Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já osobně jsem velký fanda pes serie a hral jsem pesko na PC od roku 2008 do roku 2014 . V této době byly verze pc totožné s těma konzolovíma ,ale od roku 2015 jsem si pořídil ps4 a to hlavně kvuli tomu že konami se jak se rika vyprdli na platformu PC *9* .Pro me jako pro velkeho fandu pes to byla vlastne povinnost poridit next gen konzoli protože na starsi generaci konzolí a pc tato hra byla jen pouhý ořez a neni tomu jinak ani dnes v případe peska 2016.Pokud tuhle hru nehrajete na novych konzolich xbox one nebo ps4 tak to není plnohodnotné pes jak graficky tak herne .Je skoda ze si timto vlastne konami hazí klacky pod nohy a nechápu jejich přístup k pc hrácum.Pes 2016 jsem jiz zakoupil mam odehrano dost zapasu amusim rict ze podle me jde zatim o jeden z nejj dilu serie spolu s pes 6 .vylepšení doznala jak fyzika souboju kolizi tak balonu .Grafika se me libi fox engin je vyuzity podle me letos na jeho maximum a na mé ps4 to vypada skvele .Na závěr bych chtel podotknout ze nové pesko je boží fotbalek ale bohuzel pouze na ps4 ax box one coz je skoda a hara timhle pricházi o spostu dalšich hraču .Nezbyva jen doufat ze priste uděla konami plnohodnotne nebo totozne pesko i na Pc
    • a muzes nam prozradit v cem je herne pesko 16 lepsi na novych konzolich? ja si prave myslim ze jde jen o grafiku...
      • jakubc
        Grafika, hlavně nasvícení - hran PC může působit mdle, mně se zdá tohle nasvícení lepší, ovšem jsou tam i další rozdíly, které jsou zcela jasně pro PC negativní - trávní a okolí jsou prostě na next-gen konzolích mnohem lepší. Přesto bych neřekl, že je to zásadní problém. Co se týče animací, tak tam je PES nesrovnatelně před fifou, ta působí občas jak karikatura a hráči plavou po trávníku. Tady máš pocit, že běží. A to platí i pro balón.
      • No kdyz srovnám hrani pes 2016 na ps3 aps4 takna ps4 je odost plynulejší pohyb hráču a balonu ale to je muj nazor.Co se tyce grafky tak tam je to na novych konzolich jina pisen.-)
  • Cau, dnes mi prisla na xbox a mam takovy neprijemny pocit ze snizili rozliseni, aby tam mohli dat dynamicke pocasi a podobny vychytavky.. muze mi to nekdo potrdit ? pes 15 na xboxu 360 mel rozliseni celkem dost vysoke a textury hracu v menu pri vyberu dresu byly tez dobry... nyni me cekal trosku sok.. vetsinou kdyz si kupuju novy fotbal tak mam hned dobry pocit ze samotne grafiky ze je lepsi nez predesly dil... ted mi to pripomina situaci mezi forzou 3 a forzou 4, kde jiz bylo horsi rozliseni a u tech aut je to sakra znat a u toho fotbalu asi taky
    • Pokud hrajes na starsim xboxu 360tak tam hra jede myslim v nizzsim rozlisku asi 720 p mozna i nizsim .N axbox one jede max 720p.J a mam ps 4 tam jede v 1080p pohoda
      • wizaard
        PES 2016 jede na Xbox One v rozlišení 1 360 x 1 080 bodů. Příště si kup Fifu, ta jede v plném 1080p už od FIFA 14.
  • už vyšiel na pc PATCH :) graficky úplne parádne ako na konzole ...
  • ta pes? ta demo? ta pro evolution soccer? chápu že pro fifu se ženskej tvar vžil, ale tohle zní fakt divně
    • Mart9
      ta PC verze troubo
  • a není to tak trochu jedno, když to vychazi každý rok..
  • tak jsem to vcera trosku poparil a klepu si na hlavu ze jsem resil nizsi rozliseni, kdyz tam je mnohem kardinalnejsi problem... rozhodci temer vubec nepiskaji fauly !!! zkusil jsem nekolik kos zezadu, ktere by jasne byly na cervenou a rozhodci to vubec nepiskal. toto se mi povedlo tak osmkrat po sobe, az rozhodci odpiskal mensi popostrceni.V demu jsem s tim problem nemel.. divny..navic souper nefauluje vubec..

    dalsi problem mam s tempem, ta hra mi prijde jako na tripu.. neco jako rozdil mezi tony hawk pro skater 2 a pro skater 3, kde se ale casem ukazalo ze sviznejsi tempo je preci jen realistictejsi..

    a do tretice stary znamy evergreen: zraneni ... letos to vypadalo nadejne, v master league ocividne zraneni jsou, co jsem videl na youtube, ale pri normalnim pratelaku to vypada stejne chabe jako u 15

    a abych jenom nekritizoval, tak pes 16 je nejrealistictejsi ztvarneni Messiho, co jsem ve fotbalove hre videl, ten autenticky pohyb pri klickach, zpracovani, strelach... skvely
    • jakubc
      Není to jen u Messiho, animace jsou prostě někde jinde než u fify.

      Jinak co se týče faulů, tak za to může nová fyzika, která je očividně schopná rozeznat pouze "míč byl trefen" a "míč nebyl trefen", takže to sice vypadá hezky, ale rozhodčí není schopen rozeznat nebezpečnost faulu. Co si ale budeme povídat, ve FIFA 15 to bylo zase naopak - kolikrát jsem za naprosto neškodný dotyk dostal červenou a to naštve přinejmenším stejně jako ty nepotrestané likvidační fauly v letošním PESku.

      Jinak po pár dnech s PESkem na PC naprostá spokojenost, až na zpomalené menu které se pořád připojuje na server (myClub).
    • No faulu je sice min ale ja stim problém nemam .Vyhovuje me spis tvrdy styl fotbalu amin faulu .Nemam rad kdyz rozhodčí píská kazdou maličkost jako v te zenske fife.-))
  • https://www.youtube.com/watch?v=7HK9dDfJM6o
  • dobrá hra ale metal gear solid je lepší
  • Úplně to vidím...
    Píše se rok 2016 a na E3 mluví někdo z Konami s novináři.
    "PC verze letošního ročníku bude totožná s tím předchozím z důvodu pirátství, které způsobilo velmi špatné prodeje ročníku předchozího."

    Konami jsem za ty roky docela dost věřil, ale letos má ode mě červenou.
  • mate uz nekdo dresy na premier league k xbox 360 verzi? jaka je nejlepsi stranka na patche pro konzolove verze? a co ma sakra znamenat to ze tam nejsou aktualizovany sooupisky? jako okej, licence jsou licence, ale tak snad si meli o to vic dat zalezet aby meli v poradku veci okolo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit