Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand
    "helpivanmartin" to nezvolil modrak zrovna idealne. ale snaha je to dobra.
    • tahle ale není ta modrakova
      • Black_Hand
        omlouvam se, precet jsem ten posledni odstavec moc rychle. ma chyba.
  • Tak kolik chytráků bude i nadále dělat chytrý s tím, že vojenské objekty fotí jen blbec. A že jich tu za minulý týden bylo.
    • Tikov
      Kdo si fotí vojenské objekty je buď blbec nebo špion. Na tomto prohlášení nebylo nic špatného před týdnem a není na něm nic špatného ani teď.
      • Jenže většina tady odsuzovala focení v kontextu těch dvou. Že by někdo mluvil o nějaké obecné situaci jsem si moc nevšiml.
        • Tikov
          Dle tehdy známých informací na tom stále nebylo nic špatného ani v případě těch dvou.
          • tehdy nebyly známé žádné informace, jen spekulace médií a "všechnovím" přispěvovatelů.
            • celoush
              @Tikov: "protože natáčeli a fotili vojenské objekty" a teď je krásně vidět, co vše si pod tím představovali všemožní spekulanti (např. "Jestli opravdu pobihali s fotkaem kolem vojenskych obejktu tak je to vazne hloupost.") a co mělo ve skutečnosti být předmětem nahrávek. Už si rozumíme?
            • Tikov
              Kdeže spekulace, bylo jasně napsáno: "Řecká policie zatkla v neděli dopoledne na ostrově Limnos dvojici českých občanů ve věku 28 a 33 kvůli podezření ze špionáže, protože natáčeli a fotili vojenské objekty." To obvinění se nezměnilo. Spekulace byly ohledně toho jestli šlo o nerozvážnost a osobní iniciativu nebo ne tak úplně osobní iniciativu. Případně v jakém rozsahu se toho dopustili.
    • No to je ale pravda a to se před rokem řešil stejnej případ v nějakej banánovej republice uprostřed afriky, kde si jenom pár kluků fotilo stíhačku vystavenou před kasárnama. Tenkrát byli propuštění na kauci a složky naší policie je "unesli", na místnim letišti měli pronajatý soukromí letadlo a bylo ...
    • Mam obavu ze ministr se omlouvat nebude... ale buhvi...
  • Tak vyjádření BI studia je asi stejně "důvěryhodné" jako vyjádření TV Noha (použil bych jiný výraz, ale to se prý nesmí). Dle vyjádření úřadů, byli tito dva přichyceni přímo příslušníky policejních jednotek, kdy fotili za výstražnými cedulemi, takže vina je jasná.

    Kdyby se raději oficiálně omluivli, možná by udělali líp. 20let flastru za něco takovýho je dost nepřiměřenej trest. Snad jim špionáž nikdo nepřišije..ale jak se říká, spravedlnost je slepá, no...
    • pošli link já tuto variantu nikde nevidel
      • na to nemám čas, hledej si sám. Já čerpám převážně z Českého rozhlasu. Zpochybnuješ jejich informace?
        • wow...at žijí teenageri....ale raději někde jinde :-)
        • ses normalni pako. nektera media se drzi porad oficialni recke zpravy. lidem jako jsi ty ze srdce preju aby sa jim stalo neco obdobnyho. a pak si mohli precist na forech jiny paka kery je budou soudit.
          • Je smiesne, ze miestna hlupa konzumna luza veri korporatnym masmediam to co im zrovna vyhovuje,. Ucelovo sirenym bachorkam o lenivych grekoch slepo bez overenia veria, ale pokial ide o niekoho, kto je zrovna cech (alebo vtedy ked sa im to hodi do kramu), tak vtedy tym istym mediam neveria. Proste klasicke farizejske nekriticke zmyslanie.

            BTW: pripadna odpoved nebude. Na tomto serveri som tak dva krat za rok. Mam dolezitejsie veci na praci.
            • Slovenskej pankáč, nainjektovanej časopisem Anarchista. Ja se poseru smíchy:-) BUBU, kapitalista de!
            • Media ted jasne zverejnila ze se jedna jenom o kratke video na kterym vojenske objekty nejsou v podstate videt. Navic jsou ty objekty podel verejne komunikace oplocene jenom pletivem. Takze tvuj koment nak postrada logiku pane a pripadna odpoved by to asi nevylepsila.
        • x_ander
          V tom případě je tvůj příspěvek jenom plácání do prázdna...
        • spochybnovat informace rozhlasu? kdeze, jak by se vubec dalo spochybnit neco co je okresano na kost a pak ucelove ohnuto jak to zrovna te ktere casti spolecnosti vyhovuje...
    • můžeš mě poslat odkaz na to vyjádření úřadů?
  • USER47
    Džejdý strikes again, tentokrát je cílem nejspíš Bludr:)

    "Tak si představuju správnou petici (bez jména) http://www.helpivanmartin.org Je mi smutno u motivovaných hlavně sběrem"kladných bodů"pro osobu autora"
    • škoda mluvit či cokoliv psát *5*
  • Nejvíce perlil starosta Limnosu (myslím, že na ČT), který tvrdil, že na jednom z trailerů z Arma 3 je vidět jeho dům. Zajímavé, že ještě žádný trailer ukazující Limnos nevyšel. *7*
  • Co si Řekové vůbec vyskakují, když jim to už nepatří, držkovat by měli Němci a spol, ne? A roce 2035 to už dávno ani Řecké nebude...
    • Magister_Peditum
      Taky se říkalo se Sovětským svazem na věčné časy a jak to dopadlo. Já bych tohle hádání budoucnosti nechal na věštcích a podobných šarlatánech. *3*
      • To bylo: Se Sovětským Svazem na věčné časy ale ani o minutu déle
  • Trol.diskuzni
    Vždyť je to všechno jen domluvený PR... Prostě dva čecháčci vymysleli originální způsob, jak propagovat svoji hru a vy jim to žerete i s navijákem! *6*
    • Tak možné je úplně všechno i když v tomto případě velmi nepravděpodobné.
    • Já to říkám pořád, todle je přímo učebnicový příklad žido-bolševicko-illuminátního spiknutí.
      A ty masakry na školách atd. po kterých jsou vždycky obvyněný nějaký konkretní hry tak to maj taky na svědím ti borečci z PR.
    • Obvykle příjdeš s nějakou blbostí, ale toto je v jejich situaci docela "vtipné", i když přiznávám že sranda by měla jít stranou.
    • oni maj v tom řecku aspoň štěstí že tam nejsou takový trotlové, který musíme snášet my tady, jako jsi třeba ty.
      • Trol.diskuzni
        Musíte snášet? Stačí mé příspěvky nečíst, když už tady každý vehementně prohlašuje, jak NIKOHO nezajímám... *3*
        • to je pravda, škoda že tolik tapetuješ, někdy méně znamená opravdu více, v tvém případě to platí stonásob.
          • Trol.diskuzni
            Pokud si pod "tapetováním" představuješ mé většinové odpovědi reakcím jiných diskutérů na můj občasný příspěvek ke článku, který mne z určitého hlediska zaujal, pak na tom nevidím nic špatného... Nereagujte na mě, když už NIKOHO nezajímám, a máte vystaráno. *3*
            • Trol.diskuzni
              Tvá interpretace mých slov je chybná...
            • Že ty se furt biješ do hrudi, že když někomu vadí, co píšeš, tak hned každýho hrozně zajímáš a seš duležitej..Ježiši...vážně máš nějakej solidní problém, věnují ti lidi málo pozornosti? Kompenzuješ si to..smutně.
    • Magister_Peditum
      Já zapomněl, ty ses teď dal na konspirační teorie. *1*
  • vypadá to že ti zaostalí řekové mají internet a umí asi i serfovat a tak si vyserfovali :creative director-bohemia interactive (BIS)-pobočka BIA- VBS1-US marine corps .....znervozněli a šoupli hochy do báně....není to tak dávno co podobní "turisté" se turistili v Tunisu,Lybii,Egyptě,Sýrii.....a Řekové si asi udělali mylný závěry....a ještě že neuměj česky a navyyoutrubkovali si přednášku kterou měl creative director na GDS 2011 !
  • V pripade, ze tam byli jako turiste, proc je vsude zduraznovano, ze jsou z BI? Chapu, ze se toho chopili media, aby to kolem toho roztocili, prece jenom valecna hra a spionaz jsou tak lakave tema. Nechapu, proc to tak zdruraznuji i v oficialnich peticich. V podobnych pripadech jsem nikdy necetl, ze zadrzeny je Venca z firmy Propiska s.r.o
    • Asi proto ze to je prave ten duvod proc je rekove zadrzeli. Arma3 jim s Limnosem neni po chuti a chytli se prilezitosti jak to BI vyuctovat. Turistu co si nafotili nebo natocili cestu z letiste musi byt stovky a kdyby je rekove zadrzeli byla by to prachvobycejna vostuda a spatna reklama pro cestovni ruch. Jenomze vyvojari to je jiny kafe.
      At mi nekdo rekne kdyz uz maji ty objekty tak tajny a jsou vedle verejny komunikace proc si je neohradi vysokym nepruhlednym oplocenim?
      • To jsem nevedel, ze jim vadila Arma 3. Nikdy jsem o zadne stiznosti na BI necetl. Jsou k tomu nejake zdroje nebo to, ze je nemaji radi vzniklo az nyni?
        • http://bonusweb.idnes.cz/recky-ostrov-protestuje-proti-ceske-hre-pokazila-by-mu-povest-p7i-/Magazin.aspx?c=A110930_122037_bw-magazin_lou
        • To je docela stary. V mediich byl i oficialni protest starosty nakyho mesta na Limnosu. Staci zagooglit.
          • Takze starosta nejakyho zapadakova na Limnosu na ne nekdy davno podal stiznost a od te doby Recko monitoruje, zda do jejich zeme neprileta nekdo z BI, aby je jako turisty mohli zatknout za spionaz?
            Pripada mi to lehce pritazeny za vlasy, ale ocekavam, ze "pravdive informace a zpravy" se budou v nasledujicich tydnech casto menit, takze si asi pockam, az na tu "posledni" pravdu.
      • většině lidí stačí, když je okolo normální drátěnej plot a na něm zákaz, aby nic nefotili... a patrolující hlídky jsou levnejší než stavět kilometry zdí
        • Tak dle tisku sa jedna o film s budovou civilniho letiste. Jukni na Google Earth. Vojenske objekty jsou az po stranach. A podle zpravy jejich advokata jsou na filmu videt jenom kratce ve vzdalenem pozadi. Mozna ze ty mas zrak jak orel. Ja bych ty cedule na tu vzdalenost nevidel.
  • říct, že tam nebyli pracovně, jen natáčeli domácí video a dělali normální fotky z dovolené, je pro ně teď ta nejbezpečnější a nejvýhodnější varianta, jak se dostat z basy...

    snad to vyjde a brzy půjdou domů.
    • Ale oni tam skutecne byli s cestovkou. Proc z toho hned delate utajenou pracovni misi za kazdou cenu? To jsou ty konspirace narodni nemoc nebo co? Vam asi hrabe.
      Kdybych chtel poslat nafotit vojenske objekty pak bych musel byt uplne na hlavu abych tam poslal herniho designera s proflaknutym ksichtem ze vsech predvadecek.
      • treba to prave byla soucast vychytaneho planu : D neco jako "necekany utok pres minove pole pod rouskou denniho svetla"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit