Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím o tom, že by tento web četly především PC-čkáři. Pokud na někoho hodláš bejt naštvanej, tak by to logicky mělo bejt EA. Tiscali games za absenci dema pro PC těžko můžou, pouze podávaj informaci. A co je to za nesmysl, aby si to hráči šli zjišťovat sami. Proč? Třeba po týhle novince někdo zapne xbox a půjde si demo stáhnout. Mě zůstává rozum stát nad tvým příspěvkem *2*
  • Nepovídej *8*
  • -rejpaly
  • Bez dema si origoš fakt nekoupim o zajíce v pytli totiž nestojim.
    A pro rejpali ani si ji neupirátim to totiž nedělám.
  • velmi zajimava novinka. jelikoz tenhle web cte vetsina pc uzivatelu, docela me udivuje, ze tady davate takovy nadpis a pro pc ani ho*no. ja myslim, ze xboxari si to zjisti sami na xboxu, takze k cemu tohle? chcete nasrat pcckare? nad nekterymi novinkami nove redakce zustava rozum stat...
  • nejsem zadnej obhajce NFS........jsem spis fanda zavodu od Codies, ale prijde mi divny ze si na to stezuje dost lidi......tim ze na tom delal Criterion se podle me dalo cekat že to bude ve stylu Burnoutu *3* Ja jsem to cekal mozna jeste vic arcade *2*
  • a co tak argumenty?
  • STÁHL, ZKUSIL, SMAZAL.
    je to hnus velebnosti
  • Neškatulkuj.
  • Když tak pročítám ty diskuze, celkově se člověk nikdy vývojářům hry nezavděčí. Buď tu nadáváte na to že demo není pro PC, a i kdyby vyšlo, tak zase by se tu objevilo spoustu kritiky jaká to je zase blbá arkáda a tak dále. Pořád jedna a ta samá písnička.
  • na co demo.. když full verze jsou na PC zadara :-P
  • Bud rád, že hry primárně nevycházejí pro MAC.. to by NFS HP mělo snad 2D grafiku.
  • Taky mě to sere...proto jdu do konzole....Pro lidi co maj rádi hry už není PC :-D...
  • nj, zase ty konzole a PC neexistuje *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit