Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aj napriek tomu sa najde dostatocny pocet prijebancov vdaka ktorym taka sracka zarobi miliardu dollarov.
  • No tak narozdíl od tebe to aspoň někdo umí stahovat ty musíš za maminkou aby ti dala peníze.
  • když další Modern Warfare nebude nic se nestane *3*
  • dalsia sracka pre kokotov je na ceste
  • Pokud to Sledgehammer dotáhne tak dobře, jako první díl Dead Space, tak proč ne. Stejně dělají jen Singl a multi dělá někdo jiný.
  • Sledgehammer a Raven software. Dvě skupiny se super nápady a šikovností. Jen mám pocit, že je AC udusí :-(
  • Third-person? To si ze mě snad děláte prdel ne? :D hra která je celou dobu králem first-person, najednou budou dělat z třetí osoby? Doufám že to je jen chyba redakce, jinak nechápu tento krok a palec dolu
  • Panebože další díl celá série od dob CoD 4 MW nepřináší nic zajímavého ba naopak, rok od roku mi to přijde odfláknutější, měli by se zamyslet! *5*
  • Zdenda666
    Delas ze sebe blbce moc brzo.Nech si to na vecer :)
  • oni nestíhájí dokončit lineární pětihodinovou střílečku? tak měli zkrátit herní dobu na polovic, v záplavě kulek a skriptů by si stejně nikdo ničeho nevšiml...
  • Call of duty, aneb "Vse co smrdi na hernim prumyslu."
  • NEkromanT
    Sledgehammer se podivaj na zapachajici herni mechanismy, budou je chtit zmenit, Activision jim rekne nas*** a Sledgehammer odejde nekam, asi uz jim zbyva jen Ubisoft nebo 2k
  • Cosi
    Narychlo zaplátat a bude z toho MW 2,5
  • Sice tady vetsina lidi na CoD nadava, ale ja se proste na treti MW tesim. A koho to odpuzuje, hrat ani kupovat (pardon ja zapomnel, vlastne stahovat, to je tady IN) to nemusi...
  • ...k zblití. Hlavně, aby to vyšlo, nebo manažeři nenaplní roční stropy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit