Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • inteligentní komunita...bez ubrousku...
    podepsán Bob
  • Tak tohle už je silný kafe. Já si nic nevsugeroval, o h&s rpg se bavil ten přede mnou. Naposled řikám, nauč se číst vlákno, než začneš na někoho reagovat.

    Jinak to, že h&s vzniklo na PC a ze stolních RPG je fakt, tak přestaň plácat něco o tom, že to každý vidí jinak. Nevidí. To jsou jednoduchý fakta, který si přetvářet každý jak chce nemůže, i když tobě to jde velmi dobře a rád to děláš, když ti praská žilka.
  • Jestli se chceš něco dozvědět o hře, tak musíš na konkurenční weby - tam už recenze jsou. Tady si musíš počkat až se zrecenzuje 10 indie hříček. Pak teprve přijde na řadu normální hra.
  • Odulin
    Super, už se nemůžu dočkat. Hned jak trochu spadne cena, jdu do toho. Japonský hry se mi moc líbí.
  • Teď si ale představ že ty sám jses jeden z těch co nosí kolty proklatě nízko.
  • jo, flash a ten druhej anonym obrati kazdou diskuzi na adoraci zemivychazejicihoslunce, uz to ani vtipny neni
  • To neni problém dneška, někerý věci jsou populární napříč časem a prostorem. A zrovna nadávání a hádání se mezi takový věci patří.
  • Kam se dnes poděla pluralita názorů?Já teba plácání po zádech rád nemám. Trolla poznáš tak, že se na něj ostatní sesypou a většinou už nereaguje dál nereaguje, protože svého dosáhnul. Proti registraci na diskuzi v zásadě nic nemám, ale je registrace a registrace.
  • tak ten nade mnou nás všechny co zde vyjadřujeme názor na velmi specifický výklad videoherní kultury po japonsku napadnul, že jsme 3leté děti co nerozumí jaderné fyzice...moc ten myšlenkový pochod nechápu, ale musel jsem mu to nějak vrátit. Zítra píšu ne ČEZ Drábové jak to vidí s Mangou a jestli má také nějaké své éterické alter ego. *7*
  • flash789
    Ale..Steam diskuze jsou taky pekna zumpa, gamefaq taky...dneska je modni hejtovat vsechno co se da..a hadat se do omdleni..lidi to proste bavi..pac v praci a doma moc nemuzou:)
  • flash789
    Bonusweb ma porad slusnou navstevnost ale diskuze jim moc nejedou, kdyby nemel uz davno neni..
  • flash789
    Z definicema zanru jdi nekam, stejne to kazdy vidi jinak..Nier konceptem hry pripomina spis Zeldu nez diablo. Staci si precist podnadpis clanku..to ze sis nekde vsugeroval ze to je hack n slash rpg je tvuj problem..
  • No a? Proti gustu žádný dišputát.
    Tak dlouho dokud to nevnucuje ostatním, tak si může dělat co chce.
  • flash789
    ja ho videl, jen jsem upozornil ze pozdeji ma hra vyssi naroky..a tudiz to video je k nicemu..Je sice super ze ze to am nastaveni a dobre se to ovlada..ale kdyz mu to pojede 20 fps k nicemu mu to nebude..a podle toho videa to vypada ze hra jede dobre..i kdyz to TB nehodnoti..
    A lidi na steamu si stezuji hlavne na tu optimalizaci, o coz TC slo.
  • Opravdu chcete řešit to, že se VÁM se ten žánr nelíbí?

    Já osobně třeba vůbec nechápu, jak někdo může hrát závodní hry a přesto se to očividně některým lidem líbí.
  • Ja naopak povazuju mistni komunitu za inteligentni. A ze se tady diskutuje bez obrousku? Kdyz cekas anglickou vyberanou spolecnost gentlemanu, tak nelez do hospody... Tahle hra to tady docela schytala, a rekl bych i pravem.
  • Presne. Staci se podivat do bleskovek. Zumpa zustala, akorat ji provozuje par registrovanych uzivatelu a je tam mrtvo.
  • Pravda, s registraci prestaly na bonuswebu podobne diskuze. A taky prestal bonusweb :)
  • klídek, jsou to jenom hry. Japonská kultura je vůbec těžko pochopitelná. Pro dost hráčů to co se děje v té sestříhané ukázce dost nekonzumovatelné..Užívej si své jinakosti a nepruď.
  • Protože tzv. zloděj honí zloděje. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit