Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • napsal jsem, ale nevím, jestli mail přišel.
  • blixa
    Mohli byste mi prosím napsat na martin.bach@tiscalimedia.cz? Můžeme to do článku kdyžtak doplnit zpětně..
  • Zdravím, bohužel žádný mail nám s otázkami nepřišel. Možná zapadl do spamu. Jinak bychom rádi odpověděli na vaše otázky.
  • ale nase pekne kuundicky tie vam nevadia predpokladam...
    kazdopadne ja osobne mam v pazi tieto medzinarodne rozbroje ktore ajtak vyvolavaju len deti a dorast.
  • Pan_Klobouk
    Kdyz uz je rec o blbcich, ten blbec co to tam doplnil ma taky problem s abecedou, SCS dopsal pred SBS. :)
  • Thorar
    Asi to museli doplnit kvůli blbcům co neznaj abecedu a v diskuzích pak kvičej.
  • Pan_Klobouk
    Vyborne. Nebyli tam, uz tam jsou. Doplneno a za blbce jsem ja. Hezky den. :)
  • Thorar
    Asi sis nevšiml že to jde podle abecedy
  • Kdyby jsi si článek pořádně přečetl, zjistil by jsi, že SCS Software bude v čtvrté části, takže je nikdo neignoruje.
  • Pan_Klobouk
    Tak povidejte, pane Garrisone. Duvod ignorovat ceske studio SCS Software, jejichz hry na Steamu v prodejich casto drti i produkty od Bohemky, nebo Keen Software, je?
  • marek_krosa
    Presne tak... :)
  • Hnisavec
    Keen Software je slovenské..akurát je majiteľ typický zapredaný čechoslováček, ktorý pre peniaze ...
  • Vrook
    No pokud tu nepracujou uplně všichni slováci, tak ty zbylí tu určitě alespoň studujou. *15*
  • Pan_Garrison
    Děti, pamatujte si, že neexistují hloupé otázky, pouze hloupí lidé...
  • To by rado hodne lidi ... problem trosku s penezma na vyvoj a pravama na znacku. A puvodni tym je rozutikany po celem svete.
  • Obcas mam pocit, ze u nas uz pracujete vsichni.
  • No aspoň že máte ten Cauldron.. vlastně počkej, Cauldron koupila česká Bohemka, já zapomněl, promiň, tak nic..
  • Pan_Klobouk
    Americti SCS Software jsou kde?
  • Místo zombie akce bych radši Vietcong a ideálně s multiplayerem, už tu dlouho nebylo něco podobného.
  • vtipne az mi vlasy vypadali..
    nic to ale nemeni na fakte ze ceske studia zamestnavaju vela slovakov kedze v tomto state sa neda dokopy nic.
    to ze tu nemame ziadne cisto slovenske studia neznamena ze vo vela veciach z ceskej tvorby nemame prsty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit