Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    no jestli nakonec natáčeli na místech, kde natáčí kde kdo, tak by mě zajímala další reakce Schwarzenbega.
    • Mě by zájímala reakce Schwarzeneggera:)
    • Jen abych byl v obraze co zas řekl ten Schvarzenbleblerk?
      • ze to nejsou spioni, ale blbci
      • "Doufám, že si řecká vládá uvědomuje, že nemá co do činění se špióny, nýbrž blbci."
        • ten má co říkat, jeho zastupování čr ve světě je výsměch
    • DangerousDave
      ak by natáčali to čo natáča "kde kdo" tak by teraz neboli tam "kde nie je kde kdo"
      • asi jses jeste malinkej. casem mozna pochopis ze svet bohuzel funguje jinak.
        • DangerousDave
          tak že dvojičky odpálila CIA, pristátie na Mesiaci bol podvrh a že ilumináti nás budú ovládať cez nastrelené čipy ? :)
        • Vrook
          Tyhle rádoby světácký moudra nesnášim. *11*
          • A vis vubec ke kterymu komentu moje reakce patrila? *1*
      • Ghost47
        Ostatní nepracujou pro firmu, kterou místní starosta zrovna nemusí... a chytit "nebezpečné turecké špióny", to je před volbama přesně to, co zajistí plné koryto na dalších 10 let... *9*
        • DangerousDave
          je pôsobivé, že nikdo ani nevie čo vlastne fotili ale ty už vieš kdo je za to všetko zodpovedný :)
        • Jestlipak by starosta prahy dokazal sejmout nejake vyvojare z japonskeho studia, kteri by prileteli navstivit prahu? Tvoje hypoteza mi prijde absurdni.
          • Ghost47
            V Praze těžko, v městečku s 20 tisícema obyvatel, kde starosta chodí s velitelem základny na pivo, nebude problém nepohodlnou osobu trošku podusit...
    • Magister_Peditum
      Spánek *3*
  • Cahir
    Je docela smutný, kam to nejvýznamnější národ všech dob dopracoval.
    • Magister_Peditum
      Staletí pod tureckou nadvládou udělají své. *3*
  • No uz dlouho me neco tak nenastvalo, ty rekove sou fakt uplny dementi, to neni mozny. Doufam, ze ten spici děd něco udělá (krom toho že si s nima pujde podat ruku na letiště, což bych tak očekával)
  • zdenek.sipek
    Každopádně je to pěkná reklama pro Armu 3
    • Trol.diskuzni
      Soudného člověka už tyto dnešní virálky nemohou nijak překvapit... *6*
      • tak to ty musis byt prekvapeny hodne casto
        • Trol.diskuzni
          Pravda, videoherní komunita v České republice dokáže na mé tváři velmi často vyčarovat úžas!
          • Ano, protože hráč Fify a zavrženec většiny moderních her je záchranou a pravdou pro herní komunitu v Česku *7*
            • USER47
              Trolle, děláš si prdel, nebo už ti hráblo úplně? Tvoje poslední výstupy jsou tak moc mimo realitu, že už to není ani trolling.
            • reakce na troll diskuzni :Proč by měl být někdo zavřený? Všechno je to fingované...

              Troll diskuzní má ve skutečnosti rád skyrim jeho nenavíst je jenom fingovaná...
            • Trol.diskuzni
              Proč by měl být někdo zavřený? Všechno je to fingované...
            • Stejně jako myšlenka, že firma s dobrým jménem nechá zavřít své zaměstnance za účelem propagace.
            • Trol.diskuzni
              Zajímavá implikace... Nebál bych se říci "svérázná". *3*
  • A zrovna Ivan... s tim druhym jsem do styku neprisel, ale Ivana je mi celkem lito.... no obou je mi celkem lito... sou to blbouni, verim ze tam jeli na dovcu ze zvedavosti porovnat co "znaj" z toho co delali... ale meli s tim pockat po vydani... to by je tezko nekdo moh osocit ze spionaze kdyz uz by bylo hotovo...
    Na druhou stranu se smejdi v Recku asi dobre pripravili kdyz si je dokazali vycihnout (pokud opravdu jen tocili cestu z letiste a nekecaj) ... museli znat jmena zamestnancu BI (coz neni takovej problem) a hlidat si je... *12* ... kdyby se radsi starali kde vycarovat prachy na statni dluh... nebo ze by za ne ted chteli vykupny? *7*
    • Staci ze se prokecnes nekde v hotelu, treba te pozna nakej Armafan ( Ivan je medialne znama osoba ), Ty s nim hodis rec a nakej snazivej nouma vedle u stolu to zachyti, snazivej policajt nabehne...
      Bohuzel Arma3 je na Limnosu asi dost znama skrze ty oficialni protesty.
  • BelaJBB
    Jedna aj druhá strana teraz musí tvrdiť to, čo je v ich záujme pred súdnym procesom. Ja od začiatku rozmýšľam, ako nazvať dvoch kolegov, ktorí sa ponorkovej (i keď v tomto prípade viac lietadlovej) nemoci z firmy zbavujú na spoločnej dovolenke. Navyše na ostrove, kde ich zamestnávateľa nemajú miestne úrady príliš v láske. Ako nazvať človeka, ktorý nechá rodinu doma a ide si povyraziť s kolegom ? Načo by fotili objekty pre hru, keď si ich môžu kúpiť od googlu, načo by zháňali textúry, keď ich je plný google ? Neviem prečo, ale nenapadá ma iný výraz ako Vášho ministra.
    • Thorleif_cz
      Nevidím důvod, proč zatracovat lidi, který baví jejich práce a kteří mají v práci přátele... Je nadšení pro svou práci opravdu tak nepochopitelný? Navíc, ne každej chce na dovolený vidět jen milionkrát sfocený, v tísících dokumentárních filmů vyskytující se památky. Kdyby jeli na Krétu a zatkli je tam za to samý, tak by to bylo něco jinýho?

      Ani tyto informace nemusí být konečné.
      • BelaJBB
        Áno tak to poviem inak. Boli na služobnej ceste a fotili zábery pre potreby zamestnávateľa. Vedeli, že gréci čakajú na ich chybný krok a to sa presne stalo.
    • Lidi mají přátelé. A s přáteli taky jezdí na dovolenou si povyrazit. :) Nechápu, co je na tom divnýho.
      • BelaJBB
        A najlepšie do "problémovej"destinácie" ... Neviem, či tomu veríš, ale tých náhod je na môj vkus akosi priveľa.
        • V tomhle vážně nic dinvýho neividím. Právě do takové destinace jedině s kamarádem, ne s rodinou. Mrknou se do okolí Černobylu taku nepojedu s dcerou a se psem, ale s kamarádem a nafotit si to.
          Ale až tak problémová destinace to není, přeháníš.
          • BelaJBB
            Odpor starostu voči avizovanej Arme bola známa, takže si čírou náhodou vybrali najhoršie. Tých náhod ako som naznačil je na môj vkus priveľa, aby som im uveril. Náhodou šli bez rodín, náhodou s kolegom a nie iným lepším priateľom, náhodou na ostrov, ktorého pixely vidia každodenne v práci, náhodou je starosta z ich zamestnávateľa na vetvi, náhodou nefotia miestne múzeum ...
            • Ty nevyjmenováváš náhody, ale prostý fakty, na tom není nic náhodnýho. Jede s kolegem na místo, o kterým dělají na hře, takže ho chtěli navštívit. Že se starosta nesnáší s jejich zaměstnavatelem není vůbec jejich starost ani vina. Kdo by si fotil muzeum? Zajímala je třeba příroda a okolí, každej někam jede za jiným účelem, neber si to zle, ale podle mě jsi jen paranoidní. Tady jim není ani co věřit, vždyť..tohle jsou uplně normální věci, který člověk třeba dělá každý prázdniny, jen ho za to nezavíraj.
  • Nové info: Už prý startujou Gripeny z Čáslavi a Švancenberg něco na ranveji gestikuluje a pořád tam pobíhá. Vidím to z okna.
    • uz usnul?
      • On spal celou dobu, ale rukama máchal jak vzteklej, Gripeny jsou na sračku...
        Viděl jsem to všechno hezky detailně, byl jsem schovanej v trávě.
        • tak to tady po sobe rychle smazni nez te nekdo vyhmatne za spionaz:D
  • kotty
    At uz je to jakkoliv, obvineni ze spionaze je absurdni. I proto jsem petici podporil. Uz jen doufat, ze mistni soudce nebude mit jiny nazor.
  • Kde jsou ti chytráci, kteří mě za to mínuskovali... *7*
    Už by tam neměli nechat ty teroristy uhnít zaživa? *15*
  • Lol takže ono to je jeste jinak jo :D to je super pokud to teda je takle tak ty rekova jsou opravdu praveci demen** ..A uz jim z ty krize hrabe a berou vsechno spolu ..
    Ja si budu natacet v Recku reku nikdo nikde najednou vyskoci Rek a hned bude mektat tohle je spionaz a anglicky na me "Vy jste nevidel,ze tamhle 10 km je nas bungr,kde schovavame prachy?" jasna spionaz ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit