Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no nevim, jestli byly ty fotky co kolovaly nanetu aktualni... ale na dovolenou si fotak s metrovym objektivem za 300k bere malokdo... :/
    • Kozy
      možná lidi co rádi fotí?
    • No když se tím focením živíš/přilepšuješ/je to tvůj koníček, tak si ho bereš tam, kde chceš ty nejkrásnější záběry :3 A to když jedeš někam na pěknej ostrov, kde nemáš strach, že ti ho seberou, můžeš :)
    • rozhodne, nejlepsi co muzes s fotakem za 300k udelat je fotit panelaky u vas na sidlisti, ale na zachyceni kras scenerii treba jizni ameriky budou jiste vhodnejsi fotky mobilem, to dava smysl :D
    • Po netu kolovali fotky grafiku ktery tam byli jeste pred zacatkem vyvoje fotit rostliny. Ty naleznes i na oficialnich Arma3 strankach. To je videt jak tzv "illustracni foto" dokaze ovce totalne zblbnout.
      Napriklad CT si dala alespon tu praci ze ke zprave zverejnila ingame zabery z Arma3 sic se nejednalo o ostrov Limnos ale o Stratis. To napriklad na Nove jim stacili pro to jejich tupy stado zabery z Arma2 kde byla Cernarus. *1*
    • Ano? Na poslední dovolené jsem měl půjčený taky podobný foťák a v zahraničí to není žádnou výjimkou. Možná bys mohl jet dál než na Šumavu.
  • a oni tam jsou s rodinama?? Kdyz to treda byla dovolena a ne pracovni cesta?
  • tak prej dneska zacala v Recku nejaka stavka soudcu :D myslite ze to je taky soucast konspirace? treba to bylo naplanovane, aby je mohli drzet v base co nejdyl i bez soudu, kluci jedni vopaleny :) no kazdopadne to je pekne na pytel, to nevypada ze by se nejak urychlene dalo vyresit i kdyby vse dokazovalo ze sou v tom nevinne
  • Troll diskuzní má ve skutečnosti rád skyrim jeho nenavíst je jenom fingovaná *7*
    • ucho
      a na to bych si klidně vsadil. zde se schovává za nick Gayrim, ale určitě ve Skyrimu odehrál už stovky hodin a jen si z lidí dělá šoufky, že ho tahle nejlepší hra desetiletí nebaví... protože je to dobré téma trolingu :)
      • on se ke Skyrimu hlavně vůbec nevyjadřoval dokud nevyšel ten flame článek od Vávry...
  • No, mám focení jko koníček (zatím jsem si s tim nevydělal ani korunu) a když jsem byl teď v Dolomitech, tak jsem s sebou tahal 3 objektivy. Dohromady i s tělem foťáku to má hodnotu tak 100k. Není to sice 300k, ale tahám to i na lyžování. Takže v tom nevidim žádný problém.

    EDIT: reakce na kosac. Nevim, proč to zařadilo jako nový příspěvek
  • celoush
    Pls smazat, chyba vkládání...
  • Ty vole, ten Honza Modrák je dobrá vlezkundelka.
  • myslim ze vas minister to pomenoval spravne ze su to blbci
    • Ty jsi taky blbec. Běž vyvolávat flame jinam.
  • http://www.petice.biz/?petice=na-podporu-vyvojaru-bohemia-interactive-zadrzenych-v-recku
  • tak jsem se dneska dozvedel, ze zpravodajstvi radia zurnal, tj. statni verejnopravni instituce s sirokou siti reporteru pomnoha zemich sveta je na urovni Blesku a ja jelikoz nekoukam na tv nova jsem konzumni hrickou medii....

    jsem rad, ze se venujete hram a ze srdce vam preji, at vam to vydrzi az dosmrti.
    • Tak si projeď zprávy na radiožurnálu k tématu (a související příspěvky) a najdi mi tam, kdy tam kdo tvrdil to, co si napsal.
      • Tak znovu....já ti to vysvětlim. Já POSLOUCHÁM rádio žurnál. Pro mě je srovnatelný kvalitou s ČT24. V lecčems lepší, ale to je otázka názoru. Co dávají na WEB skutečně nevím a nehledám. Řekl bych, že můj zdroj informací je hlubší než tvůj, nebo se mýlím? Sleduješ BBC, WorldNes, místní řecký média?
        • Takže nemáš nic... všemožné články i na velkých zpravodajských portálech jsem viděl a nikde jsem nazehlédl to, co si sám uváděl (pro ně je to navíc moc malá zprávička). Furt ti nevěřím. Mimochodem radiožurnál (píše se to dohromady) poslouchám taky a pokud ho opravdu posloucháš tak jistě dávno víš, že na webu nejsou jen texty, ale i archivní záznamy toho, co vysílali. Vsadím kilo, že v nich nenajdeš nic z toho, co si sám tvrdil.
          • na sázení jsme na špatnym místě. Já bych jinak to kilo vsadil. Pokud ho skutečně posloucháš, nehádal by ses se mnou. Zaarchyvované to jistě někde bude. Ale zaměstnavatel mě neplatí za to, abych tu prohledával záznamy z rádia. A doma mám taky jiný povinnosti. Já jsem svoje informační zdroje uvedl. Vy ne. Tim je pro mě tahle debata uzavřená.
            • Tak přesně tahle informace prošla médii (RŽ) s tím, že to tak před týdnem bylo oficiální vyjádření řeckých úřadů. Jestli od té doby vyšla jiná informace, tak mě minula. Rozhodně jsem se nikde nedopátral k informaci, že by dotiční byli zatčeni v autobuse, když si fotili cestu na/z letiště, jak jsem se dočetl na tomto foru. Čímž nepopírám, že tam odjeli s cestovkou.
            • Jaký zdroj mám uvést? čeho? Mě jde o větu "Dle vyjádření úřadů, byli tito dva přichyceni přímo příslušníky policejních jednotek, kdy fotili za výstražnými cedulemi, takže vina je jasná. "
              A toto vyjádření asi nikdy nikdo jinný kromě vás neviděl a sám jsem ho schválně hledal a nikde na netu jsem o něm nenašel ani zmínku. Hážete tu velká jména, která sledujete, ale to umí každý.
        • neodpovedel jsi ale na otazku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit