Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co nechapes na tom, ze za lenost se plati? Zvednes zad a dojdes si do kramu = dostanes to za pulku (pripadne si tu krabici nechas poslat). V kazdym pripade musis projevit nejakou aktivitu. Kdyz neprojevis, tak smula.
  • Myslíš v té ukradené, jo?
  • Jack1947
    Radši až v plné verzi...
  • Zcela 100% pujde upichat hrebikem kterej najdes po tom, co vylezes z Vaultu. Musej prece zajitit pokrok. Pak mu vemes jeho plasmovej gatling, a pudes si to rozdat s tema krysama, ktery si mel umlatit plankou z plotu. A pak te to prestane bavit, tak to odinstalujes.
  • Psat o komerci v souvislosti s F4, ktery nepodleha komercnim tlakum na co nejhezci grafiku a jednoduchou plochou hratelnost je faux pas.
  • Mam na to uplne stejny nazor jako tady kolega :D Dneska si clovek nevybere. Cim vetsi fanbase, tim vice hejtu, s tim se musi pocitat :) Jinak F:NV a Fallout 2 jednoznacne best... kazdopadne ted do toho asi nedal prsty obsidian, ale snad se neco bethesda od nich priucila a bude to aspon neco mezi F3 a F:NV v novem kabate.
  • Vsak presne o tom pisu *1* Tyhle ty veci, ktere od teto hry ocekavas, jsou schopni donest do hry moderi. Proto stoji za uvahu (pro hrace co uz o hre uvazuji), jestli hru hrat v ranne fazi nebo pockat az se omoduje komunitou..
  • Jestlipak půjde ustřílet supermutant 10 mm pistolí s postavou na prvním levelu tak jako ve F3 ? *7*
  • kiezby sa tymto max a zbytok miestnej spodiny inspiroval ako sa ma spravne odpovedat na otazku :D
  • Protoze potrebuju prachy na hamburgery.
  • homeles8
    No vidíš a mě na veškerých open world hrách baví nejvíc právě ta chůze krajinou a hlavně kvůli tomu si takový hry kupuju. TES a GTA jsou v tomto ohledu nejlepší a Fallout bude tento můj první, ale očekávám taky dobrý výsledek.na příběh hraju přímočařejší hry, jako Mafia, nebo potom adventury, questy a RPG elementy hraju v izometrických RPG. Tady čekám opravdu jen simulátor chůze krajinou. S tím že se tam něco děje a navíc mám svojí postavu. A ještě se mi vylepšuje, to je paráda, tolik bonusů navíc. A teď si budu mot postavit baráček kde chci, na to se taky těším, jenom škoda, že si nemůžu vytvořit i svýho pejska, nebo že tenhle nejde zabít. Třeba bude v modech reskin na jiný rasy :-) Heh, už se těšim, až se tam budu procházet a vymýšlet blbosti a pokoušet se trollovat lidi :-) Mě tyhle prostě zabaví nejvíc. Zvlášť když to hraje ještě pár kamarádů a povídáme si, co se nám ve hře stalo :-) *14*
  • Sepsal jsem to na zaklade zkusenosti za posledni cca dva roky...zapomel sem na bod 10) hrajes hry A ci B nebo C no to je jedno, stejne si blbej/jednoduchej/hipster nebo moc mainstream :) si proste clovek nevybere...

    K Fallout 4, trochu se toho bojim, jsem skeptickej, NV a dvojka se me libily nejvic, kdyz se zadari budu rad, pockam si na vox populi (vox dei ?) obyc hracu
  • ina vec...
    Moze mi niekto logicky vysvetlit ako je mozne ze u nas vyjde "krabicovka" za cca 35€ (priemer samozrejme...) a steam to ma za 60?!
  • To je vsade. Nie len pri hrach. Diskusie sa stali odpadom frustrovanych ludi.
  • Vlastně ne. Moje chyba. Když jsem se ptal, jestli jsem jedinej a dostal jsem "nesouhlasím" tak to znamená, že nejsem jedinej. Omlouvám se všem co hlasovali. Moje chyba. Díky za podporu *3*
  • Tak jako určitě to tak je. Jenom mi připadá, že je to nějak víc než bývalo. Dřív si lidi povídali o hrách, co hrajou. Dneska číhají hateři na každý příspěvek, aby se mohli ukázat.
  • Já mám naopak radost, že jsou hoši ve střehu a neflákají to. To už chce určitou oddanost a zapálení pro věc.
  • Kdyz uz chces nekoho soudit, mel bys byt schopen sam snaset kritiku. Ty tluchubo. *3*
  • Bezne ted no, asi takle....prvni krok 1) vleze do diskuze ke hre ktera ho nezajima 2) Poplive aniz by si to zahral 3) naprosto presne dopredu vi ze to bude blbost, vlastne uz v den oznameni 4) cim vic reklamy tim je to horsi protoze hrozni hype a cim mene reklamy tak taky hrozny 5) verze A - kdyz bude recenze 8+ sou zaplaceni autori 5) verze B - zadna recenze nebude vlastne ok at uz 5-10/10 6) hra je na 100h + ale uz po hodine vi ze je to blbost a videl vse 7) kdyz je to dlouhe je to nuda kdyz je to kratke je to moc kratke 8) vadi vse - kymaceni stromu ve vetru neni realne atd...9) Finale - kdyz budes chtit poradit hru ktera je ta prava ta vyvolena, dozvis se prd

    Takle nejak to chodi bezne tady
  • Jenom se zeptám. Co to má společného s touhle hrou ? Mám pocit, že to není Fallout 3, ale možná jsem jenom špatně četl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit