Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Jsi imbecil? Tohle je výborná věc pro lidi jako já, kteří ps3 nemají a rádi by si tLoU zahráli
  • Ty nevidíš ten "NEXT GEN" kvôli ktorému si to majú ísť konzoloidné ovečky kúpiť znova ???? To snáď nemyslíš vážne !!! *16*
  • Asi jsem slepy, ale me prijde, ze to vypada uplne stejne, jako PS3 verze.JInak ale skvela hra.
  • A v čom bude vylepšená ? Už to nebude mega úzky koridor s mega blbou AI ? No som zvedavý na ten "next gen" kvôli ktorému sa to oplatí kúpiť druhý krát...Tie "next gen" konzole boli vyrobené kvôli starým hrám ?? Hmm...tak to už hej, to sa už naozaj opatí kúpiť. Pri PS5 to výde znovu a možno to už potiahne aj full HD na 60 fps :))
  • Intenzita svetla klesa s kvartalem vzdalenosti. Ten screenshot vypada dost komicky.
  • bylo mi dopomozeno, ale na tom preci nezalezi.
  • Naughty Dog je bohužel čistě pro Playstation, pokud se nemýlím, takže máme MY, pcčkáři smůlu :) ..I tak jsem si to už zahrál o prázkách na PS3, pač to se prostě musí:)
  • Hluboká myšlenka. Na to si přišel sám?
  • jen gay ma rad gameplay dle myho...
  • Tak čekej uvidíme jak dlouho ti to vydrží.
  • Taky si myslím, že grafika ani vylepšení nepotřebovala.

    Za to gameplay ano.
  • ringmancz
    čekej dál, nebo spíš navždy
  • RezavejTank
    Asi chtěli říct víc trojúhelníčků :)
  • N0isy
    Sice jsem to už hrál na PS3, ale tahle hra si prostě zaslouží druhý průběh na PS4. *14*
  • Jezisi za tak dlouho to uz nevidrzim . At uz to mam doma boze
  • Spíš bych ocenil PC, nebo Xbox 360 verzi. Kvůli jedné hře si PS kupovat nebudu :-)
  • ucho
    "Kochat se půjde také vyšším rozlišením modelů postav" - vyšší rozlišení modelů postav znamená co?
  • RangerCZ
    Já myslím, že vylepšení grafiky ani nebylo třeba *14* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit