Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "ty sice něco hezkého vidíš, ale na druhe straně není nic"

    No jo, úplně jak smrt.
  • ja hlavne nechapu tu potrebu narvat do jedne mise alespon 30 teroristu .. 1. je to tezce uveritelne 2. kdyz budu chtit strilecku tak si zahraju strilecku 3. pet - deset zabitych staci, klidne mene, hlavne at se nejak rozume chovaji a at nejsou pokazde na stajnem miste ... jde snad o to balancovat mezi opatrnym a agresivnim postupem, vychadzejic z toho, ze nevim jestli za tema dverma nekdo je nebo neni ...
  • Slušný start? Cha cha! Já bych řekl, že to je pěkně na kosočtverec a už jen tenhle článek mě přesvědčil o tom, že série Rainbow Six je mrtvá. Škoda, další zářez.
  • ale dyt odstraneni koridoru se nerovna otevrenemu svetu .. nepotrebujes 60 km^2 a 300 aktivnich AI ... neni to otazka technickych moznosti (jiste limitace, zvlast u konzoli tu jsou), ale soucasnych trendu, ekonomiky vyvoje her a konzumnosti hracu (at uz dobrovolne nebo vnucene) ...
  • dva datadisky ..
  • Call of Six holt poslední díl byl Raven Shield jenže to byl rok 2003,když teda nepočítám datadisk co k němu vyšel
  • Ghost47
    Mám pocit, že o tom kdysi psal někdo z Cryteku... na konzoli máš 256MB (PS3) nebo 512MB (X360) paměti, na tom si s nějakou obrovskou zónou plnou AI jednotek moc vyskakovat nemůžeš... potřebuješ aby se hráč pohyboval předvídatelně, proto ten tunel...
  • Spades
    Vývojáři jsou líní dělat větší prostředí, než ten koridor - ty sice něco hezkého vidíš, ale na druhe straně není nic
  • Na BF3 ziadny mod nikdy nebude, na BF2 mas ProjectReality
  • Mechwarrior_bw
    Crysis som mal rád ale tiež tam bolo odpočítavanie a ak ťa nezabili rakety z lode tak si zomrel sám od seba a to napriek tomu, že je pomerne zaujímave pohybovať sa mimo obmedzenú zónu.
  • I přesto, že mě hra moc nezajímá, mám pocit, že si vyvojáři o hráčích myslí, že jsou úplní idioti (do pr...ele s komercí a marketingem). Teď jsem dohrál BF3 a hrozně jsem si užíval prostředí, kde někdy stačí vykročit pár metrů jiným směrem a hra automaticky začne odpočítávat návrat do mise :( zlatej Crysis! Přes potenciál enginu tohle prostě nechápu. Proč si nemůžu prohlídnout hezky vypadající lagunu, když to navíc i navýší i hrací dobu? Většina věcí funguje jako pozlátko, kdy vás někdo vezme za ruku a protáhne hrou. Tohle mi prostě nesedí i přesto, že mám filmový zážitek u her rád. Jak říkám, ideální je pro mě Crysis. Asi si ho zase dám :)
  • osobne to vidim skor tak, ze by sa spravil kvalitny fanuskovsky SWAT-like mod napr. na battlefielda, pretoze dnesnym trendom je jednoduchost a aj ked SWAT 5 vznikne, bude to konzoloidny odvar
  • Mechwarrior_bw
    "mapu/dum/komplex, nekolik vstupnich a extrakcnich bodu, cil a podminky uspechu a absolutni volnost"

    presne tak, navyše s takto koncipovaným prostredím, je lahké sa stotožniť a ak hráč dostane chuť môže si zvoliť konkrétnu mapu, nastaví si obtiažnosť, počet nepriatelov a hrať bez príbehových kecov a predhraných scén. Najradšej mám misie v podobe nejakej budovy alebo komplexu budov v otvorenom teréne, takže je možné obísť a prehliadnut si celú budovu (odstreliť hliadky na balkónoch:) atď) a zaútočiť z rôznych smerov...

    Jednoducho ma baví fakt, že tu mám pred sebou nejakú budovu plnú po zuby ozbrojených teroristov a všetko čo sa odteraz udeje závysí iba odomňa, od mojej šikovnosti, taktického myslenia i reflexov a nie od scriptov alebo predstáv autorov hry.
  • tak koridor a arkadu uz nam ukazali ve Vegas 1 a 2 ... proste tyhle hry nema smysl tlacit pres pribeh ... chce to mapu/dum/komplex, nekolik vstupnich a extrakcnich bodu, cil a podminky uspechu a absolutni volnost ... pokud budou mise nejakym zpusobem propojene na pozadi, tak oka, kdyz to budou uplne nezavisle mise tak taky dobre ..
  • Teď už jen přidat Autoplay tlačítko, aby náhodou poďobaní američtí obtloustlí puberťácí náhodou nemuseli nic dělat a ono se to hrálo samo.. *10*
  • videl jsem tu prezentační misi a pusobilo to hodne jako koridor, ja vim byl to most ale stejne mam takový pocit ze hra bude vicemene koridorovka
  • lol oni se snaží to tam zakomponovat a ty to chceš vypnout, ale jinak souhlas
  • Ku*va drát....
  • Páni. Doufám, že všechny vyjmenované features půjdou vypnout. Nesmrtelnost, AI myslící za mě, tipy a triky ani šestý smysl pro vybavení a koukání skrz zdi nechci.
  • Ty jseš stejně borec Pane Mínus, bez tebe by to tu nebylo ono, proto jako pochvalu dostaneš mínus i odemne, vím že tě to vždy potěší:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit