Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha. Tak proto se hateři slézají u věcí, které je nezajímají. Díky za vysvětlení. Do teď jsem myslel, že se jenom potřebujou veřejně vyblejt.
  • z recenzí Falloutu 3

    "A horrible, flawed title with bugs, a poor storyline and little roleplaying options - an undeserving attempt at one of the greatest RPGs of all time - Fallout. You manage to defeat Vault security despite being a Level 1 wimp, then proceed to destroy supermutants and the Enclave with no particular hardship. On your journey, you meet boring, shallow and two-dimensional characters with poor voice acting who give you just as boring and shallow quests. The UI can be a chore to use. The game has countless bugs and the animations do *not* resemble human beings. That's not to say, it contradicts the already established Fallout lore. It can be a fun game, but only for a little while"
  • Koukám, že hateři jsou vždy ve střehu ! Pár vteřin a už dva mínusy. Dobrá práce hoši! Kvalitních úderníků není nikdy dost *1*
  • Komerce funguje vsude stejne, zijeme v dobe globalizace. Dnes se konzumuje hlavne odpad.
  • Počítám ,že ty nejsi čecháček, ale něco lepšího. Počítám, že víš, že hry se nehrajou jenom v u čecháčků. Ale třeba se pletu.
  • neboj, já si ji vnutit nenechám *4*
    mně o ní baví pouze diskutovat *15*
  • Parky bez masa vetsine cechacku chutnaji a jsou obecne povazovany za dobre.
  • Možná tě to překvapí, ale tu hru ti nikdo nenutí. Dokonce se očekává, že za ní zaplatíš.
  • Jsem jedinej, komu se zdá, že se teď hrozně rozmohlo kopání do věcí, co se většinou líbí a jsou považovány za dobré ? Je to nějaká nová móda, potřebují si ti dotyční dokázat, že jsou lepší než "obyčejný dav" ??? Nebo co se to děje ? Proč opakovaně lezou do diskuzí o věcech, které jsou pod jejich úroveň a nezajímají je ???
  • Já se na to prostě těším *5* Do dnes tlačím STALKER i když chápu že někteří by se při pohledu na tu "otřesnou" grafiku poblili *7*
  • kdybych se nechal lobotomovat, tak by mě to možná dokázalo "zabavit na pár stovek hodin", ale od hry čekám něco víc než jen simulátor chůze krajinou. Chtělo by to taky dodat příběh, questy a RPG elementy, aby například levelování mělo vůbec nějaký smysl.
  • Hatujte co vam sily staci. Ja jsem naopak rad, ze bethesda vyda moderum "nastroj" (čti "základní hru fallout 4") na vytvoreni lepsiho produktu pro ruzne typy hracu. Uz jen ted kdyz si zahrajete Fallout:New Vegas s tunama modu (ktere si sami vyberete na http://www.nexusmods.com/newvegas/? ), je to uplne jiny zazitek. Hra bude samozrejme mirne slabsi v zakladni verzi, ale po roce to bude opet parada. To, ze to ma stejny koncept uz od dob morrowindu, koho to se*e? Hlavni, ze se zabavime na par stovek hodin. Lidi co nemaji radi bethesdu, nevim proc se tady vyjadrujete, jako byste cekali nejake znovuzrozeni nebo evoluci a uplne novy herni engine.
  • Kdyby byl tak tupej jen on, tak bych si piskal.
  • Lol hnisavec. Pomlouvá hru co ještě nevyšla ale taková srajda jako Order je podle něho masterpiece. Seznamte se s idiotem *1*
  • meh, jen beta pro dalsi The Elder Scrolls hru :D
  • kdo ještě nemá předplaceného Fallouta 4, tak šup, honem to napravte. To bude určitě hra desetiletí.
  • budeš hrát*
  • Furt jenom pitchuješ a pak to stejně budeš. Ty si mi ale riadny kokotko
  • Slovni spojeni "zasekne o slabe textury" plne potvrzuje odbornost a fundovanost prispevku... ;)
  • Protoze to jsou ve skutecnosti pidimapy, ktery se jen snazej vzbuzovat zdani velikosti. Kadych 30m vesnice, kazdych 15 dungeon ... kun v podobe kamzika ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit