Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekromant33
    prosil bych o warband s florisem a multiplayerovou kampaní, děkuju
  • V ktorej inej hre zažijete atmosféru, kde sa ženiete uprostred hordy rytierov. Húfy sa zrazia a vy spokojne pozoruje ako váš súper ovisne v sedle a potom sa zosunie na zem. Kde inde stojite s obojručným mečom proti jazdcovi, podseknete koňa a potom dorazite jazdca, ktorý sa snaží vstať? Kde zažijete , čo je to hnať sa s hordami púštnych nomádov? Leziete porebríku , okolo vás padajú mŕtvia vy dúfate že tí strelci na vežiach vás nezabijú skôr ,ako stihnete preniknúť za hradby. Táto hra mi dala na stovky hodín viac ako všetky AAA tituly dohromady a pravdupovediac lepšia grafika bolo to posledné, čo ma v nej zaujímalo. Pokiaľ to nebude na úkor hrateľnosti budem to brať ako čerešničku na dobre urobenej torte.
  • Toto už nerozjedu. Tak alespoň, že je ten M&B:W s Floris mod packem.Pořád jsem nedobyl celou mapu. *1*
  • michaliuz18
    ja som ani nevedel ze tato hra existuje, po precitani tohto clanku som si ihned stiahol jednicku a fakt SUPER :O takze sa mam dovod tesit na dvojku
    • Kozy
      Trojku
      • michaliuz18
        mount & blade II , ale trojku dobre jako povis:D
        m&b ma rozne datadisky tak ked kludne to mozme nazvat aj 4kou
        • Kozy
          Mount and Blade, Mount and Blade: Warband a ted Bannerlord.
          • nezapomeň na mount and blade: warband napoleonic wars:) naprosto bohovský multiplayer pro milovníky napoleonských válek
  • Ja by som ocenil, keby sa dokázali vymaniť z tej šablónovitosti, ktorou bol cítiť prvý diel...
  • Kallessin183
    Grafika mě zajímá natolik, abych rozpoznal svoje od nepřátel a co to držím v ruce *1*

    Ale hlavně ať se podívají na mody, ty vylepšují, doplňují, nebo přidávají nové věci do všech složek, od boje, přes vztahy, mapy, schopnosti atd.. Mount and Blade Warband miluju, ale dnes si už nedokážu představit hraní bez modů... (Např. Brytenwalda)

    No a jinak, další díl? Kde to mám podepsat tou krví...
    (bože já zas rok nevyspim)
    • Keyz
      Sice technické zpracování hru neproslavilo ale jestli to bude lepší OK. Vlasy ale nejsou zajímavé hlavně boj na kterém hra staví. Minule byl dost amatérský, tedy hlavně animace a správné střetnutí zbraní apod. To bylo zoufalé.

      Snad to vylepší.
    • Přesně tak, módy k Mount and Blade jsou geniální. Moc překvapující není, že prodlužují délku hry a vylepšují hratelnost, ale některé ji zcela mění, což je supr.
      • hlavně mění k lepšímu
  • Chlapik dufam ze dostane pod stromcek nejaky sampon na zosilnenie vlasov
  • K Mount and Blade II mam jen jeden komentar:
    WoHOOOOOOOOOOoooooooooooooooooo!
  • zdenek.sipek
    Mount and Blade II je jedna z mála her, která by mne donutila koupit si lepší počítač
    • Magister_Peditum
      Mám takový dojem, že to nebude moc potřeba, maximálně aby utáhl těch x-stovek vojáků na bojišti. *3*
  • Jam97
    Hezky vypadající M&B ? Tak to si klidně nechám líbit :) U tý hry mám nahráno tolik hodin a pokud ta hra bude mít teď nějakou lepší strukturovanost tak myslím, že nebudu x nocí spát. Na tuhle hru se možná těším víc jak na Zaklínače III :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit