Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    http://www.thesixthaxis.com/wp-content/uploads/2014/12/jazz3.jpg

    Asi potřebuje vydavatele aby ho někdo kontroval, protože sám jaksi neumí určit realisticky cíle. Přitom dělal na řadě skvělých her jako Dungeon Keeper apod.
    • Magic Carpet :)
  • Nic nove pod slnkom, keby mal Molyneux propagovat Skodovku, cely svet by si myslel ze Boleslav vyraba Millenium Falcony.
  • Já už jsem si zvykl, že P. Molyneux říká nám, jak pěknou kachnu dostaneme a nakonec jsem rádi za opelýchané kuře. Z toho důvodu již hry od něho nekupuji, zvlášť ne v early access.
    • BW, Magic Carpet, Dungeon Keeper, Syndicate, Populous, sama opelichana kurata konzolovy dem.nte...
      • Rika vypatlanec ... to bylo pred 20ti lety ... od ty doby udelal leda howno, jen se vsude chvasta.
  • Strašné fiasko. Molyneux u mě ztratil zbytek veškeré důvěryhodnosti.
  • Molyhnoja by mali exemplarne popravit za to dlhodobe okradanie hracov a klamstva
    • Anebo mu postavit sochu za to, co dokázal v Bullfrogu. I kdyby už měl do konce života jen kecat a neplnit sliby, svůj odkaz hernímu světu zanechal a těžko se mu něco vyrovná *3*
  • Ať už jdou se všema těma early accesama do řiti! Sakra, koho to zajímá a baví, že ho pustí do hry, kde není skoro nic hotovýho a ještě za to musí platit ?! Dřív se tomu říkalo beta test a platilo se testerům, pak přišel internet a někoho geniálního napadlo, že by naopak mohli testeři začít platit herním firmám. Akorát tomu musíme začít říkat jinak, třeba early acces. Já si chci zahrát hru hotovou, dodělanou a ne stahovat hned den po vydání giga patchů aby to šlo vůbec dohrát! O early acces ani nemluvě. Vážně by mně zajímalo, jestli tyhle early typy her opravdu někdy vyjdou.
    Mohli by se toho chytit třeba spisovatelé a nechat si zaplatit za to, že mi dovolí přečíst si dvacet stránek z knihy, na které teď pracujou, a která opravdu co nejdříve vyjde, fakt...
    • Nevyjdou, protoze je to dobrej kseft. Muzes porad dokola slibovat dalsi a dalsi ptakoviny, aniz bys na to byt jen sah, a ofci, co zaplatej se najde dost a dost. Schvalne, ukaz aspon jednu podobne vydanou hru, ktera uz vysla a je dodelana a funkcni.
    • S tím jinak nazvaneým placeným betatestem souhlasím.

      Btw už se inspirovaoi i pár dalších vykuků co nabízejí za penize "zážitky", přitom ještě nedávno šel tok peněz opačnou cestou:

      http://www.rajzazitku.cz/24-originalni-darky-pro-muze/551-pasackem-ovci-a-koz.htm

      nebo takové to rodičem na zkoušku za 999,- na den :) - potřebuji pohlídat dítě a nechce se mi platit za chůvu.
    • Shania
      I knihy mají předčasný přístup (e-ARC) a funguje to velmi dobře.
      • Firingo
        Vidíš o tom jsem nikdy neslyšel *1* Nedokážu si to moc představit na to budu asi muset kouknout. *3*
        • Shania
          Je to v podstatě rukopis, bez finalní editace která se dělá před tiskem. Takže je k dispozici o pár měsíců dřív.
    • Ale ono už mnoho Early Access her vyšlo. Máš tedy ve své úvaze faktickou chybu.
    • Firingo
      Nejdříve jsem chtěl dát palec dolu, protože je i několik dobrých titulů, které by bez early ecces nemohly vzniknout. Pak jsem ale na konci přečetl to přirovnání ke spisovateli a musím uznat, že mě to donutilo se nad tím zamyslet a něco na tom bude *1* Protože jak říkáš za 20 stránek z 400 stránkové knihy, nebo 10 minut z dvouhodinového filmu, by přece taky nikdo neplatil *3*
      • Přirovnání ke knize nebo filmu je zcela mimo. Obojí jsou totiž přísně lineární, neinteraktivní médium. Hra ti může nabídnout mnohonásobně více zábavy i v nedodělaném stavu, protože má ve srovnání s jinými médii mnohem méně linearity.
        • ...mnohem méně linearity a více interakce. To znamená více proměnných a tedy více možností a "více zábavy".
          • Firingo
            Jo to je fakt je to uplně něco jiného. Už jen proto že když ve filmu něco pokazíš tak nevydáš opravný patch musel bys to natočit prostě znova *1*
            Ale zůstává problém že platíš za nedokončený produkt který nevíš jestli dokončen bude... ale tak to už samozřejmě závisí na každém z nás jestli tomu budem věřit a ty peníze investujem *3*
  • Já vám nevím, ale není tohle zkrátka na Kickstarteru normální? Wasteland 2, Broken Age, Godus a koneckonců i to Kingdom Come. Ani jedna z těch her nenaplnila, nebo aspoň má problémy s tím naplnit to, co slíbila. Čest výjimkám.
    • Firingo
      Tak není brzo odsuzovat Kingdom Come které má nejméně tři čtvrtě roku do vydání a viděli jsme z něj jen opravdu málo? Neříkám že ta hra naplní všechny sliby ale zatím bych jí dal šanci se ukázat :)
      • Krescz
        budte realisti...Kingdom come vyjde nejdrive za 2 roky a pak to dostane na games.cz hodnoceni 7/10
        • A realne to bude tak na 5/10, teda pokud se ti to povede spustit. Zatim vse nasvedcuje tomu, ze se hned po startu propadnes do textury.
        • Firingo
          Taky se toho obávám ale nechci to odsuzovat předem *3*
      • Jen říkám, že i Vávra přiznal, že si ve svých slibech ukousli moc velký sousto *3*
        • Firingo
          V tomhle je stejný jak Molyneux má velké sny a plány které se však nedají splnit. Ale Vávra si to alespon připustil včas a ne po tisících nespokojených emailů, nad hrou která nemá ani 10% z toho co měla už dávno mít *1*
  • nekromant33
    Godus mám na iPadu, strávil jsem s tím docela dost času (na hru zadarmo), respektive po úvodu už je to taková ta čekačka, kdy se vám něco staví min. 20 minut a něco trvá i den/týden (pokud tomu nepomůžete in-app nákupy). Takže taková 20ti minutová denní seance po dobu asi měsíce a už kromě upravování krajiny tam není moc co dělat. Fajn nápadů je tam dost, ale "endgame" je vlastně úplně o ničem.

    Trochu jsem doufal, že právě na PC by to byla plnohodnotnější hra, narozdíl od té mobilní verze, která je spíš taková hříčka, na kterou si stěžovat nemůžu. Pokud bych do early accessu nabo kickstarteru něco narval, asi bych teď prskal.
  • A tady máme nápovědu na otázku "Jak dopadne celý Star Citizen" :D
    • Hehe, to určitě :D
      Není nad předpovědi tohohle typu... Dobře, že to někdo sleduje a hlídá :D
    • walltar
      Jako že portnou Star Citizen na mobily a přestanou se zajímat o PC verzi?

      ... No nevím, jak výkonej mobil máš ty, ale já myslím, že zrovna to nehrozí.
  • maros.goc
    odporucam vzite suslove "legendarny P. Molyneux" upravit na "legendarny klamar P. Molyneux"
    • Firingo
      Souhlasím pokaždé když o něm čtu tak je to buď "P. Molyneux slibuje že v nové hře bude bla bla bla" nebo "P. Molyneux nesplnil své sliby ve hře není bla bla bla". Já věřím že má velké plány a ambice, ale nikdy je nenaplnil. Jen se divím že mu ty žvásty furt někdo žere *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit