Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    když jsem si to pustil ráno z odkazu v bleskovkách, tak jsem si myslel, že ten úvod je hranej
  • Trailer vypadá jako vždy super,ale pak člověk uvidí gameplay a...
    • tak nemyslím si, že by to zrovna u téhle hry bylo tak, jak říkáš *2*
      • Tak úplný propadák to není,ale čekalo se o hodně víc bych řekl. Ten potenciál je obrovský,ale nejsem si jistý jestli ho tvůrci využijí naplno.
  • jo, kdyby takhle vypadal gameplay:)
  • vypada to paradne az se nechce verit ze to nejsou skripty. každopadne skepse je na miste a moc se netesit
    • Cele je to zrezirovane a naskriptovane a vyrenderovane .. anebo se bavime o jinem videu :) .. vizualne to nebude tak kvalitni .. ale uz jen realne nasviceni a barevne podani sveta ti udela divy ..
  • Trailer je vynikající! Doufám, že to bude pecka, UBISOFT mě zatím nezklamal.
  • walltar
    No tak doufám, že to bude aspoň hratelná hra ... ubi už by nějakou takovou potřeboval. Po vyloženě špatném AC3 a průměrném FC3 to chce něco trošku lepšího.
  • nic moc
  • mirekdusinojc
    Ok, ten text je trochu vyvařenej z vody a kdyby to video doprovázelo jen suché konstatování, asi bych byl víc happy, ale tak účel to asi splnilo.
  • Pokud hra bude alespoň z poloviny tak dobrá, jako tento trailer, bude to pecka. Držím pěsti vývojářům a hlavně nám hráčům *4*
  • Daniell605
    half life

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit