Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oproti konzolovym verzim je tento rok horsi nastesti jen grafika a par stadionu. Fyzika hracu se v tomto rocniku posunula o nejvetsi kus. Konami maji obrovske stesti, ze je jeste stale plno moderu, kteri se o PES na PC zajimaji a tak uz ted jsou mody, ktere upravuji hratelnost, vylepsuji grafiku - textury hry, potom klasicke sweetfx i mody, ktere opravuji loga/jmena/dresy tymu, pridavaji dalsi ligy a maji aktualizovane prestupy driv jak konami. D *15*
  • Nemůžu za to, ale tento článek mi přijde mírně zaujatý proti PESku. Poznámku o nelicensovaných týmech, si autor mohl klidně odpustit, jelikož se do týdne po vydání objevují různé patche, které tento problém řeší. Pokud má být použit design, jaku u X360, tak super. Hru na x360 již týden hraji a maximální spokojenost.Takže, kdo chce PSA být....
    • Tu poznamku si autor neodpustil spravne. Recenze hodnoti nejaky produkt. Ma tenhle produkt takove a makove licence? Nema. Tecka. Anebo by si mel u recenze destniku, do ktereho zateka, ale doma si to prece snadno prelepis izolepou, "odpustit" poznamku o dire a zmoknuti?
      • Chápu, ale to srovnáváme hrušky a jablka. Ale když už jsme u toho deštníku, tak by jsem to spíš přirovnal, že zákazník má na výběr, buď si koupí dražší deštník s perlovou rukojetí, nebo levnější s dřevěnou a perlovou si potom může zdarma doobjednat Pokud se budeme bavit o recenzi na produkt, což tohle určitě nebylo, tak by se na to mělo pohlížet z více stran. Mělo by to být více objektivní a měly by být čtenáři sděleny všechny informace. Ono totiž nebýt agresivní strategii EA, která skoupila zmíněné licence a nastavila tak šíléné podmínky pro ostatní potencionální zájmce, tak bychom tohle asi ani neřešili.
    • no ok a co zraneni a ty fauly?
      • Hraju Become a Legend a hned ze zacatku asi po 10 zapasech jsem se zranil a lecil 2 mesice. Co se tyce faulu, tak tech je stale malo jako v predeslem rocniku.
        • No tak to je super zprava :-) predesly rocnik me prisel na fauly zcela v poradku, obcas to pustil a obcas pisknul polofaul, tak jak to ma byt..a v tom become modu kdyz jsi hrac z lavicky tak te hra presune na dobu kdy mas nastoupit ?
  • Na hrej PES2016 v lets play vychválili. Těm budu věřit více *2*
  • Je pravda, ze predajna verzia PES 2016 je dost chaba pro grafickej stranke a aj co sa tyka licencii ale ked si nahrate mody na grafiku a nazvy timov, transfery je to uplne ina hra. Fifu 16 som este neskusal ani demo ale Pes 2016 je co sa hratelnosti lepsia ako Fifa 15.
    • ja hraju pes 2016 na ps4 a grafika se me libi .hlavne kdyz hraju za deste zapasy v noci to vypada paradne
      • hej len na PC je to okresane co sa grafiky tyka. No cez refresher a sweetfx sa ta grafika da nastavit na konzolovu takze no problem.
  • Vogon
    Nejen že jsou na steam stránce hry falešné obrázky, ale hru lze pouze koupit v bundlu obsahující POUZE PES2016, protože když najedete na stránku bundlu tak nejdou vidět recenze her, které obsahuje.
    #Fuckonami
  • z konami se stává novodobé japonské EA
  • Ahoj jsem Milan Vrána. Můj taťka je kameník. Sice už mi je 24 roků ale nikdy jsem ještě nepracoval a pořád vysedávám doma a hraju DOTU 2. Krom toho ještgě chodím do posilky.Teďka jem byl v Chorvatsku, kde sme nafotili nějáké lehce erotičné fotky. Můžete se na ně podívat na mém fejsbuku: https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/q85/s720x720/12002987_10205189854485594_8016100701613132739_n.jpg?oh=60ca917afe72b471dbef71304d03250d&oe=56A3AEDB
  • tady je celý muj profil: https://www.facebook.com/milan.vrana.1
  • momentálně nejlepší fotbal je stejnak Rocket League
  • jakubc
    No tak ten popis je docela úlet, nemyslíte? Ta hra je animacemi, fyzikou a hratelností na míle před fifou, ale popis se soustředí pouze na odfláknutou grafiku a licence. V loňské fifě jsem strávil stovky hodin (MP), ale už po pár hodinách v letošním PESku vidím, že je to úplně jinde - jasně, časem objevím i věci, co mě budou při dlouhodobém hraní štvát, to je nevyhnutelné, ale pohyby hráčů, tempo hry a hratelnost celkově jsou prostě lepší.
    • Mart9
      Já jenom doufám, že v demu po pár minutách hned zase nepovedu 2:0 jako loni, i když tu hru neumim pořádně ani ovládat.
      • jakubc
        Demo jsem nehrál a i v plné jsem se hned vrhnul na online. V singleplayeru ale hodně záleží na obtížnosti. Podobně jako ve Fifě, kde v Divizi 1 v MP FUT jsem si pořád nedával AI na nejvyšší obtížnost (samozřejmě i kvůli tomu, že jsem byl zvyklý na chování lidí a ne na roboticky přesnou hru AI).
      • Hrál jsem demo a tet mam plnou verzi a musim rict ze na uroven superstar je plna verze odost tezsi nez demo verze .Hodnotit hru z demase neda
      • Jack1947
        Hraješ aspon na gejmpadu?
        • Mart9
          Jasně, fotbal jedině na gamepadu.
          • Jack1947
            Bál jsem se když si napsal že to neumíš ani pořádně ovládat inu, chceto trochu skillu i když fotbal je pomalu jak karty je to dost random a o štěstí.
            • Jack1947
              Jo tomu věřím... i Fifa měla nějaké změny před lety.
            • Mart9
              Jde o to, že to má úplně jiné ovládání než FIFA, nevim, co které tlačítko znamená a už vůbec neumim kličky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit