Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hm zajimavy to je... ale proc vzdycky kdyz to vypnu a zapnu jsme zase na zacatku a musim projit tutorial v tom sklepe... Nemelo by si to pamatovat nejaky ty checkpointy?
    • FreelancerSVK
      Checkpointy sú na respawn, keď vám v leveli umrie celá partia, ale po vypnutí si hra zapamätá iba posledný level.
  • Hele hosi hru si budu porizovat o vikendu,snad. Tak kdyby nekdo chtel (a ma to prez steam(nevim jestli musi bejt nebo ne)) tak si me pridejte muj nick je Killer Cz a mam tam takovou nakreslenou postavicku s pistoly v obrazku. Pridejte a zaparime :D
  • Tohle je lepší než budoucí D3 !!!
  • To je bohužel pravda a mám na to stejný názor. Byl bych i ochoten připlatit si pár korun za digitální distribuci oproti krabicové verzi, ale v mnoha případech dávat o 1/3 až dvojnásobek víc, to jsou trochu mimo. Kdyby i evropan mohl platit v $, neměl bych asi žádné výhrady.
  • pre mna na tejto hre jedine plus, ta variacia kuziel, to je parada, ostatne, nuda, dik, ani nahodou to nechcem, ani za tak malo penazi, mozno full hra moze byt zabavnejsie, a coop urcite je tiez, ale to uz ma nezaujima a vy ostatny co sa vam hra paci, prajem vela zabavy
  • Kdyby steam nezacal praktikovat Dolar=Euro tak by se tam dali bezproblremu kupovat hry...ted me prijde stahnuta hra bez dvd manualu a krabice i o nekolik stovek draz nez krabicova...
    • 1) dolar = euro není pravidlem, další věcí je, že cenu ovlivňuje i samotný distributor hry, tedy jsou i hry, které mají cenu převedenou dobře.
      2) ano, některé hry jsou dražší, obzvláště novinky. opět to má na svědomí patrně distributor, aby si nezazdil krabicový prodej. pokud však nejdeš po novinkách a jsi ochotný chvíli počkat, ceny jsou směšné a nesrovnatelné s krabicovými. i výhodnější než kupovat hry u herních časopisů...

      samozřejmě tě nikdo nenutí využívat služby steamu, je to na tobě. ale není potřeba o něm šířit takovéhle polopravdy...
      • jako může hry na steamu ovlivňovat distributor? Nechápu steam je distributor, na steam posílají hry snad samotní výrobci. Takže steam je právě konkurence pro ostatní distributory, jak digitalních verzí tak těch krabicových. Proto argument, že ceny mají vyšší aby nezazdily krabicové verze je podle mě scestný...
        • "výrobce" je trochu široký pojem. u nezávislého studia by to platilo. jenže většinu titulů mají pod křídly obří společnosti typu EA. ti mají sjednané již vlastní distribuční kanály. je to svým způsobem jak výrobce, tak distributor, prostě ten, kdo celý kolotoč financuje a rovněž z toho pro sebe chce maximální zisky. a aby si neodřízli své ostatní distribuční kanály, z kterých mají rovněž nějaké zisky a tedy pokryli trh, nemohou si dovolit ji dávat dá se říct u "konkurence" za méně. kolikrát mají i vlastní elektronickou distribuci.
          je velmi pravděpodobné, že ovlivňují i slevové ceny, protože steam nemůže dát do akce libovolnou hru za libovolnou sumu...

          tedy cenovou politiku je třeba hledat i na jiném místě ;)
          • chlapci toto je fajn obchod game.co.uk ja ho mam rad lebo ceny su fajn a tiez mam stale radsej krabicovku ako download. Nic proti STEAMu ale podla mna na nove hry je proste pre nas Euracov drahy :(
            • ucho
              v anglii se nakupuje fajn, tady jsem tuším před rokem získal Resident Evil 5 za 180,- (v češtině, u nás ho prodávají stále za 400-500...). jinak oblíbený mam i thehut. každopádně akcím na steamu se to stejně nevyrovná, slev mají tolik, že už si ani nevšímám čehokoli, co stojí víc než 5 euro... (ale tak to je jen pro trpělivé lidi, na druhou stranu pracující člověk toho moc zahrát nestíhá :) )

              a jinak i když je krabice krabice, steam je zase pohodlný a všechno v krabici ani moc nemá cenu. třeba nový tomb raider se v krabici ani neprodává, na steamu za 90,-. za stejnou cenu nová hra Amnesia. nebo GTA 4 + Epizody z Liberty City za 230,- (a těch 27 GB se opravdu lépe instaluje z internetu, když ho máte rychlý, než z dvd)
        • Podívej se prosím kolik stojí hry od Valve v dolarech a kolik v eurech. A hned budeš vědět odkud vane. Tahle krátkozrakost mě u lidí vždy zaráží...
  • premna rozhodne skvele prekvapenie a spestrenie cakania na AAA tituly a ak mate kamosov na coop tak to je zabava na dlhe hodiny. dufam ze opravia tie bugy a spravia lepsiu optimalizaciu ale autori boli konecne napaditi a urobili nieco tak jednoduche ale zaroven genialne ako je tato hra klobuk dolu 9/10 nie max koli bugom
  • Hra je to skvělá! Oceňuji hlavně hratelnost a humor + nárážky na různé filmy/události na každém koutě. Momentálně vývojáři opravují bugy, kterých ve hře není málo, ale pokud se jim to podaří vše odstranit, neváhal bych s 9kou z 10ti.
  • Snad to bude podobná božárna jako Deathspank, u něj sem se nedávno výtečně pobavil.
  • Jen takovej detail, zkoušel jsem demo, a měl jsem asi 4 fps, to je to tak náročný nebo je problém jen u mě? :D
    • Presne tak i u me, hrozne mi to seká, pri tom ta grafika neni buh vi jaka.
    • mají to trochu zabugované, do pátku by prý měli vydat nové demo. já jsem na tom stejně a ještě mám přesvícenou scénu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit