Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, poprvý jsme se snad všichni nad něčím shodli. Gillian zraje jako víno.
    • Jack1947
      Zase nebudem přehánět lol... ale hodně jinejch mladších hereček a britskejch je o dost šerednější než tahle ta dáma v letech, to je pravda. *4*
    • sice to chtelo tunu plastik ale i tak
      • Mně spíš přijde, že oproti mládí je hubenější. To asi ten koks... Z X-files je vidět trošku toučku na ručkách, a na nových fotkách má ručky tenoučké.. To že má víc ostrý rysy těď než v mládí dávám právě hubnutí. Ať si mele kdo co chce, je to prostě kost (a i byla).
  • Jack1947
    Scullyové, sekne jí to i v letech... tom mi přpomíná že zachvíly startuje nové XFiles. *4*
    • Vojta_Ilavsky
      Oživovat co je mrtvé.. Ee, to nejni fajn.
      • walltar
        Tak příjde na to jak nahlížíš na nekromancii...
        • Vojta_Ilavsky
          Ve většině případech jsou ti co oživují nekrofilové, jestli i v tomhle se brzy dozvíme.
          • Nemrtví bez pudu sebezáchovy jsou dokonalým poddaným, nehledě, že ze zabitých nepřátel posiluješ armádu.
            • a když jí řekneš drž, ona držet bude...
            • Jack1947
              W3? možná až bude jednou remake *3*
            • Se ví, stačí si zahrát Warcraft 3, tam je to dobře vysvětlený.
  • Lukyz
    Do Gillian jsem byl zakoukanej snad celou pubertu a pořád jí to sluší *14*
    Jsem zvědavej an nový díly Akt X, který se začnou vysílat cca za tři dny.
    • rami.cz
      Ja se taky tesim :) Na IMDB to ziskalo 9.6/10 :) Takze tak :D
    • Vojta_Ilavsky
      Já taky, ale bude to bez Duchovnyho jestli se nepletu..
      Tak se pletu, Duchovny bude a já se těším, v nadpisu ve feedu o Duchovnym nebyla zmínka; čekal jsem že zrovna tohle zmíní hned v nadpisu. Inu, nikdo není dokonalý a díky za potěšující zprávu.
      • pletes
      • Pleteš :)
      • jako obvykle se pleteš vojtíšku...
        • Vojta_Ilavsky
          V tom případě jedině dobře. :)
  • On se s tím Chris nikdy moc nepáral co se týče obsazení. Jen je teď vidět, že je rozpočet stědrý, tak máme kvalitní herce.
    U serie Wing Commander (speciálně u dílu 3) si dopomohl i s herečkou z branže pro dospělé. Což se mi líbilo a překvapivě to fungovalo. Ale i tehdy obsazoval zvučná jména - Mark Hamill nechyběl, stejně tak John Rhys Davis nebo Malcolm McDowell.
    Držim mu palce. Myslím, že přes kvalitní SP hry naláká velkou spoustu lidí na "rochnění se" pak v online. Na mne to zabírá.
    Škoda, že nebudou živí hrát v těch cut scénách :-(
    • Naivista ... divadelni herec nemusi vubec zvladnout film, a filmovej dost casto nezvladne hru. Nadto je problem filmovych hercu v tom, ze si je lidi spojujou s postavama/typama postav. A to je pro vyzneni hry casto problem neresitelnej.

      Jinak receno, to ze si za 100M zaplatis hvezdu vubec neznamena, ze tech 100M nesplachnes do kanalu. A u her tohle plati 10x.
  • sakra, je to furt pěkná baba!
    • zdá se mi že vypadá líp než predtím, predtim to byla takova ošklivka
      • Ronox
        Ono jde hlavně o ten styl dřív. Ty vlasy, hadry atd. Každopádně zraje skvěle.
      • Mozno v prvych seriach ale od napr. stvrtej-piatej az do deviatej uz to bola kocka.
  • V Hannibalovi byla skvělá, i když tam byli skvělí všichni .)
    • Jack1947
      Hanniballa jsem měl hrozně moc rád, dost zabolelo že se sním takhle rozloučily *13* ... no ale zase lepší než např Southland nemám rád když ukončí seriály takovýmhle způsobem...

      Nejlépe snad dopadlo , Justified - Walton Goggins by zasloužil vlastní seriál.
      • mála sledovanost, což není divu, to bylo vzdálené klasickému mainstreamu na hony daleko, jsem rád za ty tří série, navíc konec byl naprosto fantastický. Ach jo, méně Daredevilů, více Hannibalů...
        • No Daredevil je supr, takze za me klidne vic Daredevilu i Hannibalu :)
        • Jack1947
          Fantastický možná ale v knize to bylo jinak... nicméně ano a díky všem blbejm amíkům co ujížděj na infantilních blbostech... kéž by byl nějakej Sequel nebo Prequel... a možná to skončilo v tom nejlepším... kdoví... známe ty natahovanéé sraččky (Lost... a jiné).
  • Teď už zbývá jen jedna otázka. Bude tam UFO? :-D
  • Roberts si to uziva jak za mlada :D
    https://youtu.be/CpjreO8W2G8
    • Buhee tohle doma zkouknu, vypadá to jako prča.
    • walltar
      http://i.imgur.com/5UD0gFs.gif
  • Skvělá herečka a úžasná osobnost. Jedna z mála hereček hollywoodu, které opravdu můžu :-)
    • mne prijde takova chladna
    • Jack1947
      Tak ses do ní zabouch no... ale to neznamená že to má každý stejně *7*
  • Buy/back it meat bags!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit