Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekromant33
    Godus mám na iPadu, strávil jsem s tím docela dost času (na hru zadarmo), respektive po úvodu už je to taková ta čekačka, kdy se vám něco staví min. 20 minut a něco trvá i den/týden (pokud tomu nepomůžete in-app nákupy). Takže taková 20ti minutová denní seance po dobu asi měsíce a už kromě upravování krajiny tam není moc co dělat. Fajn nápadů je tam dost, ale "endgame" je vlastně úplně o ničem.

    Trochu jsem doufal, že právě na PC by to byla plnohodnotnější hra, narozdíl od té mobilní verze, která je spíš taková hříčka, na kterou si stěžovat nemůžu. Pokud bych do early accessu nabo kickstarteru něco narval, asi bych teď prskal.
  • Já už jsem si zvykl, že P. Molyneux říká nám, jak pěknou kachnu dostaneme a nakonec jsem rádi za opelýchané kuře. Z toho důvodu již hry od něho nekupuji, zvlášť ne v early access.
    • BW, Magic Carpet, Dungeon Keeper, Syndicate, Populous, sama opelichana kurata konzolovy dem.nte...
      • Rika vypatlanec ... to bylo pred 20ti lety ... od ty doby udelal leda howno, jen se vsude chvasta.
  • Strašné fiasko. Molyneux u mě ztratil zbytek veškeré důvěryhodnosti.
  • Njn Peťa se zase omlouvá, jak je u něj zvykem. *15*
  • Rozhodně bych neřekl, že u většiny. Některá studia toho zneužívají nebo měly zpočátku velké oči, to ano (Zdravím Interstellar Marines), ale stačí být ostražitý a umět si dobře vybrat projekt, který podpořit. Od Petera Molyneuxe, byly nesplněné sliby docela předvídatelné.
    • Sorry, to měla být reakce na "erikse", uklikl jsem se.
      • Firingo
        Ale máš pravdu, kdy on splnil co nasliboval? Nevím ani o jednom takovém případu *1* Člověk si musí dávat pozor kam cpe peníze *3*
        • Průběh vydání jeho her mi přijde asi takto - super vize, příslib revoluční pecky, polovičaté provedení, shitstorm, sypání popela na hlavu, odmlka, oznámení nové hry, super vize... a tak dokolečka *1*
  • Keyz
    http://www.thesixthaxis.com/wp-content/uploads/2014/12/jazz3.jpg

    Asi potřebuje vydavatele aby ho někdo kontroval, protože sám jaksi neumí určit realisticky cíle. Přitom dělal na řadě skvělých her jako Dungeon Keeper apod.
    • Magic Carpet :)
  • maros.goc
    odporucam vzite suslove "legendarny P. Molyneux" upravit na "legendarny klamar P. Molyneux"
    • Firingo
      Souhlasím pokaždé když o něm čtu tak je to buď "P. Molyneux slibuje že v nové hře bude bla bla bla" nebo "P. Molyneux nesplnil své sliby ve hře není bla bla bla". Já věřím že má velké plány a ambice, ale nikdy je nenaplnil. Jen se divím že mu ty žvásty furt někdo žere *1*
  • Platit za slib, tam kde neni nic, muze leda bezmozek ... Neco jinyho je, kdyz autor prijde s funkcnim prototypem a chce ho rozsirit, tam kdyz nic jinyho hrac dostane to, co uz je a funguje a mozna neco navic ...

    BTW: V tom fable hlavne sliboval, ze cely herni svet bude reagovat na konani hrace a prizpusobovat se mu.
  • Jack1947
    Přehnané sliby, v přehnané kickstarterové kampani ( fůůů to je hrozné slovo- česky).

    Editovat se nedá ale dá se smazat pak napsat něco jiného. Význam téhle rozbité srandy jsem doted nepochopil.
  • Molyhnoja by mali exemplarne popravit za to dlhodobe okradanie hracov a klamstva
    • Anebo mu postavit sochu za to, co dokázal v Bullfrogu. I kdyby už měl do konce života jen kecat a neplnit sliby, svůj odkaz hernímu světu zanechal a těžko se mu něco vyrovná *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit