Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co je na cod zaujimave, bezis a strielas, uzasna zabava
  • Kleknu za bednu a kryju se... hello FPS.
  • Myslim že nic nového to nepřinese.
    Kvůli tomu že nezbývá moc času a musí dělat aby stíhali vydání naopak ponechají z předchozích titulů co jen bude možné.
  • Je, cekal jsem vsechny mozne reakce, ale tva je skutecne uchvatna! Smekam pred ni! Koukam, ze nema cenu neco psat, myslis, ze umis stahovat jen ty?! Asi bys neveril, kolik jsem se toho nastahoval a jak jsem resil, jak kterou hru ziskat, kdyz clovek nechodil do prace, takze ja narozdil od tebe za maminkou nemusim, uz jsem totiz sobestacnej a vydelavam si penizky, vis? Tak dobrou noc mlade *2*
  • Já tedy žádný problém s krytím v CoD nezaznamenal. Kryju se a není problém.
  • Čoveče, grafika už pár let stejná až na detaily a pár novýych efektů. Herní mechanizmi stejný až na pár detailů. Tak nějak necháppu co teda mají za problém, udělat deset map do MP? Nebo pár skinů pro zbraň a dvouhodinovou singl kampaň? To by zvládli i fanoušci rychleji zadarmo, ne nevím kde to vázne...
  • To sice jo ale ten na koho jsem reagoval chtěl krytí jako je v Mafia 2 a BinA 3. O krytí typu Killzone 2 nebo Call of Juarez 2 se nezmínil.
  • a valve
  • zkus si zahrat call of juarez 2 - tam je kryti udelane s pohledem z prvni osoby. Je to sice docela nesikovne, ale jde vydet, ze to muze fungovat.

    Dale pak bude kryti z prvni osoby v Red Orchestra 2, tak uvidim jak ta se s tim popere
  • BF2 je skratka naj. ta atmosfera a vsetko, BF3 sa ma drzat korenov (teda nebude ko BC2) a tak dofaum ze to dopadne velmi dobre, cod uz je pre mna mrtvy, BO otrasna optimalizacia a ide im iba o love 1 hra za rok?? super a co ked su na jedno brdo
  • Já tu hru znám mam jí doma ale CoD je jen FPS takže nějaké krytí tu nemá místo.
  • Cosi
    Poslední Brothers in Arms je taky střílečka z první osoby a krytí za překážkami tam je. Když se skryješ kamera se přepne do pohledu třetí abys mohl vidět zapřekážku. A já musím říct že to funguje.
  • mas u mna bod :) BF ma simulator - Bf2 ktory je oblubeny stale viac a nic sa nekazi, Bc2 je o triedu nizsie ale stale tam je vyborna atmosfera, zato ked si porovnam CoD 2 a BO tak tam je ten rozdiel az moooooc velky :P
  • Krytí se ale dělá jen ve hrách s pohledem třetí osoby tohle má první.
  • je mi jedno kdo to vydá ale chci krytí v COD :( konečně podívejte se na Mafii II jaký měla krytí a nebo na Brothers in Arms které vyšlo před několika lety to byla válečná střílečka a atmosférou COD je jenom byznys kde každej rok vyjde novej díl .... taky je to vidět... autor článku má pravdu , že se jedná o rozjetej vlak , ale o vlak , který jede z kopce a nemá brzdy .... série upadá :(
  • A tak umírá naděje na kvalitní CoD a za vše vděčíme vydavatelům.
  • To jsem nevěděl, že tvůrci Dead Space utekli od EA k Activisionu. Studio Sladgehammer Games vytvořila společnost Activision a s jeho založením jsou zejména spojováni dva bývalí zaměstnanci Visceral Games (tvůrci Dead Space)
  • Ten jejich způsob "hra každé 2 roky" je úplně k ničemu.Dokud to nezavedli,všechno bylo v suchu.Já bych si klidně počkaj ještě rok nebo i 2,ale potom by to muselo být něco s čeho mi spadne čelist do klávesnice
  • treba bude konečne jiná grafika
  • Muset pokracovat vetsi zajimat lidi :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit