Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych to nehrotil. Rok, dva a možná už to bude opatchované do hratelné podoby.
    • jamar28
      Těžko opatchují neoriginální příběh, trapné postavy a nudné questy.
      • Presne, nechapu ze vetsina resi nejake nesmyslne vyrazy ve tvari, kdyz problem te hry je uplne nekde jinde.
  • Demo mě přesvědčilo, že hru nekoupím. I když to není až taková tragédie, mrhat čtyřiceti hodinama času na průměrnou hru se mi nechce. Grafika je obstojná, prostředí zajímavý, běží to dobře, mimiku a animace už vylepšili a na bugy jsem nenarazil.

    Ale:
    Se scénářem je to jako na houpačce a často se křečovitě snaží o vtip. Vedlejší postavy jsou nezajímavý - Cora ještě ujde, ale Liamovy kecy a puberťácký chování je otravný, místama až blbý ("Proč se mračíš? Jó to bude tím, že jsem tě střelil do ksichtu" atp.).

    Automatický přechod do krytu nefunguje vždycky jak má a místama mě vytáčelo do běla. V první misi nešlo libovolně ukládat a safepointy byly špatně rozmístěný. Uživatelský rozhraní je nepřehledný a nemožnost vzít si na místě do ruky zbraň, kterou najdu na zemi je pitomá (musí se vyměnit na základně).

    Nevím jestli se hra postupně nezlepší, ale úvod dobrý dojem nezanechal.
  • KrPa
    takze dalsi hra, co tu ma po pul roce od vydani demo :D
  • 10 hodin jsem ani nevydržel u originálky *12*
  • Ta hra neni spatna, je priserna
  • Ak pridajú ešte viac homosexuálnych párov, tak až potom zvážim stiahnutie dema..
    • Neblbni *4* To už by se tím teplem hra přímo roztekla... *5*
  • TheGGG
    tahat cca 50giga se mě fakt nechce, kór když mám už tak SSD i obě HDD plné. Navíc takovouto hloupou teen SJW mileniálovou pakárnu, to nechť si nechají pro sebe...
    • To vis ze jo, musel si vsem rict ze mas ssd a dva HDD. Ty si tak mocny.
      • To je snad dneska už standard ne? Minimálně pro komp na hry.
      • A to nevíš, že má 64GB ramky
        • TheGGG
          jen 32 gb
          • njn, a kdybys nebyl socka, tak bys mel i dost velky disk
            • TheGGG
              2 tera místa stačí...
          • Ja mam 512
    • souhlas tohle je stejné jako free weekendy overwatche *1* nevyplatí se ani stahovat *1*
  • jamar28
    Ti musí být hodně zoufalí...Není divu, pěkně zmrvili celou sérii. Nechápu, proč na tom nechali dělat amatéry. *7*

    Epic Krogan Fight: https://www.youtube.com/watch?v=igxLpVN50Ro
    • Při shlédnutí ukázky sem si vzpoměl na jeden díl Star trek seriálu,toho prvního,jak kapitán Kirk bojuje s jedním humanoidním ješterem. *1* *1* *1*
      • jamar28
        https://www.youtube.com/watch?v=4SK0cUNMnMM *1* *1* *1*
  • ucho
    dema jsou v současnosti zbytečná a moc lidí o ně už zájem nemá. kdo chce, hru si koupí.
    • Gratuluji, vyhráváš zlatého bludišťáka za nejhloupější příspěvek týdne.
      • ucho
        neřekl bych, pane inkognito. dělat dema se dnes nevyplatí.
        1) hry sou většinou otevřené, je problém udělat konkrétní demo
        2) před vydáním hry jsou to vyhozené peníze, čas na tvorbu dema je lepší věnovat samotné hře
        3) již v minulosti bylo prokázáno, že samotná existence dema neovlivňuje prodeje, proč je tedy dělat?
        4) na PC naprostá zbytečnost, Steam umožňuje hru vrátit do 24 hodin, což lze brát za alternativu dema pro lidi, kteří jsou fakt natolik tupí, že neví, jestli něco chtějí
        5) hry jsou velké a dema by měla rovněž hodně. dostat taková kvanta dat k lidem není jen tak. ono to i něco stojí

        důvodů je víc, ale zbytečné to sem vše vypisovat. ne, já například demo nikdy nepotřeboval. dokážu se na základě různých informací rozhodnout, jestli si něco koupím, nebo ne. demo by na to nemělo žádný vliv a stahování a hraní dem považuji za ztrátu času. chápu, že někdo se dokáže bavit jen hraním dem, ale když už chci něco hrát, tak volím raději plnou verzi.
        • Pane neinkognito, občanským jménem Ucho:
          1. čas. limit, stáhneš full hru, máš 10 hodin demo, pak jen aktivuješ klíčem
          2. tvoje spekulace
          3. dej zdroj, jinak lžeš
          4. lež, vrátit lze do max 2h herního času, max 14 dnů od prodeje
          5. viz bod 1
    • Dema jsou zbytecna ale kdyz si nekdo hru stahne z warezu tak brecim jak male dite. *15*
      • Samozrejme, jelikoz to neni nahrada za demo. Nahradou za demo si tohle pouze udelalo vymastene lidstvo. Kouknu na video a je to, nepotrebuju demo.
        • Vymasteny je ten kdo urcuje co je co. Tak se koukej na videa a soupej nohama.
  • Kdo si myslí , že to jako bude teď hrát ?... odkopnutou mrtvolku s níž už interně nepočítají ... V rámci Mass Effect byl dobrý jen první díl , pak už to šlo z kopce společně s tím jak přibývalo akce na úkor RPG .
    EA jsou staří břídilové . Měli našlápnuto na dvě povedené série , ale obě se jim podařilo umrtvit s tím jak sklouzávaly do pod/průměru (Mass Effect a Dragon Age) ....
    • Čím víc RPG, tím víc Adidas :)
      Škoda, že druhý i třetí díl byly lepší jak první i bez RPG prvků.
    • +1

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit