Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v EXCELI !?!?!?! LOL, tak toto je mega lame. Prosim vas nabuduce ked niekto natoci video kde bude ukazovat scenar/gamedesign vo worde tak napiste clanok o tom ze ma novu hru :D
    • Sam ses mega lame. Designoval jsi nekdy profesionalni hru ty troubo? Excel je prava ruka designera. To co vidis ve filmech je ve skutecnosti hackovani.
      • ty mas problem chapat vyznamu pisaneho textu ? alebo potrebujes translator? ja viem ze sa to tak robi. rovnako ako moj priklad so scenarom, tiez sa vzdy pise vo worde, word je prava ruka herneho scenaristu. ale to ze mas scenar alebo skill tree v exceli neznamena ze mas hru. 80% zamestnancov hernych studii ma doma po suflikoch design excely, wordy a ine dokumenty. nic to neznamena. a uz urcite to nie je nic hodne na marketovanie hry, bud funkcny zabavny gameplay alebo gtfo ! ;)
        • Video bylo součástí updatu o vývoji hry. To, že tobě se nelíbí, či tě dokonce uráží taková videa sdílet je čistě tvoje věc a není nic jednoduššího, než se na něj nedívat ;) Mezi našimi beckery je dost lidí, kteří mají zájem vidět vývoj i zevnitř a ti takové video ocení... *5*
        • Za toho troubu se omlouvam. Jeste jsem nemel prvni ranni caj.
        • a hódiny s vodotryskom bys nechcal?
  • Jako ten screenshot fakt super... pak jsem jeste kouknul do galerie a hra vypada uzasne, kouzelne... bohuzel nez jsem zjistil ze system souboju je isometricky - myslel jsem, ze to je "dungeonovske" rpg ala Skeldal/Grimrock. Skoda. Kombinace "3D" a "ISO" mi moc nejde k sobe.
    • Ano, taky si myslím, že si měli vybrat buď jedno nebo druhé, to míchání jen člověka zbytečně vytrhuje. I tahové souboje se dají dobře udělat v 3D, viz - Might and Magic X.
      • Ale serie RoA je zase dukazem, ze ta kombinace vubec nemusi byt spatna.
        • To se ti ale zdá jenom proto, že jsi Kromaňonec. V RoA jsi měl i cestování po mapě (tam nebyla parta vidět vůbec), různý menu na sbírání kytek, táboření atd. To máš jako Albion a spol., tam bylo taky pohledů spousta. Samozřejmě je to ale věc názoru - mně se líbily i RoA i Albion atd., ale ta určitá čistota ve hře "pořád ze stejného pohledu" je pro mě hodnota navíc, protože mě nevytrhuje střídání kamery.
          • ale bude to tim dedkovskym vekem :) Nejvic se mi ty kombinace pohledu libily ve starych goldbox hrach (Pool of Radinace a dalsi).
          • Tam je problém, že v tom first person, ať chceš sebevíce, nikdy neuděláš reálný taktický souboj a to pro mě byla jedna z core mechanik, co jsem chtěl do hry dostat. Nevím, kolik z vás hrála / hraje deskové RPGčka (DrD, Gurps, Shadowrun, ADD, F: Unlimited...) ale tam když dojde k potyčce, tak je to právě vždy řešeno hexovým polem a přesně to, jsem chtěl hodit i do hry ;) Pro mě osobně neexistuje lepší systém *3*
            • fandim Vam, ale urobte nieco s tymi presaturovanymi fabami
        • Paulcz
          stejně tak Betrayal at Krondor
        • Přesně tak...ROA a hlavně Shadows over the Riva je dokonalost RPG:
          • Souhlas, ROA - Shadow over Riva = one of the best. Urcite si to koupim
            • Přesně tak, RoA byla jedna z největších inspirací co se herního stylu týče ;)
    • V čem je problem? Pro lepší feeling je procházení světa ve 3D z vlastního pohledu, jakmile narazíte na nepřítelé přepne se pohled do bojového modu a jede se na tahy. Pro znalce a fajnšmekry to pravé RPG, protože pouze na tahy a s dobrým přehledem o bojišti dokážete na max. využít scopností členů party.
      • Souhlasím, někomu se to může líbit, mě to přijde takové rozbité - chvíli to a v soubojích zase ono. Sedne mi buď jenom ISO - Pillars Of Eternity a nebo dungeon - vynikající Heroes Legacy X. Jak tu někdo níže poznamenal, u Herousů desítky byly souboje hezky tahové a zároveň 3D - pro mě ideální. No ale už se těším na recenzi hry...
      • navic jedine na tahy jde udelat jakztakz schopna ai
  • Zajimavy vhled do herniho vyvoje. Ze to budou delat google docs jsem teda fakt necekal. Ale libi se mi, jak maji ten system promysleny, je videt, ze si natom davaji zalezet. Docela se tesim.
  • z obrázku na mě dýchnul Skyrim
    • to je výhra teda :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit