Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja vidim cenu 8 dolaru, to neni ani dve stovky, nevim kde autor nabral cenu pres ctyri stovky
    • lipkozzi
      Ja to vidím takto:
      €8.99€5.39
      You save €3.60 (40%)
  • chcelo by to remake na dakom novom engine, ja som to nezvladal prejst uz v dobe CRT, nie to teraz na HD monakoch
    • Remake je ve výrobě na Unity 5, viz:
      http://www.moddb.com/games/citadel
    • Zagro
      Vždyť v tu dobu, kdy to vyšlo, to byla snad jedna z nejhezdších her. A jen málokdo měl HW na to, aby to rozjel ve fullscreenu a skoro nikdo s vyšším rozlišením :) Samozřejmě pokud myslíš dobu CRT 10 let zpět, tak to je jiná, to už té hře bylo 11 let.
      • vsak prave preto bola disketova a neskor cd verzia, ono to az take narocne na HW nebolo, co si ja pamatam
        • V dobe vydani to bylo kurevsky narocne, byla to nejnarocnejsi hra a musel jsi na to mit pc za 40 kKc, coz vzhledem k tehdejsim platum odpovida dnesnimu pc za vic nez 100 kKc.
          • Zagro
            Tak, tak. Přesně proto jsem psal o těch 10 letech. Kdyby to týpek hrál v době vydání, tak by byl rád za 14-15 palcovej monitor s podporou rozlišení 640x480 a SS1 by se mu zdál jako realita :)
  • Super, pro me ale SS2 jednicku prekonala, rad bych videl i jeji remaster
  • Parádní počin! Jen škoda toho rozlišení, máme 21. století a upřímně navýšení z 640x480 na 1024x768 je úsměvný. Představoval bych si spíš něco ve stylu Black Mesa - kompletní remake i s texturama. Tohle je takovej remake-neremake.
  • :D Zrovna včera jsem to zmiňoval u recenze k SOMA. Důvod přoč není potřeba se hnát do ted vyšlé Somy.
  • Nikdy sem to nehral a o twistu co dela Shodan sem slysel uz tak 100x v ruznych top10 a nvm co, ma to cenu i tak zkusit?
    • je to bomba....a ta grafika, kvůli tomu svému stylu má stále co do sebe.
      • az te dsem si vsiml ze to je System Shock a ne System Shock 2 :D tak to uz vubec nevim esli do toho jit, prece jen se vicemene furt sklonuje system shock 2 a ani k tomu sem se nedokopal
        • In my talons, I shape clay, crafting life forms as I please. If I wish, I can smash it all. Around me is a burgeoning empire of steel. From my throne room, lines of power careen into the skies of Earth. My whims will become lightning bolts that raze the mounds of humanity. Out of the chaos, they will run and whimper, praying for me to end their tedious anarchy. I am drunk with this vision. God: the title suits me well.
        • SS2 je fajn, dohráno asi před rokem, jen jsem to updatoval modem na rozlišení... ke konci trochu roztahaný, ale jinak skvělý, hlavně čtení těch logů (od tý doby to používaj skoro všechny hry ;)
          • They've killed my men and now they've killed me. I'm holding my guts inside of me with both hands. I'm almost done... resist. This is bigger than my little life, the lives of my men and the lives of the people I was forced to kill. Resist. Humanity demands it! Resist!
          • no hlavne se zda pristupnejsi v dnesni dobe diky grafickym modum
            http://neutralx2.com/2013/07/14/system-shock-2-mod-pack
            su sice ze stare generace, ale to neznamena ze bych dneska za kazodu cenu vyzadoval v autosalonu at mi prodaj 120ku, ze byla nejlepsi :D
  • boziii :) dodnes vzpomínam na ten song ve výtahu :) tohle rozhodně dám
  • Wooow. System Shock 1 mě minul, hrál jsem až SS2 někdy v roce 1998 - skvělé vzpomínky. Dnešní mládež vám však bude jako etalon sci-fi rpg fps předkládat Metal Gear Solid, jehož kvality (částečně díky platformě, ke které mám své výhrady) jsem neuměl nikdy náležitě ocenit.....a propo, jak ždímat prachy za 21 let starou hru :-D jako pardon, 450 kč je dobře na hlavičku :-D no můžou si to dovolit, moderní rychlokvašky srajdy lidi nebaví...
    • jnsCZ
      Metal Gear Solid je FPS RPG?
      • del0
        Zřejmě ano. Nedávno ho tady jeden jouza srovnával s Deus Ex. *15*
    • Tak ty upravy urcite nebyly zadarmo. Kdyby to chteli za puvodni neupravenou verzi, tak budiz, ale za predelanou verzi je to podle me ok.
      • Coffin.Corner
        Vůbec bych se nedivil, kdyby si GOG ušetřil práci a úpravy si "vypůjčil" od SSP, což byla do loňského roku volně šiřitelná verze System Shock, od nadšenců, upravená pro novější systémy.
        • Kr.Pa
          Jenže oni za to chtějí jen 9 dolarů, zatím co AoE2HD stálo 25 euro a AoMHD 30 euro.
  • del0
    System Shock byl jednou z mých prvních originálek. Legenda a jedna z nejpřínosnějších her historie, i když musím říct, že dvojku mám asi radši. Dodnes si pamatuju na recenzi ve Score, jak z toho sr*li a Dooma (který v té době držel nejvyšší hodnocení) vedle toho přirovnávali k bezduché srágoře. Jako milovník Dooma sem to nedokázal unést, dokud sem si SS nezahrál. *1*
  • SS je legenda , ale GOG price ... ergggh. *7* Mody na SS tu už byli předtím jen je opět dali k DOSbox instalačce a šup na trh . Abandonware verze se bude hřát ještě pár pěkných let .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit