Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XXHUGOXX
    Omyl, žiadny tvúrcové. Veď to robil len jeden človek, nie ?
  • + na stránkách výrobce z toho autor dostane nejvíce $$$.
    Jinak cena na Steamu je samozřejmě mimo.
  • Nebýt nasyscen Gnomorii, tak bych do toho šel. Vypadá to parádně.
  • Kupříklady takový Minecraft teké žádný cíl nemá, po celém světě ho hrají miliony hráčů včetně mně a královsky se u něj baví *3*
  • Doporučuji, je to skvělá hra :-)
  • Už se těším až si to zahraji.Takové hry mám rád.Jinak respekt chlápkovi. sám něco takového vytvořit určitě není žádná legrace.
  • Ještě že existuje GOG :)
  • Inquisitor
    Kdyby jenom steamu. Je to hnus.
  • Jason_dinAlt
    Chcete-li to koupit, tak raději ne ze Steamu, ale přímo z ofiko stránek výrobce.
    20$ versus 19€.
    Jakože Steam mám veskrze rád, tak ta jeho politik a "1€=1$" se mi teda fakt nelíbí.
  • MickeyMutant
    Choroby, sucho, hniloba... Dobrý, ale schází "Crush enemies, see them driven before you and hear the lamentation of their women".
  • jonatan.hanzlik
    Má to nějaký děj který by to zasadil do určité doby nebo je to klasický pseudostředověk?
  • K tomu ešte choroby, sucho, hniloba atď...
  • Tilwaen
    The Sims třeba také nemají cíl... *4*
  • Až ti dorazí tornádo a zrovná tretinu mesta,ale ktomu ti zabije 150 obyvatelov z 300 ,ktorých máš a zničí všetky zásoby tesne pred zimou, tak si na niakych orkov a barbarov ani nespomenieš.
  • Mart9
    Nebo bohové, kteří mi neustále kazili Pharaoha *1*
  • MickeyMutant
    Citelně tam chybí nějaký Attila nebo vikingové, kteří to vypiplané a jemně vybalancované městečko v posledním aktu podpálí, znásilní a rozmetají na prach. Člověk by se konec konců přinejhorším spokojil i s orky nebo supermutanty.
  • Tak jsem kvůli tomu dneska nevyspal a ráno jsem se divil kde je noc:)...Tudiž za mě rozhodně dobrý. Od fáze kde víte co dělá Karel,Pepa a Franta a že maj s Maruskou, Jarmilkou a Věrou malý, až po grafovou diagnostiku pokrocilý fáze managmentu zaměstnanců:). Za stavební poetiku i funkčnost před tím frajerem smekám. To jak to funguje a jak to vypadá a že to má 300MB mi fakt nejde do hlavy. Přes perfektní UI, přes logický závislosti a návaznosti a tím, že světy jsou generovaný, tak si člověk můžes tvořit dlouhý večery.
  • Inquisitor
    Přesně v EU si cíle hráč dává sám. Třeba když hraju za čechy tak si dám cíl, mít přístup k moři. Potom připojit to a to apod.. V tom je to lepší než kdyby měl člověk ty cíle daný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit