Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Má životní herní láska. A ta je vždy jen jedna.
    • Hanzales
      Nápodobně. A u mně v závěsu ještě HL1. Zdaleka netvrdím, že to jsou nejlepší hry všech dob, ale alespoň u mne tyto dvě hry zaryly do mé herní duše ty největší dva zářezy. Asi záleží kdy, jak a v jakém věku se k těm hrám člověk dostal :)
      Taky vím, že není omluva pro to, že jsem se dostal k RPG až s Morrowindem, ale to je ten třetí zářez a na jeho předělávku se taky moc těším!
      Každopádně System Shock je asi opravdu tou jedinou hrou, kterou bych lovil v paměti nekratší možný čas ;o)
  • Splněný sen...
    Fakt mi nevadí, že je grafika posunutá jen o ždibíček, mouselook je důležitá pomůcka...

    Nevím, kdy si na to vyšetřím čas, ale... Budu muset...

    *3*
  • uz kupene, pred 30minutami *1*
    • Už dohrané, před 21 lety *1*
      • vtedy som mal amigu, nedostalo sa to ku mne, teraz si dam reparat
        btw, mozno to uz teraz nedas, ako si to dal pred 21 rokmi *1*
        • Teraz už nic nedávám tak jako před 21 rokmi *1*
  • jedna z tech nekolika ,,desitkovych,, her, ktere kdy vznikly
  • Moje prvni originalka nekdy v roce 1996-1997 za nejakych 650 kc nebo kolik... :D
    bylo me 8 let, vubec sem nevedel co si vybiram [puvodne sem chtel Terminatora ale ten stal pres 900kc].

    Protoze sem vubec neumel anglicky tak sem se dlouho nemohl dostat pres 3. dvere ve hre :D
    dodnes tu originalku mam [takovou tu nazelenalou verzi CD] ale krabicku me tenkrat mamka vyhodila s jeji posedlosti uklidu :( [mezi dalsi obeti patri Tycoon Transport Deluxe, Sierra Aces Collection a FX Fighter Turbo]
  • Jedna z nejlepších her všech dob. Hrál jsem ji poprvé až v roce 1996, čili dva roky po vydání, a byl to jeden z mých nejsilnějších herních zážitků. Ta grafika (a hudba) mi dodnes navozuje takovou zvláštní směs hysterie, nadšení a hrůzy. Doporučuji všem.
  • tady dobová recenze od A. Anastasova:
    http://www.oldgames.sk/mag/score-11/page/10/
    http://www.oldgames.sk/mag/score-11/page/11/
    to je nostalgie! a dobře, že si do toho DOOMu rejpnul. Dnes se proti DOOMu nesmí nic říct, je to přeci kult....ale tehdy mohl recenzent otevřeně říct, že je to primitivní až na půdu...i když byl v několika aspektech revoluční.
    • já jsem jeden z mála, co na hype Doomu nikdy neskočil. Jsem dost starý na to, že pamatuju, když ta hra vyšla a byla nová. Tenkrát jsem to považoval za blbost a považuju to za blbost dodnes - hledání barevných klíčků á la Wolfenstein 3D.

      SS1, SS2, HL1, HL2, Jedi Knight 2, Clive Barkers Undying - toto jsou všechno mnohem lepší hry než Doom1 a Doom2. Za nejlepšího považuju Dooma 3, ten horor mi prostě sedl.
      • Takovy negativni komentare k Doomovi meli tehdy ti hraci, kteri tuto bozskou hru nemohli hrat, protoze na to nemeli dostatecne silnej hardware. Vse ostatni byly vymysleny vymluvy. Byla to cista zavist a nasranost - neni se cemu divit. Jinak tehdejsi redakce Score, vcetne Andrewa a Iceho, Dooma zboznovala. Doom byl revoluce jako prase a ti, kteri meli to stesti a hrali ho plynule a se zvukovou kartou, byli v sedmem nebi. Doom forever a peace :D
        • to jako že jsem hrál System shocka a nemohl obstojně hrát Doom? Logika neni Vaše silná strának :)
      • jo DOOM 3 docela šel - pamatuju, že měl v tom roce ?2004? revoluční grafiku a bylo to celkově takový chytlavější. Nad DOOM 1 a DOOM 2 jsem zlomil hůl už jako malej 9 letej kluk, když to vyšlo....asi jsem chvíli vřískal nadšenim z motorový pily, ale to bylo všechno - jinak mi to přišlo jak úplná debilita, zpětně jsem na sebe hrdej, že mi to došlo už jako malýmu - i když v té době díky revolučním prvkům neměl DOOM konkurenci. Z 90. let je pro mě důležitý Quake, Tomb Raider, první NFS, Wolf, Ultima, Might&Magic, Chasm, Magic Carpet, Half-Life, adventury, Kingpin a spostu jiných.....ale určitě né bezduchej DOOM.....teď jsme nas+ali hodně DOOMofilů, asi jsme kacíři a měli by nás upálit za tu opovážlivost :-D
        • Descent reborn - pod Win7, vylepšená grafika
          http://www.dxx-rebirth.com/download-dxx-rebirth/
          https://www.youtube.com/watch?v=8d_DiLBtQ6k
        • já jsem měl rád taky Descenta 1 a 2 (to byl opravdu 3D pohyb), Ultimy Underworld 1 a 2 a Magic Carpet si taky pamatuju :-) A strategie - Civilizace, Alpha Centauri, Command and Conquer, Warcraft. A samozřejmě dungeony - Dungeon Master, Lands of Lore, Wizardry 7 :-)
  • úžasná hra se suprovou atmosférou *14*
  • Hanzales
    A já si chrochtám blahem, že to můžu zase někde koupit :) Tehdá, když tak člověk hrál zrovna Dooma, měl a má rád sci-fi a tohle se mu dostalo do pracek, tak se z toho pokácel :)
    BTW už by mohlo dopadnout taky toto konečně: http://www.indiedb.com/games/citadel
    • Doom jsem hrál kvůli bezpolestný,motorový pile a krvy. Ale pocit, že jsem na základně na Marsu to jsem fakt ani vteřinu neměl. Kdežto System shock to bylo jiný kafe.
      • to ja kdyz jsem hral tehdy Dooma, mel jsem pocit, ze jsem v pekle :)
  • Trosku skoda je, ze v sirokouhle verzi je toho videt mene nez ve 4:3. Udelat 16:9 tim ze useknu vrch a spodek je trosku prasarna.
    • lipkozzi
      Vzhľadom na to, že je tam natívny mouselook, by som to vôbec nebral tak tragicky. A ešte k tomu aj tie detaily, ktoré sú tam vidieť vďaka hires, sú neskutočné. Takto by sa mali robiť re-releasy starých nier.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit