Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • del0
    A já myslel, že Destiny je nepřiznané MMO a ne onlineovka...
  • vlastním pc i ps4 a diky ne. na fps jedine pc. mirit temi packami je jako snazit se jist polevku vidlickou. Jde to a můžete se v tom stat opravdu dobry, ale proc bych to delal.
  • MiseriusiPH, hlavně, že když jsem tvrdil před vydáním Destiny (čti Nudy), že bude stát za vyliž, tak ty ses dokonce opovážil i odporovat a hle, teď vidíš, že jsi jako ňouma vyhodil 1500,- do hajzlu. *5* Příště dej na mé predikce a budeš ušetřen ztráty svých těžce vydělaných peněz.
    • Miserius
      Jo, jeden odhad z tebe děla Nostradamuse *1*
      • Konzolová mmo střílečka...jak to asi může dopadnout *1*
      • Jack1947
        A i ten se častokrát mýlil. Ve svých tvrzeních.
  • tak asi to bude tím, že mám PC i konzoli.. ale Destiny mě na konzoli fakt nechytlo. Je to primárně a asi bych se nebál říct i hlavně jen střílečka. O nějakém pořádném MMO, RPG nebo podobě si může (bohužel opět ve srovnání s PC) nechat jen zdát, tady jsem čekal fakt víc (včetně možnosti nějak komunikovat, což prý vyřešil až patch). No ani tak nevadí potřeba míření gamepadem (to předtím nesmíte hrát střílečku na poči), ale velmi rychlá repetetivnost. Sice striky do toho vnesou vánek, ale ten brzo zatuchne, protože podstata je dost repetetivní, brzy mě to přestalo bavit. :(
  • Zemla
    Blaznite? : ...ve světě je však situace opačná a možná se nechají Češi a Slováci utáhnout alespoň na demoverzi, ....


    to akoze si nemozem kupit hru v zahranici? a pekne si pockat kym mi ju posta donese? :O
  • bohuzel pro novacky,hra je zajimava az od levelu 20
    • Mě osobně to chytlo už od chvíle, kdy jsem si mohl sáhnout na první strike.

      Rozhodně hra která stojí za svou cenu.
      • Miserius
        Jo, a už jsi prošel všechny striky? Takže už víš že jsou všechny uplně stejný a na konci boss kterej nevyžaduje žádnou taktiku, jen 20 minut střílení do hlavy?
  • Ve FAQu je to popsané:
    What does the Destiny Trial include?
    - Character creation and progression to Level 7, which carries over to the full version of the game should you decide to purchase a retail copy of Destiny
    - Five Story Missions set in Old Russia
    - Access to the Tower and multiple Tower vendors
    - “Den of Devils” 3-player cooperative Strike
  • Miserius
    Nepřiznané? Tak se dnes řiká zjebané?
    • N0isy
      Zajebaná? Ale technické nedostatky Ubisoftu ve hrách, kdy ani GTX 980 nezvládne Far Cry 4 plynulých 60 FPS je v pořádku. Oproti tomu je Destiny svaté.
      • proc te zajima 60fps kdyz na konzolich mas max. 30?
      • Jack1947
        Benchmark co byl v novinkách tvrdil něco jiného na slabší kartě, nevím v jakých detailech ale asi byly vysoké. FC4 je v pohodě aspon se dá hrát což unity asi zatím moc ne no.
    • Jack1947
      Copak tobě se to nelíbilo ? *7* *9*
      • Miserius
        Děs a hrůza, nejhůř vyhozenych 15 stovek za rok 2014 *15* A to jsem to měl s kým hrát, ale i ten coop je tragickej...
        • Jack1947
          Já viděl jen Gamesplay tady a hrozně moc mi to už od začátku připomínalo mutaci + Warframe (stylizace podobná) Rage a borderlands... PVP - to bych zavrhl rovnou a PVE poté aféře s Loot caves nevím nevím... hmm tak ta hra nakonec propadla ale vydělala na sebe. Takže další díly neminou. Tedy vydělala na sebe asi 10x tolik.

          No, holt asi každý čekal od ní trochu něco jiného, a to uplně tak nedostal.
          • Miserius
            Ja hral betu a tu jsme s kamaradem prosli mozna i desetkrát... Tak jsme poridili plnou, jenze nam nikdo nerekl ze to co bylo v betě bylo vše a nic jinyho tam neni a budem dělat porad to stejny dokola... Todle demo bude asi podobny, lidi budou nadseny, nez jim dojde ze uz videli vse
            • 2jack: pokud ty jsi na PC nehral zadnou scifi MMO strilecku neznamena ze neexistuji: Tabula Rasa (uz nejede), Global Agenda, Firefall, Warframe (tady neni open wolrd), Planetside 2...
            • Rejsek
              Jacku, ta poslední věta...už vím, kde ses tu vzal *4*
              edit: no pokračuj, pokračuj, nakonec se v té větě popíšeš úplně dopodrobna ;-)
            • Jack1947
              Potom to budou lidi hrát jen kvůli grindu a PVP aby bylo vidět jak moc jsou naexpení a bůhvíco ještě...
              Hlavně možná nezapříčinily to tvůrci, a přehnané nároky - ehm tedy nějaké vesmírné MMO open world. Na konzole, to už se mi jevilo celkem nesplnitelné koneckonců na pc nikdo s tím ještě nepřišel.

              No, tak zatím se mohou zasmát pcckáři se svým Star citizen (tedy mohli by, až si budou moc zahrát).

              Takže defacto takový experiment co zas tak moc nevyšel. ( Týká se destiny - pro nechápavé jelimánky)

              Rejsku prosím, nebud gnarl.
  • FeebeE
    Mám 14 denní trial na xbox live a demo se mi nezobrazuje. Je to tím, že ten trial není plnohodnotný gold? (gold kartu koupenou mám, jenom čekám, až mi vyprchá trial)
    • hmm koukám že posiluješ co, ty holohlavej blbečku
    • Přesně tak, Microsoft tyhle krátkodobé Goldy nebere jako plnohodnotné, přeci si nemůžou dovolit dát někomu hru zdarma, když za Gold dal jenom 50 kč.
  • Draken69CZ
    U PS3 všechno hrozně trvá, stahuju to ale je to věcnost a třeba LBP 2 instaluju už druhej den :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit