Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můžete mi někdo vysvětlit proč se tady bojuje s nahatým "klukem" co nemá ani koule? Koho tohle napadne vymyslet. Boj s nahatou postavou která navíc nemá nic...
    https://youtu.be/O-uBrB5EM5o?t=235

    To mě po*er na holé záda.
    • flash789
      protoze to je android....
    • Vogon
      Je to hra Yoko Tara. Děkuji za pochopení.
    • protoze bojovat s nahatou zenou bez kouli by byl sexismus
      • alespon vidíte jak se cítí ženy když jsou zobrazovány jen jako sexualni objekt
  • Jedna z nejhorších komunit, co jsem viděl skrz všechny weby, o hře jsem se tu nedozvěděl zhola nic, o hře se tu vyjadřují jen ti, co hru nehráli a řeší si tu komplexy. Zrovna Platinum Games jsou považovaní za mistry žánru, nechápu proč je tu takový hejt...
    • Jestli se chceš něco dozvědět o hře, tak musíš na konkurenční weby - tam už recenze jsou. Tady si musíš počkat až se zrecenzuje 10 indie hříček. Pak teprve přijde na řadu normální hra.
    • jo, flash a ten druhej anonym obrati kazdou diskuzi na adoraci zemivychazejicihoslunce, uz to ani vtipny neni
    • Ja naopak povazuju mistni komunitu za inteligentni. A ze se tady diskutuje bez obrousku? Kdyz cekas anglickou vyberanou spolecnost gentlemanu, tak nelez do hospody... Tahle hra to tady docela schytala, a rekl bych i pravem.
      • inteligentní komunita...bez ubrousku...
        podepsán Bob
      • flash789
        Ale..Steam diskuze jsou taky pekna zumpa, gamefaq taky...dneska je modni hejtovat vsechno co se da..a hadat se do omdleni..lidi to proste bavi..pac v praci a doma moc nemuzou:)
        • To neni problém dneška, někerý věci jsou populární napříč časem a prostorem. A zrovna nadávání a hádání se mezi takový věci patří.
    • Souhlasim. Já na tyhlety stránky a diskuze taky občas zavítám a musim říct, že komunita je tu nejhorší co jsem kdy na českých herních stránkách viděl. Řekl bych že většině lidí co sem chodí je tak 10-15 let, takže se to dá tak nějak pochopit. Schválně se podívejte na jakýkoliv jiný web a zjistíte, že inteligence uživatelů je tam mnohem větší než tady.
      • flash789
        Tohle ma u nas letitou tradici, podobne diskuze se vedli kdysi na Bonuswebu, pak tam zavedlo povinnou registraci pro vsechny tak to prestalo. Proste u nas je vzdycky nejakej web kde se nosi kolty proklate nizko..a nevim, je to urcita forma svobody projevu, sice je to nekdy hruza, ale nakonec..proc ne. Preci jen nejake mantinely tu jsou.
        • Teď si ale představ že ty sám jses jeden z těch co nosí kolty proklatě nízko.
        • Pravda, s registraci prestaly na bonuswebu podobne diskuze. A taky prestal bonusweb :)
          • flash789
            Bonusweb ma porad slusnou navstevnost ale diskuze jim moc nejedou, kdyby nemel uz davno neni..
            • Kam se dnes poděla pluralita názorů?Já teba plácání po zádech rád nemám. Trolla poznáš tak, že se na něj ostatní sesypou a většinou už nereaguje dál nereaguje, protože svého dosáhnul. Proti registraci na diskuzi v zásadě nic nemám, ale je registrace a registrace.
        • Flash: Rozhodně je pravda, že tyhlety diskuze by určitě umírnila povinná registrace. Tim, že tu může psát každej anonymně, tak to tu vypadá jak vypadá. Plus by to chtělo nějakýho moderátora (nevim jestli tu je) co by tyhlety anonymní tvrďáky banoval.
          • Vzhledem k tomu, že největší místní paka se rekrutujou z registrovanejch uživatelů si nejsem úplně jistej, jestli by to pomohlo.
          • a proč píšeš anonymně?
            • Protože tzv. zloděj honí zloděje. *1*
    • flash789
      To jsi si popletl, tady zadna komunita neni.
  • solomon.short
    Ja bych chtel recenzi od Gabiny :)
    • Ja by som chcel remake Albionu stale ked uvidim tvojho avatara :)
      • solomon.short
        ja ne. Albion remake nepotrebuje, je hratelny i dnes (kdyby nebyl tak zatracene tezky). Priznavam se ze uz nepokryte pouzivam bug v prvnim meste na lektvary, jinak bych se z toho osral. Momentalne ho mam rozehrany abych dal savy klukum na gamesplay
        • nepamatuju si, že by ta hra byla nějak těžká. Dojel jsem to do konce 2x. Dokonce jsem hrál i Ambermoon na emulátoru Amigy. Ale rozhodně je to těžší než dnešní mainstream.
          • solomon.short
            ale je mi jasne ze borec jako ty dohral Amberstar, Ambermoon i Albion na jeden zivot a pres suzafon. Co taky jineho ze?
            • solomon.short
              pravda, oproti Amberstaru a Ambermoonu tak tuha nebyla
            • Právě už tehdy to bylo tužší RPG ... z pohledu dneška a minecraftové omladiny -nehratelná ošklivost ....
            • nechápu tvůj koment. Amberstar jsem nedohrál, Ambermoon jsem dohrál tak do třetiny, a Albion jsem hrál už hodně dávno. V mých vzpomínkách ta hra těžká nebyla, ale vzpomínky se můžou mýlit.
          • solomon.short
            nebyla tezka pokud jsi vedel kdy a kam na jakem levelu jit. Rikam nebyla tezka :) ale porad sakra tuha. snazim se pripravit savy tak aby sel udelat gamesplay. Takze budu i ted trochu cheatovat
  • Naflákat tolik chyb v tak málo slovech je snad i umění :)
  • ako keby registracia zarucovala troll free komunitu...
    • Presne. Staci se podivat do bleskovek. Zumpa zustala, akorat ji provozuje par registrovanych uzivatelu a je tam mrtvo.
  • Tak to je dobře, že vychází na PC. Aspoň si opět ověřím, jak jsou tyhle wee hry overrated. Třeba mě to ale překvapí, uvidíme.
  • Letos je západ naprosto zesměšněn Japonskem. Mass Effect jenom podtrhne naprostou tvůrčí krizi západu.
    • Myslím, že japonské hry se zesměšňují celkem dobře samy. Kdykoliv vidím ty jejich postavy, kde může člověk jenom odhadovat jejich pohlaví a věk, komický gameplay a tu celkovou ulitlou až uchylnou stylizaci, tak se musím smát.
      A vybrat jako přiklad zrovna nový ME? U té hry je naprosto zřejmé, že tvůrci sami moc nevěli jak celou hru pojmout, ale úkol znil jasně - dotlačit na thr nový díl ME.
      • Ještě bych uvedl snad záměrnou zastaralost herních nechanik, kdy většina jejich her se hraje/vypadá jako něco, co bys zapnul před 20 lety
        • A víš, že jo? Dobře řečeno. Ať už RPG, mlátička nebo adventura, tak máš pocit že hraješ nějakou arkádu z dob automatů, akorát v jiných kulisách a s prvky jiného žánru.
    • tak to aby ti japonci už pomalu začli tahat tajná esa z rukávů, protože zatim to byla dost slabota *1*
      • co si tak vybavuju

        Last Guardian - průšvih
        Final Fantasy - lehký nadprůměr
        Nioh - Průměr
        Zelda - Dobrý ale hnusný
        Horizon - Hezký ale nudný
        • Last guardian byl pr*ser jen u pozérů.
        • *15* *15* *15*

          Přitom nehrál ani jednu hru, jelikož dole chce hrát Nier na K+M. Bože, to je de*il....
          • ty víš houby co jsem hrál nebo ne, tak kušuj a přestaň porušovat pravidla diskuse vulgárním urážením ostatních diskutujících ty trapný trolle
            • to je ovšem problém tvůrců dané hry, že nedokáží ovládání hry dostatečně přizpůsobit, ne platformy nebo druhu ovládání a o tom to celé je, neni problém udělat hack and slash v pohodě hratelný na klavesnici a myši, když autoři chtěji, ale japonci na to obecně většinou s*rou, načež já zase recipročně s*ru na japonce *4*
            • Možná tak na very, very easy. Jo, zkus si zahrát MGR:R na nejtěžší na klávesnici trolle.
            • Hack and Slash hraju na klávesnici celý život, to že si nějaká internetová nula myslí že to nejde jde mi vcelku u zadku *4*
            • píše člověk, co chce hrát hack and slash na K+M, takzvaně člověk co vytírá podlahu sám se sebou *15*
            • zajímavé, kdykoliv kouknu někam do diskuse, buď se tam ztrapňuješ, trollíš, nebo s tebou někdo vytírá podlahu, ale tak jestli tomu chceš říkat zašlapávání *1*
            • běž brečet do kouta trollíku vynervovaný *15* Takový jako ty zašlapávám denně jako šváby...
      • Jo, úplně. Zelda 97%, Nier 88%, Nioh 87%, Yakuza 0 84% Tvl nálož jako prase *14* Západ nestíhá...
        • japanofilni packovaci fanatismus je obecne dobre zdokumentovany jev, ostatne jinak by se nic tak predpotopniho jako nintendo switch nemohlo ani zacit prodavat
          • prečo americki recenzenti hodnotia lepšie japonske hry ako americke pripadne europske..
            v silne vlasteneckej krajine ako USA? jedine tak že tie hry su výrazne kvalitnejšie
            • Však tady taky Skyrim dostal 10, ale proč ne, je to skvělá hra
            • Ze stejného důvodu, proč dal třeba Famitsu 40/40 Skyrimu... protože je to něco jinýho, než na co jsou zvyklí...
        • flash789
          Nier ma ve skutecnosti 90%, protoze ta jedna recenze co to pokazila je od cloveka kterymu bylo dokazano ze to udelal schvalne pac chtel hrat zeldu a musel povinne recenzovat Nier:)
        • ta čísla taháš z metacritic? vtipné, ale dost mimo
          • mimo samozřejmě. Všichni kritici světa jsou mimo, ale PC anonymní troll na Games.cz, který nehrál ani jednu z těch her je pán.

            Průserr je tak akorát Torment.
            • jo, leští mi pravidelně v neděli u čaje boty...
            • ty se znáš s Brianem Fargem? Fíha, doneseš mi podepsanou krabici s Tormentem? *1*
            • to nechápou ani autoři, protože to nikdy dávat smysl ani nemělo.
            • že tvůj malý mozeček nestačí na pochopení komplexního příběhového rpg je tvůj problém, ne můj *4*
  • Zas je to samej přestájlovanej démon.
  • Vogon
    DAE mikrotransakce, early access, unity store assety ?! *5* *5* *5*
  • scéna 0:51 z traileru mne docela odradila
    • flash789
      Klidek bobe, to nejsou lidi, nemaj ani genitalie, nic ti nehrozi :)
      cca 2:20
      https://www.youtube.com/watch?v=O-uBrB5EM5o

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit