Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak jsem našel na netu tenhle orázek http://jagged-alliance.pl/screen1330/ , je tam vlevo vidět že se dalo ve strategické mapě uzdravovat, opravovat a možná i trénovat. Je tam i spousta dalších zajímavých ikon... kam ale zmizeli? Neznáte nějakej jinej způsob jak třeba opravovat věci, místo toho abych si vždy dotyčnou zbraň dal do ruky a opravoval, navíc to jde jen pokud je jednotka v akci.....
    • Pěkný, bylo by to velice příjemný kdyby to bylo jako na té mapě, ale obávám se, že to z nějakého důvodu nakonec zrušili. Zvláště ty ikony na pravu jsu zajímavý,
  • Trochu mě vytáčí obrázky dobývání letiště s Fidelem a Fox. Nevím kde na to dotyčný vzal peníze a zda k němu tito lidé na úvod hry vůbec šli. Já dal nabídku Igorovi nebo Ivanovi teď nevím, tomu lacinějšímu a odmítl mě že nemám dostatečný velící schopnosti. Tak zatím hraju s Clifem a Hitmanem a je to docela hustý. Prostě krok za krokem. Už se těčím až dobudu to místo pod vodojemem, kde je asi 30 vojáků a třeba posbírám nějaký dlouhá zbraně a munici. Protože na nákup nemám zatím peníze. A taky bych rád najal někoho dalšího, třeba na opravu zbraní apod.
    • No jestli můžu doporučit tak do toho místa pod vodojemem zatím nelez, jsoutam nejtěžší protivníci na sevrní půlce mapy :) Já mám z žoldáků oblíbené ženské duo (nevím jak se jmenujou, najmeš je cca za 30 000, jsou hned vedle sebe - a jedna je supr sniperka a druhá to umí s kulomety). Hlavně ta s tou sniperkou je postrach všech helmiček v okruhu dvou obrazovek :)
      • No jo ale já myslel spíš s čím začínáte, protože tyto dvě za 40000 nekoupím :)
        • Buhužel jejich jména si z hlavi nepamatuji, jeden je s brýlemi (dokonce má vlastnot krátkozraký :) A druhej byl o něco levnější a dobrej medik. Já jsem vybíral tak, aby měl jednoho na léčení a druhého na opravu zbraní a samo aby oba nějak obstojně stříleli. Pokud hceš takovou kombinaci a máš jen 40000 tak moc možností není *3*
      • No já už tam vlezl a mám jich už půlku za sebou, ale jak jsem psal jde to hodně ztuha.
        • Tak až projdeš tohle, tak zbytek severu mapy budeš procházet jak rambo. Jinak jestli chceš zbraně tak ve farmě zápedně od nemocnice je asi 6 pěknejch novejch samopalů :) Ale v těch kasárnách toho bude taky spousta, hned na začátku jsem našel raketomet :)
  • Tak jsem se včera pokusil dobít kasárna a doky pod vodárnou, a musím říct že značně přituhla obtížnot (což jen vítám, už mě nabavilo kosist čmoudy v kraťasech sniperkou po desítkách). Vojáci dost vydrží a mušku taky nemají špatnou... jsem tak v půlce a pomalu mi docházejí granáty :) M8 to už někdo dobitý?
  • Uz som to nasiel a predal a kupil samopaly obrane *3*
  • Ahoj. Prave si ma predbehol, tiez som nasiel diamanty v stodole. *3* Hra sa mi zapacila.
  • tak co už to někdo dohrál? *3*
  • Mě by jenom zajímalo, kde je ta čeština co se tu o ní psalo. Stahnul jsem ji JA z Steamu za 28euro a mám to anglickky a ani mě to nenabídlo jinej jazyk.
    • Omlouvám se, ale je to první hra ze Steamu:) Po nastavení češtiny ve Steamu je hra v češtině.
      • no vidíš, to jsem ani nevěděl že to má na to vliv :) Tak dobrou zábavu ;-)
    • hela já to mám taky ze steamu a mám to v češtině, hned od počátku... nic jsem nenastavoval...
  • Tak mám odehráno asi 1/3 hry a tad je pár mých postřehů a dotazů:
    - naprosto mě štve systém milic, musíte je osobně vyzbrojit (což v případě že unesete max 3+1 zbraň a máte oběhat ma mapě města 20 týpků je dost pruda) Navíc se nadají nijak trénovat, povyšují se sami v boji. Mají několik úrovní, ale když je vyzbrojujete tak nepoznáte jak na tomje, takže pak klidně dáte začátečníku kulumet a vestu a veteránovi poškozenou pistolku... Nemáte nějakej trik jak vyzbrojování urychlit?
    - je tam nějakej dopravní prostředek (jako vrtulník v JA2?), takhle musím jeden voják neustále pendlovat mezi letištěm a místem určení
    - a taky mi přijde že pronájem žoldáka je na nekonečně dlouhou dobu, nebo jsem aspoň nikde nenašel za jak dlouho mu vyprší smlouva...
    - nevíte kde je ten spdlí vrtulník s tiamanty?
    • Takze asi tak:
      1. system milice je fakt na prd.
      2. dopravni prostredek jsem take zadnej nenasel.
      3. Zoldak ma kontrakt na danou operaci. tj. killnuti D. *5*. Coz bude asi konec hry.
      4. Vrtulnik je na farme zapadne od cambrii. Farma s kanibalama. Pokud budes stat pod stodolou Tj. ty nad tebou stodola a nad ni zebrik do podzeni. tak se podivej primo dolu tak 2-3 obrazovky a koukej mezi stromy je fakt hnusne videt. Mozna ze budes muset jeste kouknout o pul az 1 obrazovku do prava. Ted si to nevibavim a jsem jeste v praci sorry.
      • jo dík za ten vrtulník, doma se na to mrknu.
        Jinak hra mě baví, není to sice JA2 ale i tak ta hratelnosdt není špatná. Jen ty milice, čtvrtinu času jsem snad strávil jejich vyzbrojování a pak mi je stejně vykostěj jak nic. Ještě že jsem našel schovaná diamanty ve stodole za 45 000, pak jsem aspoň mohl město vyzbrojit samopaly. Ale i tak skupinka 7 útočníku mi v městě postříla 6 obránců než jsem stačil dorazit a přidat se do boje, to ještě zustali tři a ty dostal jeden milicionář s pistolkou... netuším jak to počítá...
        • VH a kde si tie diamanty predal? Na letisku nema v hangari dost penez.
          • No to už si přesně nevybavuju, ale jedne obchodník měl u sebe 80 000, mám takovej pocit že to bylo v dole ale nejsem si úplně jistej. Byl to docela problém je někomu prodat. Já mám zatím obsazen celý horní roh (hranice město pod vodárnou a vedle nemocnice (kromě doků a kasáren vše v tomto prostoru je moje... , jména si nepamatuju, tak někde v tom prostoru... *7* Moc jsem ti asi nepomohl,co *3*
            • Už jsem si myslím vzpoměl, bylo to v tom městě u nemocnice, protože pak jsem milici nakoupil samopaly, neb mi bylo jasný že teď hodně půjdou po tom městě ( a měl jsem pravdu *2*
  • docela dobré video pro představu
    http://www.youtube.com/watch?v=iaQwyB2r80g
  • 2. část - mapa
    Mapa již není tak úplně rozdělena na kvadranty. Například město se rozprostírá po čtyřech kvadrantech, ale když se ho snažíte dobít, dobijíte celé město naráz. Například se mi stalo, že jsem útočil na vodárnu, ale do taktického boje se mi načetl i nepřátelský oddíl pochodující po silnici. Oddíl jsem zaregistroval až na poslední chvíly (odešel z mapy), ale předpokládám, že kdybych na něj vystřelil, přidal by se do boje. Na mapě funguje fog of war. Lze si na ní vytvářet další oddíly (squad alfa, beta atd...) a ty pak nezávisle ovládat. Nic dalšího na ní dělat nelze. Nelze dávat jednotce žádné příkazy, jako jsou spát,opravovat,cvičit milice(nelze), cvičit cokoliv. Jen při nečinnosti jednotky odpočívají. Nepřišel jsem na to, jak se v určité lokaci přepnout do taktické mapy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit