Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ještě Rimworld a jsem pro letošek spokojen *4*
  • takže říkáte, že je to lepší, než poslední Sim City, jo?
    • Walldstein
      YES!! *1*
  • Skvelá hra pre všetkých strategicko-budovateľsko pozitívnych ľudí. Takých ako ja, čo vyrastali na Settlers 1,2 a neskôr podobných hrách. Hra ale zrejme veľmi nezaujme ľudí, čo majú radšej boje (aj keď tie boli aj v Settlers), alebo hľadajú klasické misie. Misie typu prvá misia: postav 4 domy; druhá misia: postav 6 domov a farmu, atď. Ale pre nás čo sa radi staráme o svoju virtuálnu dedinu či mesto je to bomba! Fakt klobúk dole pred chlapíkom čo do urobil.
    P. S. Radšej dám 20$ tomuto autorovi ako nejakých 25 či 30€ za Sim City a EA!
  • XXHUGOXX
    Omyl, žiadny tvúrcové. Veď to robil len jeden človek, nie ?
  • Nebýt nasyscen Gnomorii, tak bych do toho šel. Vypadá to parádně.
  • Doporučuji, je to skvělá hra :-)
  • Už se těším až si to zahraji.Takové hry mám rád.Jinak respekt chlápkovi. sám něco takového vytvořit určitě není žádná legrace.
  • Jason_dinAlt
    Chcete-li to koupit, tak raději ne ze Steamu, ale přímo z ofiko stránek výrobce.
    20$ versus 19€.
    Jakože Steam mám veskrze rád, tak ta jeho politik a "1€=1$" se mi teda fakt nelíbí.
    • I na stránkách výrobce je uvedeno, že se to dá koupit i přes humble store... Tam je to za 15€ což vychází zhruba na těch 20$. Krom toho, že jde část peněz na charitu, dostaneš normální digitální kopii i steam key...
    • Mart9
      Mnohokrát děkuji za doporučení.
    • + na stránkách výrobce z toho autor dostane nejvíce $$$.
      Jinak cena na Steamu je samozřejmě mimo.
    • Inquisitor
      Kdyby jenom steamu. Je to hnus.
      • Souhlasím, ale možná právě díky tomu platí provoz a servis serverů. Nevidím do toho, jen úvaha.
        • V okrádaní europskych zákaznikoch na ukor sveta?
      • Ještě že existuje GOG :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit