Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    ja som hned vedel ze sa nezrusi len sa odlozi , aj tak sa len vyhovaraju keby chceli tu hru vydaju sak v podstate ju maju hotovu z casti, gameplye su a vyzeraju genialne aj grafiky aj hratelnostou, zas vymyslaju ak sa dozijem o rok si ju kupim ak bude a celu ju nezmenia zas
  • NonSuch
    zajimave ze ta sama nedodelanost a nuda vydani Rage neohrozila :D
    • Protoze nuda a nedodelanost jsou prvni znaky Bethesdy.
      • God-of-War
        Tak to sem asi hrál jinou hru...
        • Asi jo, to se stává často.
    • to je fakt na Rage jsem se těšil jak malej kluk hru hned jak vyšla jsem koupil a pak jsem měl pořádnej vztek co to je za blbost no vyhozeny prachy.... *16*
    • God-of-War
      Rage a nudnej???? Prosim teba *7*
    • ...nuda? To si robíš gule, nie?
      • NonSuch
        nerobim, ja se nudil, ty ne?
        • ...ani nie, po dlhom čase ma táto FPS naozaj bavila...len od toho nikto nesmel čakať extra príbeh a RPG, čo tomu asi najviac vytýkali okrem technických problémov...osobne si myslím, že sa pri tejto hre vyťahovali problémy, ktoré sa pri iných FPS ani nespomenú...
    • Umaroth
      Prosím ? Rage byla asi nejzábavnější FPS co jsem kdy hrál, je to asi velkohubé prohlášení, ale ja se u rage bavil jako pán ! Je to asi tim že jsem to hrál na xboxu, takže jsem neměl jediný technický problém....
      • Taky bych řekl že rage je super.. ale je to subjektivní, někomu se líbí toto, jinému tamto, za mě parádní hra. Jinak hrál jsem na PC a na žádné technické problémy jsem nenarazil, hra naopak jela úplně perfektně na stabilních 60fps, co víc si přát *3*
        • nedokazal sem prekousnout to nacitavani textur pri kazdem otoceni - 3.4Ghz Sandy Bridge, 16GB RAM, 7950. Nedorobeny nepodarok, nieco ako ked sledujete film s tym detailom ze vam vypadnu farby.... taky film urcite nedopozerate...
          • jindra.veliky
            njn kdyz sis to upiratil a neumis si na to ani stahnou patch :D :D proste mega lama
          • nutno dodat že technickým potížím s PC verzí se v počátku dalo vyhnout jedině tak, že to člověk hrál na kartě od nvidie, AMD zaspali s driverama.. nicméně pak už taky ok :).
            • "pak" to rozhodne OK nebylo. 6850, posledni drivery, posledni patch rage a stejne to blblo.
          • ...téééda, že aká parádna mašina, tiež by som sa takou chválil... :)
            • ...uf, tak to mi teda odľahlo, už som sa začínal báť, že z toho nevyrastiem...super, díkes za morálnu podporu...
            • ja mfp nejake chvalenie, uviedol som to aby som nemusel pisat potom, ked niekto zadre ze to bude asi masinou... z nejakeho vychvalovania som uz davno vyrastol... vyrasties aj ty.
  • jen ať Prey klidně vyjde příští rok.. ale se sra*kou se smířit nehodlám...
    • pokud narážíš na Skyrim trole... tak ten mohl být kvalitnější to ano..
      • Trol.diskuzni
        Za to hodnocení být vyšší skutečně nemohla. *3*
    • Trol.diskuzni
      Howard to zařídí, bez starosti!
  • A já už se radoval že to bylo zrušeno/pozastaveno kvuli doom4
  • Trol.diskuzni
    Takže to dopadne jako s jedničkou?
    • a to má být snad otázka? *1*
      • Trol.diskuzni
        Spíše řečnická... *3*
  • rancor1223
    Hurá! Osobně se mi Prey 2 líbí o chlup víc než Dishonored, takže skvělá zpráva! *15*
  • Ale to přece neni možný! Přece pissálci z těch falešných videi kvičeli blahem a dušovali se, jaká to bude bomba.
    • janchor
      Nešlo o falešný videa, ale živej gameplay - jakkoliv předem umetenej.
      • A jak se pozná "živej gameplay"? Předstoupí před Vás a nechá Vás nahlednout do klouboku, že v něm nic není? Ozkoušet meče, že jsou ostré? Ošahat ty kruhy? A pak BUM!!! Z klloubouku lítaj králíci, meče přesekávaj asisitentku, kruhy jsou spojeny a publikum slintá blahem a slintá i do článků?
        • A kdyby publikum mělo být tak paranoidní jak chcete tak by muselo považovat každou ukazku, každý gameplay... sakra i každé oznámení jako fake a urážku hráčů *1*
        • +1; gameplay z kola, ktery pravdepodobne delali stejne dlouho jako cely zbytek hry, neni moc presvedcivy. Navic kdyz odlozi hru, protoze neni dotazena, tak to musi byt fakt hrozny.
          • michaliuz18
            zas vidite decka ked nieco odlozia hned to je zle, duke nukem odkladali 10 rokov a bol na prd nikto si na neho teraz nespomene , keby vysel prey 2 teraz mal by recenzie na 8/9 staci sa zamyslet nad tym, je tam vesmirny svet, mimozemstania,prostredie ako s mass effectu ,bethesda nejsu pod vedenim EA takze by to bola mozno aj hra roka ako kazda ich hra, ako skyrim tak aj oblivion, a bohvie co este, vedia ako na hry a maju svoje dovody preco hru odlozili, a urcite ne pre to lebo bola zla, len na dobre hry to chce viac casu chapete? nie ako call of duty a wowka dlc ktore vyjdu kazdy pol rok az rok a stoja za prdy lebo su len pre blbe deti ktore si to kupia
            • nepochopil jsi me, ale to nevadi.
        • janchor
          Bod za kreativitu, v tomhle případě ale stačil Houdini s gamepadem, kterej to hrál.
    • říká se tomu reklamní trik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit