Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak já od začátku TGT odehrál 32 arén (284 bitev), takže z toho jsem měl 32 balíčků + asi 50 balíčků jsem koupil za goldy a asi 2k dustu... teď mám našetřeno asi 2500 goldů na další datadisk a jak jsem psal, karty mám skoro všechny kromě těch co jsou k *ovnu...
  • Hearthstone jsem začal hrát, protože byl jednoduchý. Oproti ostatním karetním hrám byl přístupný každému a nebyly tam tak propastné rozdíly mezi začátečníkem a elitou. Bylo to rychlé, snadno se v tom člověk vyznal. Ideální hra na pauzu, nebo hodinku po práci na relax.

    Teď už si nějak nedokážu představit, jak se cítí nováček v téhle fázi. Respektive v momentě kdy člověk stráví víc času čtením a skládáním decku než hraním, přestává to být zábava. Tedy alespoň pro mě. Zase tolik času už bohužel nemám.
  • tak tomu celkom neverím, lebo od posledného datadisku som to hral pomerne často a aj tak mám len asi polovicu z tých nových kariet, ktoré by som chcel nehovoriac ešte o nejakých legendárkach z predchádzajúcich balíčkov. aj keď je pravda, že mám našetrené asi 3000 goldov ale tie som šetril presne na tieto rozšírenia
  • Kdo to hraje od začátku jako já, tak u toho nemusí trávit tolik času. Hraji jenom arenu a jednou za tři dny k tomu sednu abych splnil daily questy a to mám za dvě hodiny max hotové a karty mám defakto všechny, kromě těch které stojí za prd...
  • presne tak to by to človek musel hrať niekoľko hodín denne aby stihol získať vôbec polovicu kariet v hre
  • Overwatch
    Virtual Ticket.
  • autor je na blizzconu osobne, nebo koupil jen virtual ticket???
  • jedna expanze za 4 měsíce mě příde až moc často

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit