Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    hry tohohle typu byvali kdysi zdarma, to jen ted každý garazovy tvurce chce vydělat, takze se panovi nedivim ze hru nabízí pro australii zdarma, jeho prikladu by měli nasledovat i další pixel art tvurci. Jak to řekl v jednom poradu Andrej Anastasov, tyhle hry tady uz byli, a byli mnohem lepsi.
    • tak schápně? která hra tady byla a byla lepší než Hotline Miami....
      • Na to frajer samozrejme neodpovi - chtel jen zapozovat chytryho.
        • Coz se mu teda moc nepovedlo, vzhledem k tem asi deseti hrubicim v textu.
          • flash789
            Chaos Engine, Cannon Fodder, Alien Bash, Alien Breed: Tower Assault..atd atd...top down strilecky, všechny 10x zabavnejsi a s10x vetsi produkcni hodnotou nez Hotline..a navíc to tenkrat byli AAA tituly:)

            PS: na hrubky se tady vysser, nepisu zivotopis :)
  • TheGGG
    Hru bych zakázal celosvětově, už jen za tu grafiku.
    • del0
      Nekrmte už toho trotla.
    • A já tebe... už jen za tu profilovku.
    • Ja bych ti zase zakazal pc/konzoli/tv a povolil jen radio.
  • Kvuli ty scéně určitě zrzek brzo rozjede masivni protesní letakovou kampaň...
    • Já nejdříve četl Žížek a hned jsem si říkal, proč by to Slavoj dělal.
  • Raz som do do zapadnej rezervacie posielal hru Australcanovi, ktora v AU nevysla a kupil si ju odo mna cez ebay. Ked to zvladol on, zvladnu si urcite i ostatni AU nakupit digitalne z inych zemi v dnesnej dobe. Vidno ze mu pisal nejaky zadubeny PCckar s IKve Tikve ala Plesko ci Jack
    • Jack1947
      Já nejsem pcckář lol, nedělej ze sebe ementála většího než si. *3*
      • To už nejde jeho demence se už vyvinula natolik, že nemůže klesnout.
  • Nevím jestli má někdo tady skušenost já ne, ale myslím že když je v nějaké zemi zakázaná hra tak nejde jenom o obchody ale i o to že třeba v originu,steamu atd když je v nastavení region/country té země tak to asi nepůjde nahodit nebo jo ? jedině třeba vytvořit nový účet steamu a dát tam jako zemi třeba čr... ale nevím jestli to jde takhle obejít když už má člověk v registrech pc bordel od steamu ...
    • potom ti ta hra nepojde pretoze sa pripajas cez australiu. Musis mat potom proxy na CR server a az potom by to mohlo ist
  • prestan laskavo davat piratenie do stejnej roviny ako kradnutie
    • Kozy
      A co to teda je když ne krádež.
      • Kdo nekrade, okrada rodinu.
  • Jack1947
    V čr pokud to má nebo aspon jsem žil v tomhle domění že když má hru/film pro osobní účely tak se nedopouští trestného činu... ale nejsem si jistý jak je to dneska no. *7*
    • u filmu a seriálu ne, u hry a jakéhokoliv dalšího SW ano, neb před instalací potvrzuješ licenční ujednání. A když si pirát pirátská tak porušuješ pravidla.
      • Jack1947
        Radši mrknu do zákonú o autorském vlastnictví a právech. *7*
  • Co se týče her, je Austrálie kolébka čisté demence.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit