Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    Celkem zajímavý článek, proč je Gándhí v Civilizaci takový agresor, přestože by to měl být nejmírumilovnější vůdce *4*
  • demo ?? *4* myslíš pre alfa demo demo ? : D .... blbina pro děcka
  • Walldstein
    Jo dal bych si říct mít na orbitě umístěný Ion cannon..:)
  • Chtěl si říct datadisk u hry která neni MMO
  • Supremancy má u špiónů špinavou bombu
  • Zayl
    Zbytečné hrát demo. Mám zasebou 3 komplet epic hry a je to prostě base Civ 5 se space tématikou. Pokud vás bavila Civ, bude vás bavit i tohle. Ale doporučil bych začít hrát o jednu až dvě obtížnosti výš než původně chcete, protože AI je neuvěřitelně pasivní (za ty tři hry jsem měl nejdřívější deklaraci kolem tahu 300) pokud máte vysoké skóre a aspoň nějakou armádu.
  • Coffin.Corner
    No vidíš, já mám zase pocit, že základní principy, které se dějí i v reálu, zobrazuje Civilizace naprosto geniálně už od prvních dílů, samozřejmě až na malé výjimky. Proto si také myslím, že ani žádná radikální revoluce přijít nemůže, protože by se rozbila celá koncepce hry. Snažil se o to třeba Call to Power a nedopadlo to zrovna dobře.
    Navíc šest dílů, za téměř čtvrtstoletí, není zase tak mnoho, aby vznikal dojem, že se jen opakují. Po pěti letech od každého pokračování, stačí dorůst nová generace hráčů, která už se ke starším dílům zpravidla nevrátí.
  • Přesně tak, lidi by se prvně spojili a vymlátili všechen původní život a až potom by si šli po krku (až se najdou nerostné zdroje)
  • Tak si kup Endless Space, je to prakticky identická hrá. (a neb další studio co prodává stejnou hru 2x).
    Jinak musím souhlasit, civka mě zklamala v tom, že se tam nic neděje - má to malý spád, i na nejvyšší rychlost výzkum na 30 tahů a stavba na 15?
  • Tilwaen
    To si pleteš s datadiskem.

    Demo, datadisk... to už jsou hned dvě archaická slova v jedné diskuzi!
  • heh klasicka civilizace trva casove cca 6 tisic let. Pokud BE trva jenom polovinu, tak je to dobra stovka generaci, takze to v pohode splnuje tvoji logiku.
    Jinak stejne jako na zemi i jinde existuji mista pro zivot lepsi a horsi a casto za ty lepsi stoji i bojovat, jinak muzes treba chcipnout hlady apod. *3*
  • Proč stahovat demo, když plná hra je spíš takové demo Alpha Centauri.
  • co mne mrzí, že tam nejsou nejaké pokročilé technologie pro ultimatní zbrane, jako byla treba atomovka. chápu že hazet po sobe atomovky ve svete ktery chcete kolonizovat by asi endavalo moc smysl, ale mohli vymyslet neco originalniho, terba když hrajete za harmony, tak nejakou biologickou zbran, supremacy by mohlo mít chemicke zbrane nebo neco, dala by se toho vymyslet spousta.
  • Ne, ne...myslel jsme dvojku...co jsem naposledy koukal na trojku (je to nějaký pátek) tak to byla dost nedodělaná verze, tudíž jsem za to 50 euro (nebo kolik to stojí) nedával (moje nervy dost testuje DayZ SA)
  • V tom případě se omlouvám a doporučuji příště použít konkrétní přísudek, v mluvené podobě je to celkem fuk ale v psané se nekonkrétní označení (tady) dá vyložit všeljak .)
  • Ja se bavil o hre,ne o prispevcich. Ale to je zrejme nad tve chapani.
    Ale posledni vetou jsi se nahodou solidne vystihnul.
  • hraješ novou galactic civilization? jaké to je?
  • Samozřejmě...protože změna skinu oponenta (místo panáčka chobotnici!!!) by hrozně změnila gameplay hry typu civilizace ve vesmíru kde to po sobě místo kamenů pálej laserama už od začátku (huhuhu, tajemné technologie mimozemšťanů, doporučuji si zahrát galactic civilization abys zjistil, jak bývají technologie emzáků tajemné, a nebo ne, já ti to prozradím hned, vždy je to obdoba technologií, co mají "lidé" kvuli vyváženosti)..máš pravdu, hlouposti co tady se fakt jen tak nenajde, hlavně u těch, co dělaj chytrý hlavičky ,)
  • Za ty 4 stovky jsem to zkusil a uprimne, zatim spise lituji. Samozrejme tomu jeste dam cas. Ale zatim zustavam u nove Civilizace.
  • Tady ale nejde o nejakou realitu. Jde o evoluci hry. Porad to same uz po seste. Bojovani proti mimozemskym mestum s neznamymi technologiemi,to by alespon serii mohlo ozivit.

    Jestli se chces bavit o realite ve hrach,tak Civilizace opravdu neni dobry priklad. Tolik hlouposti co tady se jen tak nenajde *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit