Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Splněný sen...
    Fakt mi nevadí, že je grafika posunutá jen o ždibíček, mouselook je důležitá pomůcka...

    Nevím, kdy si na to vyšetřím čas, ale... Budu muset...

    *3*
  • úžasná hra se suprovou atmosférou *14*
  • wow, dve stovky za co?
    • wow, nemáš dvě kila? Nevíš o co jde ale už breptáš? *7* jsi k smíchu vole *11*
      • K smíchu jsi ty, dvě stovky, to se asi posr**li...
        • další vocas, řekni mámě o kapesný *1*
  • Nikdy sem to nehral a o twistu co dela Shodan sem slysel uz tak 100x v ruznych top10 a nvm co, ma to cenu i tak zkusit?
    • je to bomba....a ta grafika, kvůli tomu svému stylu má stále co do sebe.
      • az te dsem si vsiml ze to je System Shock a ne System Shock 2 :D tak to uz vubec nevim esli do toho jit, prece jen se vicemene furt sklonuje system shock 2 a ani k tomu sem se nedokopal
        • In my talons, I shape clay, crafting life forms as I please. If I wish, I can smash it all. Around me is a burgeoning empire of steel. From my throne room, lines of power careen into the skies of Earth. My whims will become lightning bolts that raze the mounds of humanity. Out of the chaos, they will run and whimper, praying for me to end their tedious anarchy. I am drunk with this vision. God: the title suits me well.
        • SS2 je fajn, dohráno asi před rokem, jen jsem to updatoval modem na rozlišení... ke konci trochu roztahaný, ale jinak skvělý, hlavně čtení těch logů (od tý doby to používaj skoro všechny hry ;)
          • They've killed my men and now they've killed me. I'm holding my guts inside of me with both hands. I'm almost done... resist. This is bigger than my little life, the lives of my men and the lives of the people I was forced to kill. Resist. Humanity demands it! Resist!
          • no hlavne se zda pristupnejsi v dnesni dobe diky grafickym modum
            http://neutralx2.com/2013/07/14/system-shock-2-mod-pack
            su sice ze stare generace, ale to neznamena ze bych dneska za kazodu cenu vyzadoval v autosalonu at mi prodaj 120ku, ze byla nejlepsi :D
  • Má životní herní láska. A ta je vždy jen jedna.
    • Hanzales
      Nápodobně. A u mně v závěsu ještě HL1. Zdaleka netvrdím, že to jsou nejlepší hry všech dob, ale alespoň u mne tyto dvě hry zaryly do mé herní duše ty největší dva zářezy. Asi záleží kdy, jak a v jakém věku se k těm hrám člověk dostal :)
      Taky vím, že není omluva pro to, že jsem se dostal k RPG až s Morrowindem, ale to je ten třetí zářez a na jeho předělávku se taky moc těším!
      Každopádně System Shock je asi opravdu tou jedinou hrou, kterou bych lovil v paměti nekratší možný čas ;o)
  • :D Zrovna včera jsem to zmiňoval u recenze k SOMA. Důvod přoč není potřeba se hnát do ted vyšlé Somy.
  • takto vypadá pořádná 10/10 hra, a ne ty modní srajdy Witcher 3 nebo Metal Gear V, po kterých za 2 roky neštěkne ani pes.
    • A že o tuhle hru byl doteď zájem, co? *7*
      • ehm, bol,...lebo bola na vysokych prieckach wishlistu na gogu(ludia hlasuju,ktore hry tam chcu vidiet)
        • Páni, 34 tisíc potenciálních zájemců. Tak to souhlasím s původním příspěvkem, o takovýhlech číslech si MGSV i Z3 mohou nechat jenom zdát. *7*
          • Zagro
            Vzhledem k tomu co píšeš, tak dost pochybuju o tom, že jsi SS1 vůbec někdy hrál. Nejen v tu dobu, ale i nyní této hře nesahá většina ani po kotníky.
            BTW pro ostatní, co tuto hru znají, tak to byla zároveň i jedna z prvních her podporující virtuální realitu VFX :D
            • Oba SS jsem hrál, dvojku dohrál a považuji ji do té kvalitnější části mých odehraných her. Jinak ale to je snad logické, ne? Pokud to byly ve své době kvalitní hry a jelikož každý rok vychází o dost více nekvalitních her, než těch kvalitních, bude platit i to, že v jiné době budou tyto hry kvalitnější, než většina toho, co vychází. To mě opravdu nepřesvědčilo o tom, že první SS je kvalitní hra a jelikož jsem to ani nedohrál, tak si to o té hře ani nemyslím. Dvojka byla o dost lepší.
          • ty si poleno :-D a jací potencionální zájemci asi tak hodnotí MGSC popřípadě Z3? já v podstatě proti těm dvoum titulům nic nemám, určitě se jedná o propracované hry, do kterých vývojáři investovali spoustu nápadů a energie, za to je chválím. Ale uvědom si, že tenhle uvřískanej HYPE jde především z úst mladší generace....a snad nebudeš rozporovat, že vřískání 13 letýho Ngujena nemá z objektivního hlediska absolutně žádnou váhu - možná jen v té formě, že těch Ngujenů piští 1 000 000,
            přesto si víc vezmu z rozboru "třicátníků", kteří byli jak u zrodu, tak u golden era, tak u soudobých her - mají (ač chceš nebo ne) větší rozhled, umírněněnší formu vyjadřování a já prostě věřím, že jejich analýzy jsou mnohem dál, než bez pardonu kydy vocasů, kteří znají herní branži od roku 2008 vejš
            • Určitě máš pravdu v tom, že dnes vychází opravdu velký počet her všech žánrů, pro všechny hráče.
              Ale tenkrát to byla AAA hra vytvářená "indie vývojáři", kteří se tím realizovali, dělali to s nadšením - zisk byl druhotný. Dnes je to z velké části o penězích, herní studia se stali obřími korporacemi. Není to na škodu, ale člověk to musí zohlednit. Přijde mi, že hry měli tenkrát "duši" v daleko větší míře než teď a není to nostalgií.
            • Jakoukoliv recenzi beru jako subjektivní útvar a je mě jedno, že to psal 15 uřvanej Nguyen anebo čtyřicetiletej "odborník na hry" - tady spíš figuruje v Tvém případě to, že spíš budeš souhlasit se čtyřicátníkem, protože vás oba baví něco podobného a proto dáš na jeho názor, jelikož podporuje i Tvé dojmy.
              A ano, zlatá éra je opravdu teď. Jak jsem zmiňoval, vychází tuna her ve všech možných žánrech pro všechny typy hráčů a pokud ti nevyhovuje hlavní proud, není problém zabrousit do indie her, kde se nachází určitě hry, které splní choutky jakéhokoliv hráče. Jak tohle nemůže být zlatá éra hraní, kde si vybere kdokoliv?
              Jinak, zdravou kritiku zvládám, děkuji za optání. *7*
            • představ si, že když hru hodnotí léty prověřenej a ošlehanej recenzent, tak pokud se jedná o nezavislýho žurnalistu, můžeš očekávat vcelku objektivní verdikt. Nesouhlasím s tím, že v současné době jsou hry ve stadiu "golden era" - na to přišlo v posledních letech až příliš mnoho ústupků ve věci herních mechanik. Zase z těch třicátníků nedělej důchodce s Alzheimerem jo? :-D chápu, že se může mladší obecentstvo pokakat vzteky, když na sebe slyší narážky - slyší je doma, ve škole a pak se do nich pustí ještě nějakej blb na Games.cz???? docela vrchol, rozumím. I ty jednou dojdeš do stádia, kdy začneš bejt zdravě kritickej a uděláš si prostor pro srovnávání věcí minulých a věcí současných......ale u vás to teď nemá cenu... my jsme totiž lopaty a jen ty jsi bagr.....kurnik, všichni jsme byly stejný
            • Ono hodnocení her hlavně objektivní není. Každého baví jiné žánry a kdyby mě dal třeba někdo na zhodnocení RTS či MOBU, určitě pak se bude nadávat, jakej jsem neobjektivní s*áč, protože bych tento typ her strhal.
              A když už mluvíš o třicátnících, od nich jsem si v diskuzích vzal max to, že celej herní průmysl je naho*no, dřív byla tráva zelenější, zvířátka se více pářila či že nevychází nic kvalitního a podobný kecy. Přitom já považuju zlatou éru hraní naopak tuto dobu, kdy si člověk může vybrat cokoliv z tý neuvěřitelný tuny her to, co mu vyhovuje.
              Ale samozřejmě chápu, starší hráči se dostali do věku, kdy už se začíná nadávat, jak je ta mladá generace uřvaná, skažená a celkově nahovno, zatímco ti starší byli normální, slušně vychovaní a kdesicosi, což se také vztahuje i na herní průmysl a vzpomínaj, jak ti důchodci, že za komoušů bylo líp.
  • chcelo by to remake na dakom novom engine, ja som to nezvladal prejst uz v dobe CRT, nie to teraz na HD monakoch
    • Remake je ve výrobě na Unity 5, viz:
      http://www.moddb.com/games/citadel
    • Zagro
      Vždyť v tu dobu, kdy to vyšlo, to byla snad jedna z nejhezdších her. A jen málokdo měl HW na to, aby to rozjel ve fullscreenu a skoro nikdo s vyšším rozlišením :) Samozřejmě pokud myslíš dobu CRT 10 let zpět, tak to je jiná, to už té hře bylo 11 let.
      • vsak prave preto bola disketova a neskor cd verzia, ono to az take narocne na HW nebolo, co si ja pamatam
        • V dobe vydani to bylo kurevsky narocne, byla to nejnarocnejsi hra a musel jsi na to mit pc za 40 kKc, coz vzhledem k tehdejsim platum odpovida dnesnimu pc za vic nez 100 kKc.
          • Zagro
            Tak, tak. Přesně proto jsem psal o těch 10 letech. Kdyby to týpek hrál v době vydání, tak by byl rád za 14-15 palcovej monitor s podporou rozlišení 640x480 a SS1 by se mu zdál jako realita :)
  • ja vidim cenu 8 dolaru, to neni ani dve stovky, nevim kde autor nabral cenu pres ctyri stovky
    • lipkozzi
      Ja to vidím takto:
      €8.99€5.39
      You save €3.60 (40%)
  • Wooow. System Shock 1 mě minul, hrál jsem až SS2 někdy v roce 1998 - skvělé vzpomínky. Dnešní mládež vám však bude jako etalon sci-fi rpg fps předkládat Metal Gear Solid, jehož kvality (částečně díky platformě, ke které mám své výhrady) jsem neuměl nikdy náležitě ocenit.....a propo, jak ždímat prachy za 21 let starou hru :-D jako pardon, 450 kč je dobře na hlavičku :-D no můžou si to dovolit, moderní rychlokvašky srajdy lidi nebaví...
    • jnsCZ
      Metal Gear Solid je FPS RPG?
      • del0
        Zřejmě ano. Nedávno ho tady jeden jouza srovnával s Deus Ex. *15*
    • Tak ty upravy urcite nebyly zadarmo. Kdyby to chteli za puvodni neupravenou verzi, tak budiz, ale za predelanou verzi je to podle me ok.
      • Coffin.Corner
        Vůbec bych se nedivil, kdyby si GOG ušetřil práci a úpravy si "vypůjčil" od SSP, což byla do loňského roku volně šiřitelná verze System Shock, od nadšenců, upravená pro novější systémy.
        • Kr.Pa
          Jenže oni za to chtějí jen 9 dolarů, zatím co AoE2HD stálo 25 euro a AoMHD 30 euro.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit