Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A za chvíli to bude jak ve filmu Demolition man. "tomuhle ty říkáš sex?" - "a cos čekal?" - " šou*tání, divočinu, mambo, š*ky š*ky" - " ne to už se nedělá, prosím ihned odejdi" :-D
  • BoB.2
    2 kusy prosím.
  • Už se těším na první Oculus Rift compatible péčko *1*
    PS: proč je druhé spisovné synonymum k poslednímu slovu zakázané?
    • protoze multikulti korektni spolecnost--
      • Pretože sem chodia deti. Ty multikulti.
        • Tomuto nerozumiem chodia sem deti.... Kazde dieta ktore ma pristup na internet a dostatocnu zrucnost s PC nato aby sa pozrelo sem do diskusie, ma uz davno co to poprezerane. Taka je dnesna spolocnost tak neviem naco sa tu hrame. Ozaj idem si kuknut daky ten double penetration *4*
          • chapes ze treba google stranky s takovyma slovama nezobrazuje ve vyhledavani? pak by stacilo pekne zaspamovat fora urcitym druhem slova a nazdar navstevnosti...
          • To jsi velký kluk, co? A pak se jdi vyspinkat, už se skoro stmívá. *7*
            • nxc: Nicméně má pravdu. A pokud netrolíš a skutečně ten důvod nechápeš, pak bych si zkusil doplnit mezery v základním společenském vzdělání ;-).
            • Dost od veci. Tvoju reakciu som videl uz tak 30 krat v roznych diskusiach na rozne prispevky. Blbecek
  • Osobně se přikláním pro rozumnou cenu a zároveň co největší svobodu pro kupujícího. Co největší penetrace trhu je sice hezká věc, ale já si raději připlatím a mám jistotu, že zařízení je skutečně moje a můžu si s ním dělat co chci (stejně jako ostatní uživatelé, kteří k němu budou tvořit např. příslušenství nebo SW zdarma na bází opensource) na rozdíl od druhého scénáře, kdy bude zařízení levnější a prostředí naopak velmi uzavřené. Všichni jsme nedávno viděli co dokáže vymyslet (naštěstí snad ne prosadit) například takový Microsoft. (neustálé připojení k internetu, sledování zákazníka a podobně)
  • Co jim brani xDD
  • Strašně se na to těším! Představte si třeba nějakej opuštěnej vault ve Falloutu. To bude atmoška ;)
  • Mě by zajímalo,jestli na to budou dělat nějaký speciální druh ovládaní.Auta a letecký simulátory tak tam je jasnej volant a joystick,ale fps na klávesnici nebo joypadu nic moc.Tam by se hodilo něco na způsob move,kinect.
    • Na střílečky Virtuix Omni. Zadej si ten název na YouTube a budeš v obrze. Nic pro lenochy :o)
    • http://www.razerzone.com/gaming-controllers/razer-hydra

      Docela pouzitelny je tohle.
  • Tak záleží na kvalitě a pohodlí. Za kvalitu si člověk připlatí rád.
  • Tohle by se mi líbilo na War Thunder :)))
  • Tohle by se mi líbilo na War Thunder :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit