Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TSW ma skvele questy ale zbytek od sveta po mechaniky je bohuzel jen slabsi prumer.
  • to nemyslia vazne kto by chcel hrat takyto hnus v roku 2017 ? naco proste naco je nespocet zabavnejsich a hlavne lepsie vypadajuich mmo aj hoccoho
  • JamesFaith
    No, projít se to v jednom dalo, ale některé vedlejší mise byl v jednom už docela problém, já třeba začal mít potíže až v druhé polovině Egypta.
  • však už to bylo předtím projitelný v jednom - dostal jsem se sólo až do Transylvánie :)
  • cringe
  • Snad ne, SJW Grygar by dostal infarkt.
  • XorxoxTalarius
    Tak jestli z toho udelaji RPG ktere bude moci projitelne v jednom (chapu ze krome nekterych specificky pro vic lidi navrzenych lokaci), tak by to bylo super.
  • Pro me absolutni TOP mezi MMO! Nevidane chain questy, revolucni puzzly a mechanika, komplexnost skilu, atmosfera... o pribehu nemluve. Skvela komunita, spise dospelych lidi. Velka skoda, ze je tak nedocenena... *9*
  • Ne, soubojový systém byl strašný. Jeden z nejhorších ze všech her, co jsem kdy hrál. Napadá mě snad jen Witcher 1, který měl soubojový systém ještě horší.
  • Oblibena cutscena. Da si nekdo klobasu? https://www.youtube.com/watch?v=PlGKjcC9zSs
  • Tak to nevim za co jsi hral, ale soubojovy system patril rozhodne k tem originalnejsim (kombinace modernich zbrani a magie) a dalo se s nim slusne experimentovat. Mozna jsi jen nenarazil na build co by te bavil a/nebo dobre fungoval.
  • Jack1947
    The Secret world remastered edition
  • axell1990
    Secret World jsem zkoušel když byl zdarma(asi na týden) těsně po vydání skvělé příběhy, super prostředí, ale neskutečně nudný soubojový systém mě nakonec odradil od toho abych investoval další čas a peníze do tohoto titulu. Pokud bude nový soubojový systém trochu k světu tak asi vím s čím strávím značnou část léta *14*
  • JamesFaith
    Souhlas, příběh a atmosféra jsou super, ale třeba návštěva Londýna byla pro mě kvůli trhání vždycky utrpení.
  • Zir074
    Fight Club: Return of the Drda?
  • pribehove nejlepsi mmo. V dobe ksy jsem to hral, byla optimalizace nekterych lokaci a pvp naprosto tragicka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit