Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Zájem je to je skvělé. Ale také rostou očekávání. Jsem zvědav jakmile vyjdou velké hry které také trhali rekordy jak to bude.
  • ucho
    no zatím to vypadá slibně na vytvoření rekordu...
  • Jinak to příliš přimomíná Dishonored. :-D (vím, že je to trolling jak prase ale musel jsem si rejpnout)
    • Tak zrovna Dishonored bola strašná kravina. Dosť som sa na to tešil, no počkal som si na zlacnenie a som hrozne rád, že som za to nevyplesol plnú pálku. Prišlo mi to ako iná verzia Fable, proste namiesto temnej technofantasy skôr niečo pre -násťročných. Škoda.
    • Doufám, že je jasný, co mě tak trochu nakrklo o pár článku níže, že jsem to tady sparodoval.
      • GlaDOS
        Moc nechápu ty mínuska, ale když tu občas čtu ty diskuze... Jinak jsi to docela vystihl.
  • Zrovna mám rozehranej Planetscape rozehraný a nemůžu se od toho odtrhnout. Strašně se mi líbí (mimo jiné) takovej ten pomalej gameplay, kdy si všechno v klidu přečtu a vychutnám. A né abych se bál mrknout aby mi něco náhodou neuniklo. Tak doufám, že to bude obdobné v případě Wasteland 2, Project Eternity a tohoto.
    • Najviac sa mi pacilo na Planetscape, ze clovek pri hrani akoby cital skvelu knizku. Vsetky dialogy, opisy a konanie postav bolo skvele opisane a stale to nechavalo priestor pre vasu fantaziu. Rovnako skvely ak nie unikatny system smrti a nasledneho respawnu. A tajomny nicim neotrepany dej.
      NPCcka boli uz len ceresnickou na torte. Snad im to vyjde s hrou a bude to hodnym nepriamim nasledovnikom prvej hry. O ciastku sa nebojim, kedze tych 900 tisic vyzbieraju do dvoch dni. Jaaaaj parada. Tesim sa a velmi. Skoda len, ze cestina alebo slovencina nebude. Zase bude treba cakat na neoficialnu cestinu. No ale hlavne, ze ta hra bude.
      • Nebylo nad Morteho, kterej mel spravny kecy a narazky :D
    • jen jestli to nebude planetside:). Jinak o to bych se nebál, dělají na tom původní autoři, tak snad ještě vědí, co dělají :). Navíc je netlačí vydavatel.
  • Jsem docela zvědavej na cílovou částku. :-D
  • proč tohle nerikaji investorum
    • Protože investory nezajímá jak může být hra zajímavá či kvalitní, ale pouze kolik vydělá. Díky bohu za kickstarter.
      • Tak tak zlata slova...doba kdy se hry delaly kvalitni a pro hrace pominula a uz se hry delaj jen kvuli penezum a taky tak vypadaji...jeste ze existuje kickstarter!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit