Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ZvacA
    Ani myslím nemá cenu komentovat, v jakém stavu se nachází dnešní " publikum " a co zejména preferuje za žumpy, abych si na tom mohl dělat závěry o úspěchu toho, či onoho, ale bohužel je to právě v mainstreamu peněženka a jejich množství, co vystřeluje tituly do výšin, přestože jejich kvality jsou všelijaký a udržuje studia, byť ne vždy úplně právem, v božských výšinách. No a když u toho ještě figuruje Activision, tak je to hotovo. Osobně musím poděkovat pánům právě za Prototype - vždy zůstane kvalitní, leč silně nedoceněnou záležitostí....
    • +1
      Ja som sa tiez v Prototype nasiel *1*
  • konečně. takovýhle hry jsou uplně k ničemu
  • Phillios191
    Prototype zas nebyl tak špatnej, bohužel dnešní publikum si žádá hromady akce a wow momentů... Scarface jsem hrál před nějakou dobou taky, takže k tomu bych už pokračování asi nehrál...
    • Když si dnešní publikum žádá hromady akce a wow momentů, pak nechápu, proč Prototype neuspěl. No, hrál jsem jenom jedničku a moc mě to nenadchlo, ani jsem to nedotáhl do konce. Crash of the titans jsem hrál kdysi na PS2, to byla celkem fajn hra. Jinak samozřejmě je škoda, že jde do háje další studio, třeba by časem vypotili něco opravdu dobrýho. *9*
    • kostejnesmrtelny
      ROFL. Jasně, Prototype vůbec nebyl postavenej na hromadách akce a wow momentů *1* *1*

      Jedničku mám koupenou, docela mě bavila a dodnes jí čas od času zapnu. Dvojku jsem nechtěl, protože to je zjevnej vývar z jedničky a navíc mě totálně nasrali tou debilní výmluvou, proč nebude demo ("Hra je příliš rozsáhlá, demo nebude. Už máte předobjednáno?")
      • Ono asi myslel jiné wow momenty. Přeci jen, jak si Prototype pamatuju, tak těch příběhových wow momentů, kdy se před tebou začala bortit Eiffelovka, sestřeloval si ze vzduchu atomovky a řval na svého parťáka: ještě neumírej, máš ženu a děti, které jednoho dne půjdou na univerzitu a bez tvýho platu to neutáhnou, tam moc nebylo.
        • Kinet1c
          *15*
  • Myslím, že to není žádná škoda. Jedničku jsem hrál a nijak zvlášť mě nechytla. Na dvojku jsem už neměl odvahu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit