Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ULCE Borderlands 2 :3
    • Umaroth
      Ta je dobrá, dokonce sem i předobjednal, ale pak mě začlo být líto těch 3200 *5*
      Tak mám standartku a taky žiju *3*
  • Umaroth
    Já sběratelky moc nevedu, většinou jde o cenu, rpotože se mi nechce platit tolik peněz navíc, za sice pěkné, ale zbytečné věci, pokud je sběratelka dražší třeba o 200-300 a je k tomu neco co mi za to stojí tak kupuji, jinak NE.
    Naposled jsem si koupil naprosto šílenou HELLGAST EDICI Killzone 3, ale tak ani ne za 1100 i s poštou, neber to !!!
    PS: Ale jsem fanda steelbooků, mě by jako sběratelka(u všech) bohatě stačilo, kdyby dali oproti standartní edici hru do pěkného lisovaného steelbooku+plakát a třeba nějaký in-game obsah (co jinak nelze získat)
  • "Za „pouhých“ 160 dolarů i s hrou nebo za 100 dolarů bez hry najdete v kolekci hru (pouze US verzi, bohužel)"

    nerozumím... za 100 dolarů bez hry najdu v kolekci hru?
    • montatatana
      Edice se hrou se bude prodavat pouze v Americe. Bez hry je urcena pro Evropu (i Ameriku).
    • Umaroth
      Je to matoucně napsáno, já z toho taky nejsou zrovna moudrý
  • Hmm brzo budou i účetní a uklízečské edice ne.
    • Pokud k tomu není živej necromorf, tak to nelze považovat za speciálku.
  • Naposledy Starcraft 2 CE a planuju i CE Heart of the Swarm, Starcraft je moje srdcovka, i kdyz MP nehraju.
    • Nevim no v tech zberatelkach SC2 toho moc neni hlavne do wowka a takove blbosti tam jsou max artbook, ja si naposledy koupil zberatelku Dead Space 2 a Heroes VI.
      • Nevis, to mas pravdu.
  • já bych spiš bral sošku Izáka co má na stole
    • http://www.svetkomiksu.cz/dead-space-isaac-clarke
      • tvl za šet litrů koupíš dneska herní komp a oni to chtějí za sošku z polyresinu? To mě poz(s)er na holý záda. btw ten polyresin je supr,mám z toho dávkovač na JAR i s s pumpičkou.
      • fenk juuu
  • To je spíš Women´s Editon podle té prapodivnosti vlevo na fotce :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit