Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus
    Nikdy jsem na PC žádné karetní hry nehrál a musím napsat, že to je velká škoda. Demo jsem stáhnul, prubnul a je to naprosto SKVĚLÁ záležitost... Nemohl jsem se od toho vůbec odpoutat. Nádherná hudba, pěkný příběh a líbí se mi schovky :) Jednoho to opravdu pohltí. Ve dvou to musí být úžasná záležitost.
    • napsal vyvojar z Rake in Grass ;)
  • HolyHandGrenadeOfAntioch
    Arcomage
  • Hmmm. Tak jednoho jistého zákazníka už mají. To je fakt bomba!!! A i obtížnost bude zřejmě výzva.
  • Českého a je to v EN. *10*
    • Nic ve zlém, ale jestli Ti není třeba 50 a v dnešní době nejsi schopný porozumět alespoň základnímu psanému anglickému textu, tak to je rozhodně spíš moment k celkem hlubokému zamyšlení nad sebou, než k stížnostem na autory hry.
      • DeDy
        Jenže rozumět není porozumět a už vůbec ne pochopit. Kdo nechápe rozdíl pochopit / rozumět je hlupák. Pokud tahle hra nebude mít češtinu, hrát (kupovat) ji nebudu. Těch textů na pouhé pochopení je tam příliš moc a v EN vypadají za vhodné jim rozumět.
        • Chlapi tu angličtinu tam ani nepotřebujete, protože i kdyby jste všechny ty texty přeskákali a nedozvěděli jste se nic o jistě ohromujícím příběhu (tak jako jsem to udělal já), tak vám tam tu tunu textu po rozhovoru vynahradí jedna věta v kolonce quest.
    • Kolik by toho asi prodali v cestine? Mozna 1000 kusu, to by je neuzivilo.
      • oto nejde zeje to v Aj de voto ze mohli udelat i cz kdiz jeto udelane v cesku precti si nadpis demo českého karetního RPG Northmark sorry za cz ale kazdej by pochopil zejeto v CZ nebo snad ne ?
    • calwin
      tak sa nauč po anglicky...
      • nevidim duvod proč
        • calwin
          aby si potom nemusel chorvátom hláskovať chle-ba... preto
  • MickTheMage
    Ja by som sa skor vyvojarov spytal, co urobili pre svoju hru, ze sa ani raz neobjavila v tychto clankoch na RPS? http://www.rockpapershotgun.com/2012/09/01/kickstarter-katchup-1st-september-2012/ Mozno by sa im podarilo tych 8 tis dosiahnut (a mozno nie, ale jeden nikdy nevie :) )
  • Uvital bych to na android tablet, ale to se asi nedockam, kdyz na androidu se pirati snad jeste vic nez na pc :-(.
  • Udělají konečně hrábě port Undercroftu pod Android ? ... Tak vám to šlo ... *13*
  • Jedna z nejprimitivnejsich karetnich her.. skoda, nejakou novou bych bral, ale tuhle urcite ne
    • stylem mi to připomíná Puzzle Quest (samozřejmě s rozdílem soubojů) a to mě moc baví. koupil bych, kdyby to už bylo hotové...
      • Mě to zase strašně připomíná legendární disciples, jen ještě barvitější a zábavnější.
  • 55 Backers
    $1,140 pledged of $8,000 goal
    60 minutes to go
    *9*

    No škoda vypadá to zajímavě , ale nemuseli by se oponenti tolik healovat ......
  • karty si zahraju v ruce a ne na PC lol *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit