Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro zajímavost - Banished má pouze 89 mega :)

    Musím rychle sehnat dolary. O tomhle kousku jsem už avizoval dříve v Podcastu. Jsem nadšený z pozitivních ohlasů, ale chci to zažít na vlastní ves. Nový Stronghold je teď na druhé koleji.
  • Mart9
    Strategie přesně pro mě! Konečně!
  • nekdy v techto strategijich byva cilem urcity pocet populace,,napr:postav mesto pro 20,000lidi,,,nevim jak to je tu ale pokud tam nic takoveho neni tim lip,,,tento typ her je totiz lepsi hrat bez cilu,,proste stavet a stavet dokud nezastavis celou mapu a pak bejva obrovska vyzva takove mesto udrzet aby napr.neodchazely z mesta lidi kvuli nedostatku potravy atd
  • vypadá to skvěle, musím vyzkoušet *4*
  • O tomhle jsem snil jako malej a částečně se mi to vyplnilo v Anno a Settlers, ale teď jsem si postříkal pyžamo *14*
  • no moc ne teda trjuhelniky misto koruny se uz nenosej:c))
  • cilem budovatelskych strategii neni obsazeni ciziho mesta ale jeho vystavba a udrzeni,,,,,ono existuje vic druhu RTS a tohle je BUDOVATELSKA cili jak uz nazev napovida cilem v techto hrach je budovat ne borit nebo obsazovat

    cemu porad nerozimis type??:c))
  • KIMCID
    hraju je to dobré
  • však se určitě omrzí, ale na pár hodin zabaví parádně, mně to třeba fakt připomíná starý Settlery dvojku... samozřejmě že u týhle hry bych nikdy nestrávil tolik času, protože nemá kampaň a tudíž důvod hrát to dýl
  • Kozy
    No jo, jenže tohle je strategie a ty vždy nějakej cíl měly.
  • Já zase pořád nějak nechápu co někteří lidé stále nechápou v době internetu po tolika "fantazijních" hrách co vyšly. Jako malej si taky potřeboval k legu (chevě, merkuru,..) náplň?
  • faitheater
    "Cesta je cil" ;-)
  • Jeden borec? Sice si nedovolil dát to zadarmo a vydělávat na reklamách tak snad ještě splnil podmínku, že to nebude příliš těžké!
  • InfidelBro
    To, že ta hra nemá žádný daný cíl neznamená, že hned musí být nudná. Podívej se na např. Europa Universalis, tam taky žádný cíl nemáš. V Banished jde spíše o přežívání než o budování obrovských měst. Kladeš si své vlastní cíle a tím si taky vytváříš svůj vlastní příběh, prostě se snažíš co nejdéle přežít. Jakmile tu hru budeš mít v malíku, stačí hodit na vyšší obtížnost a ejhle, zas máš před sebou novou výzvu.
  • Kozy
    Já to nehejtuju, mě to fakt zajímá. Taková hra se přece musí rychle omrzet když tam není žádný cíl.
  • Tak asi budovatelkské strategie hold nejsou pro vás, no. Já zase nechápu, co lidi baví třeba na Bioshocku, který jsem pro nudu nebyl schopný dohrát. Každého holt baví něco jiného.
  • Kozy
    Já pořád nějak nechápu co je náplní téhle hry, respektive co je na tom zábavný.

    Díky za reakce, i když mám rád EU, CK tak tohle asi nebude pro mě.
  • Teď už chybí k dokonalosti jen kousíček, stačilo by zkombinovat The Guild 2, Banished, Cities XL a Capitalism II.
  • InfidelBro
    Momentálně se to prodává víc než DayZ a rust. Gratuluju *3*
  • vsechny stromy se mi libi, az tusim na ten jehlicnan. Ten se fakt nepovedl. Toho jsem si taky vsimnul

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit