Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Já nemluvil o pc... že by nextgen byla i realističtější a tuhá obtížnost utíral sem tam hubu ( ale to taky kvli mé nešikovnosti hlavně ve rvačkách).
  • Když to neumiš tak to nehraj, a vrať se k fife tu zvladne každej dřevák
  • Hrál jsi vubec nekdy pes .Vse co pises je pitomost a z kazde strely gol *1* Tak bud ses tak silene dobry hrac nebo by sis mel zvisit obtiznost *1* *1*
  • Mart9
    Nesmysl. U těch hokejů na PC šlo poslední 4 ročníky dávat pořád stejné góly.
  • Jack1947
    Mně např vždy přišel fotbal jednodušší než hokej. Tam to bylo vždy o chybě, brankáře nebo o neschopnosti týmu. Zato ve Fifě se dali sázet většina golů s prstem v nose. Nevím no, asi tak nějak podobné jak ty jsem to měl. Jinak nemusím ani jedno noo. Na prču to nebylo špatné.
  • Mart9
    O tom skluzu to přesně platí u PES a ne u FIFY. Navíc v PES neexistuje možnost kombinace, neexistuje poziční hra soupeře, jakmile mám míč, tři soupeři jsou hned kolem mě. Jediná možnost, jak jsem se dostával do šancí, byly dlouhé přihrávky za obranu. Brankáři slaboučcí, z každé střely jsem dal gól. Pocit z fotbalu strašný.
  • No moc bych to stim nejhorsim fotbalem za nekolik let neprehanel.Pesko 2016 je o dost lepsi nez fifa 16 a hratelnostne nesaha fifa16 pesku ani po kotniky .Hlavne ta obrana ve fife 16 je tragicka .A o tech skluzech ani radej mluvit nebudu .Vzdyt se skoro neda poradne zaskluzovat ucinek skluzu v odebrani mice a v braneni je takrka 0 *1* ja hraju pesko 2016 na ps4 a je to parada . za me spokojenost *1*
  • Mart9
    Tehdy měla dema maximálně pár stovek mega a neexistovaly letsplaye.
  • Jack1947
    Ok, dříve to bylo nezávisle na žánru a bylo to dlé mého názoru lepší.
  • Mart9
    Si myslím, že to není potřeba. Fotbal je jediná hra, kterou hraju každý rok celý rok už nějakých 14 let. Proto dám pokaždé šanci oběma novým ročníkům bez předsudků a vyhodnotím si, co chci hrát. Letos jsem se bál, aby FIFA nebyla příliš dobrá, protože jsem dal za minulý ročník dost peněz a nerad bych kupoval letos další. Nakonec jsem odolal, 16 je sice o něco lepší, ale ne o tolik a dobře se hraje spíš za ženy. Po spuštění PES jsem měl taky obavy, že bude příliš dobré. Menu výborné, intuitivní, pěkně jsem si vybral týmy, nastavil ovládání obtížnost, prezentace na začátku zápasu taky pěkná, hymny paráda no a najednou přišel výkop a z krásné hry se stala zrůda. Hrozné, hrozné, hrozné. Letos tak zůstávám u FIFY 15 a uvidíme, co dema příští rok. U ostatních her demo není až tak nutné, ty střlečky hraješ maximálně několik hodin a lépe to vykoukáš třeba z videí, u fotbalu to jde těžko.
  • Jack1947
    Kéž by dema vycházeli častěji a k více hrám vid?
  • jakubc
    Grafika, hlavně nasvícení - hran PC může působit mdle, mně se zdá tohle nasvícení lepší, ovšem jsou tam i další rozdíly, které jsou zcela jasně pro PC negativní - trávní a okolí jsou prostě na next-gen konzolích mnohem lepší. Přesto bych neřekl, že je to zásadní problém. Co se týče animací, tak tam je PES nesrovnatelně před fifou, ta působí občas jak karikatura a hráči plavou po trávníku. Tady máš pocit, že běží. A to platí i pro balón.
  • Mart9
    Pane jo, tak horší fotbal jsem nehrál několik let. Dal jsem tomu stejnou šanci jako FIFĚ 16 = 2 zápasy, ale je to teda něco hroznýho. I ta hratelnost je příšerná, nejen grafika. Konami by udělalo lépe, kdyby vydalo PES 6 s novými soupiskami, tohle je omyl. A to sem si dal dokonce tu práci, že jsem si nastavil totožné ovládání jako ve FIFĚ. Povedlo se pouze menu.
  • jakubc
    Demo jsem nehrál a i v plné jsem se hned vrhnul na online. V singleplayeru ale hodně záleží na obtížnosti. Podobně jako ve Fifě, kde v Divizi 1 v MP FUT jsem si pořád nedával AI na nejvyšší obtížnost (samozřejmě i kvůli tomu, že jsem byl zvyklý na chování lidí a ne na roboticky přesnou hru AI).
  • dobrá hra ale metal gear solid je lepší
  • https://www.youtube.com/watch?v=7HK9dDfJM6o
  • a není to tak trochu jedno, když to vychazi každý rok..
  • Mart9
    ta PC verze troubo
  • Jack1947
    Jo tomu věřím... i Fifa měla nějaké změny před lety.
  • Mart9
    Jde o to, že to má úplně jiné ovládání než FIFA, nevim, co které tlačítko znamená a už vůbec neumim kličky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit