Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Trailery vypadají většinou skvěle. Záleží jak to bude pak ve hře.
  • njn normalne hra bezela na PC na full a ne na "nextgen"konzoli *3*
    • Obaja psst:) *3*
    • Keyz
      Pšššt ! *3*
  • Sve uzasne hackerske schopnosti pouzil na otevreni dveri a pak vsechny vystrilel. Klasickej hacker. Pripada mi to cim dal tim hloupejsi.
    • walltar
      No tak i když máš pravdu, tak hru o maníkovi co sedí od rána do večera u PC a drtí písmenka moc nepotřebuju ... to už mám doma. *1*

      A nebo si můžu zahrát uplink ..
  • promitac
    Pri odhaleni nedavnych noviniek v amerike, toto uz asi neni hra ale simulator.
    • Shaker
      simulator ceho? iphonu?
    • walltar
      Co je nového? Sem si všiml zvýšeného počtu obrázků na tohle téma, ale nějak mě uniklo co to způsobilo ...
  • Grifus
    Jo kdyby takhle vypadala hra ve skutecnosti, to by byl opravdu narez. I tak to vypada s Watch Dogs setsakramentsky dobre.
  • GlaDOS
    Nevěřím tomu, že je to ze hry (stačí porovnat se záběry ze hry). Vypadá to jako render z enginu (+ mocap), jak dělá třeba Valve. Tak či tak pokud bude hratelnost repetitivní a plytká, nepomohou tomu ani dobře vypadající obličeje. Ale pořád doufám, že to bude pecka.
  • Tilwaen
    Uvidíme, co se z Watch Dogs nakonec vyklube. Může se z toho stát zábava na desítky hodin stejně jako brzy repetitivní omílačka - snad z toho vytáhnou jen to dobré *4*
  • I am watching you to bylo dobrý *1*
    • s novým Xboxem to dostava uplne novy rozmer
      • Dag0
        joke?? not bad *1*
        • to není vtip stačí sledovat zprávy dnes to bylo i na nově *8* google, MS, FB, všichni jdou na ruku tajnym složkám a ochotně spolupracují na odposlouchávání všeho co jde *11*
      • *1* *1* *1*
  • Čím více videí vidím, tím více jsem z té hry nadšený. Každá trailer, gameplay, render... Je za tím vidět nadšení tvůrců, které se u AAA titulů často nevidí. Nakonec skončím u toho, že tvůrce podpořím koupí obou sběratelek, jak to tak vidím...
  • calwin
    asi jedna z mála áčiek čo tento rok skúsim... už keď to nemá za sebou číslo tak to stojí minimálne za tú námahu... tá hra by mohla mať potenciál

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit