Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sledgehammer a Raven software. Dvě skupiny se super nápady a šikovností. Jen mám pocit, že je AC udusí :-(
  • Third-person? To si ze mě snad děláte prdel ne? :D hra která je celou dobu králem first-person, najednou budou dělat z třetí osoby? Doufám že to je jen chyba redakce, jinak nechápu tento krok a palec dolu
    • Pokud to Sledgehammer dotáhne tak dobře, jako první díl Dead Space, tak proč ne. Stejně dělají jen Singl a multi dělá někdo jiný.
  • Panebože další díl celá série od dob CoD 4 MW nepřináší nic zajímavého ba naopak, rok od roku mi to přijde odfláknutější, měli by se zamyslet! *5*
    • aj napriek tomu sa najde dostatocny pocet prijebancov vdaka ktorym taka sracka zarobi miliardu dollarov.
  • oni nestíhájí dokončit lineární pětihodinovou střílečku? tak měli zkrátit herní dobu na polovic, v záplavě kulek a skriptů by si stejně nikdo ničeho nevšiml...
  • Call of duty, aneb "Vse co smrdi na hernim prumyslu."
  • NEkromanT
    Sledgehammer se podivaj na zapachajici herni mechanismy, budou je chtit zmenit, Activision jim rekne nas*** a Sledgehammer odejde nekam, asi uz jim zbyva jen Ubisoft nebo 2k
    • a valve
  • Cosi
    Narychlo zaplátat a bude z toho MW 2,5
  • Sice tady vetsina lidi na CoD nadava, ale ja se proste na treti MW tesim. A koho to odpuzuje, hrat ani kupovat (pardon ja zapomnel, vlastne stahovat, to je tady IN) to nemusi...
    • No tak narozdíl od tebe to aspoň někdo umí stahovat ty musíš za maminkou aby ti dala peníze.
      • Je, cekal jsem vsechny mozne reakce, ale tva je skutecne uchvatna! Smekam pred ni! Koukam, ze nema cenu neco psat, myslis, ze umis stahovat jen ty?! Asi bys neveril, kolik jsem se toho nastahoval a jak jsem resil, jak kterou hru ziskat, kdyz clovek nechodil do prace, takze ja narozdil od tebe za maminkou nemusim, uz jsem totiz sobestacnej a vydelavam si penizky, vis? Tak dobrou noc mlade *2*
        • co je na cod zaujimave, bezis a strielas, uzasna zabava
    • Zdenda666
      Delas ze sebe blbce moc brzo.Nech si to na vecer :)
  • ...k zblití. Hlavně, aby to vyšlo, nebo manažeři nenaplní roční stropy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit