Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to bomba snad sa to ešte graficky vylepši ::) ale inak bomba :) thumbs up pre autora :)
  • Tu tvoji nezaměstnanost si taky můžou řešit... o tom přece budovatelské strategie nejsou.... :D
  • I na stránkách výrobce je uvedeno, že se to dá koupit i přes humble store... Tam je to za 15€ což vychází zhruba na těch 20$. Krom toho, že jde část peněz na charitu, dostaneš normální digitální kopii i steam key...
  • Konečně nástupce Rytířů a kupců !!!
    Mody addony budou
    a hra už převzala velká společnost bude to mega !!
  • Hlavně letos :D
  • není potřeba. Textu je minimum, zkus vzít slovník do ruky.
  • proč bych se mel starat o drevo, vzdyt si to muzou nasekat sami. o tomhle budovatelske strategie nejsou
  • Jason_dinAlt
    Podle mě je lepší sáňkování, ptože se člověk dostane na čerstvý vzduch.
  • A nezáleží hlavně na tobě, jak si ty budovy umístíš a rozmístíš? Jiste, nepostavíš tu šikmé cesty a shluk domů do trojúhelníku, ale o tom to snad není. Pokud se ti líbí některé z těch rozložení, na které jsi odkazoval, tak i tak se jim v té hře můžeš, s malými ústupky, celkem přiblížit.
  • Walldstein
    Místo toho se musíš starat o oblečení a dřevo na topení. Co dál?
  • Luxusní hra a po dlouhý době mě mile překvapila i diskuze ke článku, většina hru chváli. Klobouk dolů před týpkem, co to sám udělal *5*
  • Mart9
    No já si jen pamatuju, že jsem jim pořád stavěl chrámy jak kkt a vždycky mi nějaký nazlobený buzík bořil budovy *16*
  • Khanemis
    To je pravda, ještě se toho může hodně změnit. Bylo by fajn, kdyby se to povedlo, posunulo by to tu hru minimálně o řád výš. Středověk a stavba města, dvě mé oblíbené věci. Obávám se, že se k Banished nechám také brzy zlákat:))

    Přeji příjemnou hru:)
  • Tak jsem to dohrál, lépe řečeno postavil každou stavbou několikrát (i setkrát), dosáhl roční produkce desítek tisíc jednotek, populace převýšující 900, vysázel všechny plodiny a zobchodoval přes 100 000 jednotek zboží z Trading Postu. Skvělá hra, simulace funguje výborně, stačí se držet pár jednoduchých pravidel a jde to jako po másle, i na nejtěžší obtížnost je hra v pohodě zvládnutelná, těžších je jen prvních pár let. Držel jsem se pouze herní wikipedie, skvěle strávené odpoledne (a večer). 11 hodin, 1 mapa a dalo by se pokračovat dál.
  • Tilwaen
    Před chvílí jsem to začala hrát a je to naprosto perfektní oddychovka :-) No, před chvílí... před několika hodinami *1* Určitě všem doporučuji.

    Dotaz na redakci: bude recenze?
  • Tilwaen
    Nemá.
  • to ja prece vim ale to by tam nejdriv musel postavit klaster
  • napriklad ze se nemusis starat o elektrinu a resit nezamestnanost
  • Walldstein
    Když to s nimi člověk uměl tak to bylo super.. :)
  • Walldstein
    YES!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit