Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Troll diskuzní má ve skutečnosti rád skyrim jeho nenavíst je jenom fingovaná *7*
    • ucho
      a na to bych si klidně vsadil. zde se schovává za nick Gayrim, ale určitě ve Skyrimu odehrál už stovky hodin a jen si z lidí dělá šoufky, že ho tahle nejlepší hra desetiletí nebaví... protože je to dobré téma trolingu :)
      • on se ke Skyrimu hlavně vůbec nevyjadřoval dokud nevyšel ten flame článek od Vávry...
  • no nevim, jestli byly ty fotky co kolovaly nanetu aktualni... ale na dovolenou si fotak s metrovym objektivem za 300k bere malokdo... :/
    • Kozy
      možná lidi co rádi fotí?
    • No když se tím focením živíš/přilepšuješ/je to tvůj koníček, tak si ho bereš tam, kde chceš ty nejkrásnější záběry :3 A to když jedeš někam na pěknej ostrov, kde nemáš strach, že ti ho seberou, můžeš :)
    • rozhodne, nejlepsi co muzes s fotakem za 300k udelat je fotit panelaky u vas na sidlisti, ale na zachyceni kras scenerii treba jizni ameriky budou jiste vhodnejsi fotky mobilem, to dava smysl :D
    • Po netu kolovali fotky grafiku ktery tam byli jeste pred zacatkem vyvoje fotit rostliny. Ty naleznes i na oficialnich Arma3 strankach. To je videt jak tzv "illustracni foto" dokaze ovce totalne zblbnout.
      Napriklad CT si dala alespon tu praci ze ke zprave zverejnila ingame zabery z Arma3 sic se nejednalo o ostrov Limnos ale o Stratis. To napriklad na Nove jim stacili pro to jejich tupy stado zabery z Arma2 kde byla Cernarus. *1*
    • Ano? Na poslední dovolené jsem měl půjčený taky podobný foťák a v zahraničí to není žádnou výjimkou. Možná bys mohl jet dál než na Šumavu.
  • Nové info: Už prý startujou Gripeny z Čáslavi a Švancenberg něco na ranveji gestikuluje a pořád tam pobíhá. Vidím to z okna.
    • uz usnul?
      • On spal celou dobu, ale rukama máchal jak vzteklej, Gripeny jsou na sračku...
        Viděl jsem to všechno hezky detailně, byl jsem schovanej v trávě.
        • tak to tady po sobe rychle smazni nez te nekdo vyhmatne za spionaz:D
  • tak prej dneska zacala v Recku nejaka stavka soudcu :D myslite ze to je taky soucast konspirace? treba to bylo naplanovane, aby je mohli drzet v base co nejdyl i bez soudu, kluci jedni vopaleny :) no kazdopadne to je pekne na pytel, to nevypada ze by se nejak urychlene dalo vyresit i kdyby vse dokazovalo ze sou v tom nevinne
  • Keyz
    Alespoň to je v EU a dle toho co se píše se nic závažného neprovedli tedy je velká šance,že to bude OK.Kdyby to bylo jinde kde se*ou na nějakou diplomacii tak by to bylo horší.
    • Kdyz mas doma maly decko a recka byrokracie te muze jenom tak drzet pod zamkem vice nez rok pak bych to OK nenazyval. Ze je nekdo v EU jeste neznamena ze tam nevladne bordel. A v Recku je ourednikem kazdej druhej. Ted jim tece do bot to se vykazovani "zaslouzile cinnosti pro stat" hodi.
      • Keyz
        Bordel tam možná vládne,ale protože to je v EU tak máš určité záruky a možnosti.Navíc nevím,že by je drželi pod zámkem jen tak ze srandy,předpokládám že to jde jejich zákonů.
        Jinde tě zavřou a víš hovno! co se bude dít a nemáš ani možnost se obhajovat atd.
        • Kozy
          že tys těch světovejch věznic ale prošel, co?
          • A vode všad má keyz... *15*
  • říct, že tam nebyli pracovně, jen natáčeli domácí video a dělali normální fotky z dovolené, je pro ně teď ta nejbezpečnější a nejvýhodnější varianta, jak se dostat z basy...

    snad to vyjde a brzy půjdou domů.
    • Ale oni tam skutecne byli s cestovkou. Proc z toho hned delate utajenou pracovni misi za kazdou cenu? To jsou ty konspirace narodni nemoc nebo co? Vam asi hrabe.
      Kdybych chtel poslat nafotit vojenske objekty pak bych musel byt uplne na hlavu abych tam poslal herniho designera s proflaknutym ksichtem ze vsech predvadecek.
      • treba to prave byla soucast vychytaneho planu : D neco jako "necekany utok pres minove pole pod rouskou denniho svetla"
  • zdenek.sipek
    Každopádně je to pěkná reklama pro Armu 3
    • Trol.diskuzni
      Soudného člověka už tyto dnešní virálky nemohou nijak překvapit... *6*
      • tak to ty musis byt prekvapeny hodne casto
        • Trol.diskuzni
          Pravda, videoherní komunita v České republice dokáže na mé tváři velmi často vyčarovat úžas!
          • Ano, protože hráč Fify a zavrženec většiny moderních her je záchranou a pravdou pro herní komunitu v Česku *7*
            • USER47
              Trolle, děláš si prdel, nebo už ti hráblo úplně? Tvoje poslední výstupy jsou tak moc mimo realitu, že už to není ani trolling.
            • reakce na troll diskuzni :Proč by měl být někdo zavřený? Všechno je to fingované...

              Troll diskuzní má ve skutečnosti rád skyrim jeho nenavíst je jenom fingovaná...
            • Trol.diskuzni
              Proč by měl být někdo zavřený? Všechno je to fingované...
            • Stejně jako myšlenka, že firma s dobrým jménem nechá zavřít své zaměstnance za účelem propagace.
            • Trol.diskuzni
              Zajímavá implikace... Nebál bych se říci "svérázná". *3*
  • V pripade, ze tam byli jako turiste, proc je vsude zduraznovano, ze jsou z BI? Chapu, ze se toho chopili media, aby to kolem toho roztocili, prece jenom valecna hra a spionaz jsou tak lakave tema. Nechapu, proc to tak zdruraznuji i v oficialnich peticich. V podobnych pripadech jsem nikdy necetl, ze zadrzeny je Venca z firmy Propiska s.r.o
    • Asi proto ze to je prave ten duvod proc je rekove zadrzeli. Arma3 jim s Limnosem neni po chuti a chytli se prilezitosti jak to BI vyuctovat. Turistu co si nafotili nebo natocili cestu z letiste musi byt stovky a kdyby je rekove zadrzeli byla by to prachvobycejna vostuda a spatna reklama pro cestovni ruch. Jenomze vyvojari to je jiny kafe.
      At mi nekdo rekne kdyz uz maji ty objekty tak tajny a jsou vedle verejny komunikace proc si je neohradi vysokym nepruhlednym oplocenim?
      • To jsem nevedel, ze jim vadila Arma 3. Nikdy jsem o zadne stiznosti na BI necetl. Jsou k tomu nejake zdroje nebo to, ze je nemaji radi vzniklo az nyni?
        • http://bonusweb.idnes.cz/recky-ostrov-protestuje-proti-ceske-hre-pokazila-by-mu-povest-p7i-/Magazin.aspx?c=A110930_122037_bw-magazin_lou
        • To je docela stary. V mediich byl i oficialni protest starosty nakyho mesta na Limnosu. Staci zagooglit.
          • Takze starosta nejakyho zapadakova na Limnosu na ne nekdy davno podal stiznost a od te doby Recko monitoruje, zda do jejich zeme neprileta nekdo z BI, aby je jako turisty mohli zatknout za spionaz?
            Pripada mi to lehce pritazeny za vlasy, ale ocekavam, ze "pravdive informace a zpravy" se budou v nasledujicich tydnech casto menit, takze si asi pockam, az na tu "posledni" pravdu.
      • většině lidí stačí, když je okolo normální drátěnej plot a na něm zákaz, aby nic nefotili... a patrolující hlídky jsou levnejší než stavět kilometry zdí
        • Tak dle tisku sa jedna o film s budovou civilniho letiste. Jukni na Google Earth. Vojenske objekty jsou az po stranach. A podle zpravy jejich advokata jsou na filmu videt jenom kratce ve vzdalenem pozadi. Mozna ze ty mas zrak jak orel. Ja bych ty cedule na tu vzdalenost nevidel.
  • Cahir
    Je docela smutný, kam to nejvýznamnější národ všech dob dopracoval.
    • Magister_Peditum
      Staletí pod tureckou nadvládou udělají své. *3*
  • Trol.diskuzni
    Vždyť je to všechno jen domluvený PR... Prostě dva čecháčci vymysleli originální způsob, jak propagovat svoji hru a vy jim to žerete i s navijákem! *6*
    • Tak možné je úplně všechno i když v tomto případě velmi nepravděpodobné.
    • Já to říkám pořád, todle je přímo učebnicový příklad žido-bolševicko-illuminátního spiknutí.
      A ty masakry na školách atd. po kterých jsou vždycky obvyněný nějaký konkretní hry tak to maj taky na svědím ti borečci z PR.
    • Obvykle příjdeš s nějakou blbostí, ale toto je v jejich situaci docela "vtipné", i když přiznávám že sranda by měla jít stranou.
    • oni maj v tom řecku aspoň štěstí že tam nejsou takový trotlové, který musíme snášet my tady, jako jsi třeba ty.
      • Trol.diskuzni
        Musíte snášet? Stačí mé příspěvky nečíst, když už tady každý vehementně prohlašuje, jak NIKOHO nezajímám... *3*
        • to je pravda, škoda že tolik tapetuješ, někdy méně znamená opravdu více, v tvém případě to platí stonásob.
          • Trol.diskuzni
            Pokud si pod "tapetováním" představuješ mé většinové odpovědi reakcím jiných diskutérů na můj občasný příspěvek ke článku, který mne z určitého hlediska zaujal, pak na tom nevidím nic špatného... Nereagujte na mě, když už NIKOHO nezajímám, a máte vystaráno. *3*
            • Trol.diskuzni
              Tvá interpretace mých slov je chybná...
            • Že ty se furt biješ do hrudi, že když někomu vadí, co píšeš, tak hned každýho hrozně zajímáš a seš duležitej..Ježiši...vážně máš nějakej solidní problém, věnují ti lidi málo pozornosti? Kompenzuješ si to..smutně.
    • Magister_Peditum
      Já zapomněl, ty ses teď dal na konspirační teorie. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit