Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RavenHolm
    Zkusil jsem warez a v pátek kupuji.... Úžasná hra. Smekám před tvůrci.
  • Este pre tych co to nahodou minuly, Plants vs Zombies bola dalsia indie pecka, ale nedavno tiez vysiel Swords & Soldiers - totalna pecka!
    • Plants vs Zombies je aktuálně moje hra číslo jedna. Je to prostě totálně vychytaná hra u které hlavně oceňuju, že jí můžu hrát třeba jen pár minut denně. Je to trošku takový undead Farmville, zvlášť, když nehrajete minihry, neřešíte puzzles a staráte se jen o svojí Zen Garden.

      http://www.1up.cz
    • Swords & Soldiers byla pecka už na Wii. Je dobře že to udělali i pro PC a na Steam.
  • Hra je to skvělá! Oceňuji hlavně hratelnost a humor + nárážky na různé filmy/události na každém koutě. Momentálně vývojáři opravují bugy, kterých ve hře není málo, ale pokud se jim to podaří vše odstranit, neváhal bych s 9kou z 10ti.
  • premna rozhodne skvele prekvapenie a spestrenie cakania na AAA tituly a ak mate kamosov na coop tak to je zabava na dlhe hodiny. dufam ze opravia tie bugy a spravia lepsiu optimalizaciu ale autori boli konecne napaditi a urobili nieco tak jednoduche ale zaroven genialne ako je tato hra klobuk dolu 9/10 nie max koli bugom
  • pre mna na tejto hre jedine plus, ta variacia kuziel, to je parada, ostatne, nuda, dik, ani nahodou to nechcem, ani za tak malo penazi, mozno full hra moze byt zabavnejsie, a coop urcite je tiez, ale to uz ma nezaujima a vy ostatny co sa vam hra paci, prajem vela zabavy
  • Demo je fajn. Grafika vypadá mnohem líp než na trailerech, což je dobře. Hlavně kouzla mají parádní efekty. Jinak na steamu stojí necelých 250,-
  • Hele hosi hru si budu porizovat o vikendu,snad. Tak kdyby nekdo chtel (a ma to prez steam(nevim jestli musi bejt nebo ne)) tak si me pridejte muj nick je Killer Cz a mam tam takovou nakreslenou postavicku s pistoly v obrazku. Pridejte a zaparime :D
  • co je na tom satiricke ? vyzera to standardna diablovka
    • fixcz
      To bys musel vidět :)
      ! Spoiler !: např. najdeš legendární meč Excalibur zabodnutý ve skále, ale protože nejsi Artuš, tak ho sice můžeš vzít, ale i s velkým kusem té skály :)
    • Satirického nevím, ale ...

      http://www.rockpapershotgun.com/2011/01/24/spell-check-5-mistakes-to-avoid-in-magicka/

      Tak nějak, RPS všechno popisuje dokonale :D
  • norskou mytologií??? vždyť jsou to švédové :-)
  • ucho
    kde jste vzali těch bratru 170,- . euro snad ještě tolik nekleslo (10 eur hra stojí) a v dolarech nakupovat na steamu je porušení podmínek...

    jinak demo mi nejede, tedy menu ano, hra pak jede tak 5fps a ani se mi pořádně nevykreslí scéna (nic nevidím). takže ten beta test zatím financovat nebudu, i když cena pěkná. ale beztak to bude do půl roku za polovic v akci.
    • Měl jsem přesně opačný problém - menu jelo tak na 5 FPS, až jsem to málem vypl dřív, než jsem spustil hru, ale hra samotná běhala svižně. Kdo ví, kde mají zakopaného psa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit