Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Demo jen na Steamu, tak to je škoda. Už jsem si myslel, že si stáhnu demo a před jasnou koupí vyzkouším, ale steam nepodporuji, takže mám zčásti smůlu. Doufám, že vyjde i plná verze, která nebude požadovat steam. Jestli ne, tak nebudu ani kupovat a ani hrát.
    • Kdybys je nepodporoval tím, že tam nic nekoupíš, pochopím, ale demo? lol
    • no neviem, čo to prežijú. Mimochodom, vieš, že registrácia a demo sú zadarmo? Nevieš o čo prichádzaš... Možno objavíš Steam, keď sa budeš chcieť vrátiť k staršej hre a nepôjde ti, aj keď si za ňu zaplatil hromadu peňazí. Potom si spomenieš, že na Steame by ti zaručene išla, no DVD z krabicovej verzie môže slúžiť už len pod pivo.
      • Kvůli nutnosti steamu jsem si nezahrál ani Fallout: New Vegas. Soudě dle ohlasů, recenzí a věcí okolo mě to samozřejmě štve, ale na steam prostě nepřejdu.

        Nepotřebuji se zapojovat do nějaké komunity, abych se mohl porovnávat s ostatními. Nepotřebuji, aby steam sledoval, jaký mám hardware. Nepotřebuji, aby steam sledoval, kdy, co a jak dlouho hraji. A patche si umím instalovat sám, nejsem tak líný nebo neschopný.
        Z nějakého podivného důvodu je ale přesto steam i u krabicových verzích požadován a dokud tu nebude možnost, jak bych to řekl, zahrát si non-steam verzi, tak si takové hry kupovat nebudu.
        • tak u F:NV to nechapu.. ja to hral na xboxu, takze no problem, ale na steamu singleplayerovka ? To si fatk zada po pirateni :D
      • Iba taka poznamka k STEAM lebo vsetci to chvalia tak som sa aj ja na to dal ale musim povedat ze ceny hier tam niesu nejako male. Hovorim hlavne o novych alebo novsich hrach. Zlavy na starsie hry su naozaj paradne ale bezne pol rocnu hru kupim lacnejsie v krabicovej verzii. Ale asi to ma aj ine vyhody na but na STEAMe o ktorych zatial neviem. Ale celkovo s cien niesom moc nadseny :(
        • smejki
          sleduj akce. on takový crysis za 5Euro, Empire TW za 10, Europa Universalis 3 za 5, machinarium za 3, Company of heroes za 5, balík všech commandos za 8.... to nebylo vůbec blbý *3*
          • ja koupil z ruska cdklic na black ops den po vydani za 300 :P
            a stejne se vklada do steamu, kde si zmenim jazyk na anglictinu :D
          • Hej to berem ale to su vsetko stare hry ja nakupujem z game.co.uk a tam som kupil dva mesiace po tom ako vysla BC2 za 19.90 GBP!!!! A to nehovorim aj o inych akciach raz za cas kde pol rocne hry na PC su aj za 14.99 GBP to na STEAMe som naozaj este nenasiel a navyse je to krabicovka. :)
            • smejki
              však jsou v akci i nové hry... měls koukat před vánoci
        • Ono to hlavně chce se podívat na steam jednou za den, co sou za akce. Takhle pak jde pořídit jednou za čas vždycky něco pořádného.
    • Ty jsi drsný, právě se ve Valve museli všichni psychicky zhroutit z toho, že je nepodporuješ.
    • smejki
      tak si to kup přímo u pana domácího
      http://www.gamersgate.com/DD-MAGICKA/magicka
      • smejki
        i když... :"DRM: Requires a 3rd party download and account"
    • On Tě ten Steam nepokouše, víš?:D
  • Este pre tych co to nahodou minuly, Plants vs Zombies bola dalsia indie pecka, ale nedavno tiez vysiel Swords & Soldiers - totalna pecka!
    • Plants vs Zombies je aktuálně moje hra číslo jedna. Je to prostě totálně vychytaná hra u které hlavně oceňuju, že jí můžu hrát třeba jen pár minut denně. Je to trošku takový undead Farmville, zvlášť, když nehrajete minihry, neřešíte puzzles a staráte se jen o svojí Zen Garden.

      http://www.1up.cz
    • Swords & Soldiers byla pecka už na Wii. Je dobře že to udělali i pro PC a na Steam.
  • Demo jsem nezkoušel, dlouho čekám na nějaky rpg co vypada slušně, koukl jsem na videa a už koupeno a stahuju. vypadá to moc pěkně:-)
    • RavenHolm
      Drobnost - Magicka není RPG.
      • a co to je? :D
        • RavenHolm
          Zahraj si jí a uvidíš.
  • Jen po odehrání části dema jsem věděl, že tohle musím mít. Ani jsem nedohrál demu a už jsem kupoval. A kombinace kouzel mě nepřestávali překvapovat. Už se těším až budem kombit kouzla v coopu:)
  • Pre tych co uz hrali:
    Drzi vas hra do konca? Pribeh? Nejake hrady a zamky? Ina motivace? Je prostredie(i v ramci jedneho levelu) dost variabilne? dik
    • RavenHolm
      Je to Indie hra, nejsi moc náročnej?
      • Je to hra, není :D Dokud jsou i Machinarium nebo Zeno Clash indie hry, fakt to není moc...
  • Mno tyhle diablovky mě moc neberou, ale mám jeden dotaz, dá se hrát po LANu? Na LANce bych si to docela rád zahrál, jako změnu.
    • RavenHolm
      Hra je v podstatě zaměřená na coop, který musí být skvělý.
      • No to je mně jasné, ale jinak je to jenom přes STEAM?
        • RavenHolm
          Jop. Jen Steam.
          • osobne jsem nezkousel, ale melo by to jit i na lanu, viz kdesi na steam foru.
            • J tak díky oběma.
  • RavenHolm
    Zkusil jsem warez a v pátek kupuji.... Úžasná hra. Smekám před tvůrci.
  • Juhúúú : )
  • ucho
    kde jste vzali těch bratru 170,- . euro snad ještě tolik nekleslo (10 eur hra stojí) a v dolarech nakupovat na steamu je porušení podmínek...

    jinak demo mi nejede, tedy menu ano, hra pak jede tak 5fps a ani se mi pořádně nevykreslí scéna (nic nevidím). takže ten beta test zatím financovat nebudu, i když cena pěkná. ale beztak to bude do půl roku za polovic v akci.
    • Měl jsem přesně opačný problém - menu jelo tak na 5 FPS, až jsem to málem vypl dřív, než jsem spustil hru, ale hra samotná běhala svižně. Kdo ví, kde mají zakopaného psa.
  • norskou mytologií??? vždyť jsou to švédové :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit