Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak novej Level je paráda,konečně měl někdo koule na totální redesign herního časáku.Moc se mi líbí novej způsob hodnocení her v recenzích a chválím zachování rubrik Jáma pekel a Wolfův revír.
  • sly_boots
    LEVEL som nekupil odkedy sa skoncila zlata era (skvele roky 1999-2003), ale v pondelok nabehnem do trafiky, aby som chalanov podporil a mozno sa mi ozivia tie spomienky ake to bolo, ked som ako 15rocny fagan vybaloval z igelitu novy vonajuci LEVEL :)
  • Mart9
    Trochu jsem se k tomu vyjádřil už v diskusi u podcastu. Nechci nijak kritizovat a upřímně Vám přeji vám co nejvíce čtenářů, ale pokud tam příště nebude pro mě zajímavá hra, tak mezi čtenáře patřit nejspíš nebudu. Nebo to je kvůli té ceně, že tam prostě nic atraktivnějšího než nějakou indie plošinovku nevyjednáte? Já právě na první číslo čekal spíš nějakou pecku, ale když by to bylo kvůli nižší ceně, tak bych to pochopil. Toto číslo si tedy koupím, i když hra tam pro mě není.
  • Cosi
    https://www.google.cz/search?q=kontejner+na+pap%C3%ADr&safe=off&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=_NrNUc_COcaYPfL2gcgO&ved=0CDgQsAQ&biw=1440&bih=799

    Nebo nabídnout na internetech jestli by o to někdo neměl zájem.
  • Jasný! Je to CALL OF BATTLEFIELD 3: MODERN WARFIGHTER! Ta správná pecka pro borce jako ty!
  • MikeiXX
    Jsem pyšný na to, že jsem přerostlé mimino hrající tuto hru.
  • Mám ho. Rozhodně není špatnej na první dojem. Přes víkend pročtu články a uvidím.
  • a byla oznamena plna hra na priste? tahle giana to je fakt pro mimina
  • GlaDOS
    John Dorian ze Scrubs :)
  • MikeiXX
    Člověk, co "vybudoval" návštěvnost Tiscali Games. :D Momentálně šéfuje Eurogameru. Ve zkratce je to komediant české novinářské herní scény, takový šotek.
  • Robotron3
    John Deere. Majitel těch americkejch traktorů zřejmě :)
  • mdkGT
    Kdo je JD?
  • dnes to ešt v KE nemali ale paci sa mi ludova cena 5e (predtým cca 15e) , treba k maximu rozšírit wc knižnicu *4*
  • MikeiXX
    Jako největší fanynka až v úterý?
  • Jsem předplatitel starého levelu ale tenhle mi ještě nedošel takže snad to bude jedinné zklamání uvidíme jestli dojde v pondělí do schránky....
  • Amylee.Anderson
    Přeju vám hodně úspěchu, doufám, že prodejní čísla budou vysoká (a JDho klepne pepka) :) Číst to budu až v úterý a snad vám nějaký ten názor napíšu.
  • cumpi3
    Proč by měl?
  • Strašně se mi líbí nový design. Dlouho jsem si Level nekupoval, jen občas prolistoval u známého, ale teď jsem neodolal a ten rozdíl, to je jak nebe a dudy.
  • aj na slovensku to už nájdem v trafike??
  • spoock
    neběhl jsem do trafiky a koupil, vnitřek potěšil po obsahové stránce to vypadá luxusně, díky pánové, smekám, Steam varianta hry je fajn, jen tak dál

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit