Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bmarg
    Jinak koukám že BioWare dělají z další RPG hry která se snažila tvářit dost dobře a "oldschool" další rychlou, dalo by se říct tunelovou "střílečku" z třetí osoby. Doufám že vědí co dělají, v MASS EFFECT 2 to mělo něco do sebe a hra měla neskutečně dobrou atmosféru, ale dragon age, nevím nevím... podle mě nepřekoná jedničku, ale zase se mi líbí velký důraz na rozhodování, jedno kliknutí a změníte běh v danou situaci
    • jedno kliknutí a změníte... nojo jenomze drtivou vetsinou jen do dalsiho chain-Q pak to jde postarem, stejne jak v jednicce sice se po kliknuti, ze nesuhlasite prehrala jina animace nez po souhlasite, ale dal hra pokracovala naprosto stejne
  • nebyl v prvni DA i nejaky healovaci class?
    • Spades
      sice byl pod magem, ale pokud nejsi masochista, tak jsi do nej nesel :D:D:D
      • MrSanta
        A pročpak to? Jak píše kolega peto-freeker. Wynne v partě (léčba + hlavně mrazení), k tomu Aliastair, Leliana a já - válečník se dvěma zbraněmi - a nic nás nezastavilo. S touhle partu jsou prošel celou hru (akorát na Flemeth jsem vzal místo Leliany Stena s Yusarisem) a nějaké větší problémy jsem neměl.
        Já osobně si nějak nemůžu představit mága v těžké zbroji (Arcane Warrior) a krvavá magie je zlo, které je třeba nemilosrdně potírat, takže pro mága můžu používat akorát Spirit Healera a měňavku (do té jsem nedal ani bodík).
      • ale preco? ja som napriklad vypucil na spirit healera Wynne a mal ju v teame skoro stale....okrem nej este jedneho maga na attack a po jednom warr a rouge....a hralo s mi skvele....trebalo sa ale poriedne hrat s taktikou...hlavne u spirit healera.
    • Stejně jako v DA1 jsou i v DA2 3 základní povolání: warrior-mage-rogue
      Tyto povolání se pak dále specializují a jednou ze specializací mága je Spirit Healer, což je ten tvůj léčitel..byl v jedničce a bude i ve dvojce. Jinak základní léčivé kouzla se může naučit jakýkoliv mág i bez specializace.
    • bmarg
      Byl, Mage uměl léčit, teda pokuď jsi byl jako léčitel. Už si to přesně nepamatuju, ale to jestli tam byl priest, tak ano :-))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit